Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Οκτωβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσο πιο καλοκαιρινο ειναι το επομενο σκ 21-22 του μηνα τοσο πιο πολυ πιστευω σε ξεσπασμα και δυνατη αλλαγη την τελευταια εβδομαδα του οκτωβρη με βαρια φθινοπωρινη κακοκαιρια..τα λαου λαου φοβαμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Severe_Lover είπε:

ΑΙΧΕΤΑΙΙΙΙΙΙ ΜΕ ΦΟΡΆΑΑΑΑΑΑ. ΣΚΑΝΔΙΝΑΒΊΚΟΣ Ο ΤΙΜΩΡΌςΣΣ ΠΑΤΑ ΤΟ 0.......🚨☢️☢️

ECE0-192.GIF

4 χρονια περιμενουν οι φθιωτες τον ιστορικο κογκα κβ και βλεπουν αστερια....

Εγω τους ειπα βαλτε φωτοβολταικα και παρτε αιρ κουλ......

Σιγουρη επενδυση.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και κατι αλλο..το γνωστο καλοκαιρακι του αη δημητρη ερχοταν σχεδον παντα μετα απο ψυχρη εισβολη για την εποχη κοντα στα μεσα οκτωβρη..10-20 του μηνα...κατι που δεν φαινετε πλεον..

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

4 χρονια περιμενουν οι φθιωτες τον ιστορικο κογκα κβ και βλεπουν αστερια....

Εγω τους ειπα βαλτε φωτοβολταικα και παρτε αιρ κουλ......

Σιγουρη επενδυση.....

ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ ΡΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΑΙΧΕΤΑΙΙΙΙΙΙ ΜΕ ΦΟΡΆΑΑΑ ΆΠΙΣΤΟΙ ΘΩΜΆΔΕς

ECE1-240(2).GIF

ECE0-240(2).GIF

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρεπορτερ.-Ερχονται πρωιμα κρυα τον Οκτωβρη..Νιφαδες και στο Συνταγμα..

Λουκα-Μην πιστευετε τιποτα...Τα μοντελα  ειναι του Σατανα..Μην τα πιστευετε...Οι καιροφιλοι ειναι αιρετικοι...Προγνωλατρες...Οχι στον τζιφο,οχι στον παιο..Ξξξξ 666,οξω απο δω 12αρια,0αρια,18αρια...Οργανα του Βελζεβουλη...

Awmgbb.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

4 χρονια περιμενουν οι φθιωτες τον ιστορικο κογκα κβ και βλεπουν αστερια....

Εγω τους ειπα βαλτε φωτοβολταικα και παρτε αιρ κουλ......

Σιγουρη επενδυση.....

 

Screenshot_2023-10-12-21-59-44-195.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσωπικά όσες φορές έχουμε σκανδιναβικό, και να θέλουμε να τραβηχθεί ο αυλώνας δυτικότερα λόγω κάποιου χαμηλού στην Ιβηρική για να χιονίσει εδώ το έχω βαρεθεί. ¨Εχω σιχαθεί αυτόν τον αντικυκλώνα, και αν και δεν είναι ακριβώς έτσι τώρα τα πράγματα, τον χειμώνα, εν τέλη πάντα αυτά τα 2 δεν ενώνονται ποτέ, και μένουμε με το ξερόκρυο. Και έτσι πμου ήρθε και τώρα με τον ευρωπαίο χεχεχε

 

Αυτή η είκονα μου ήρθε .

 

ευρωπάιος τώρα

ECM1-216.GIF?12-0

 

ευρωπαίος το πρωίecmwf-0-228.png?0

 

 

 

και η αντιστοιχία, χαχαχα.

ευρωπαίος τώρα, η σε αντιστοιχία χιονιάς κεντροβόρείων τον χειμώνα όταν θέλαμε την ένωση για να χιονίσει

 

4c.jpg

 

 

ευρωπαίος το πρωί, και το τι γίνεται κάθε φορά που θέλουμε να ενωθούν αυλώνας(θεός) και χαμηλό δυτικά μας (άνθρωπος) χαχαχαχα (πχ Βαρβάρα)

image.png.295b07d9e3a0ef533407e2783f023d48.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κανένα μοντέλο δεν αποφασίζει τι θα γίνει τελικά... Θα κατέβει η ψυχρή μάζα?, θα έχουμε θερμή εισβολή? Θα έχουμε βροχές? Όλα ασαφή... Καλύτερα να πάμε σε καφετζού να ριξουμε τα χαρτιά... Πραγματικά μας έχουν σπάσει τα νεύρα εδώ και 3 μέρες... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Προσωπικά όσες φορές έχουμε σκανδιναβικό, και να θέλουμε να τραβηχθεί ο αυλώνας δυτικότερα λόγω κάποιου χαμηλού στην Ιβηρική για να χιονίσει εδώ το έχω βαρεθεί. ¨Εχω σιχαθεί αυτόν τον αντικυκλώνα, και αν και δεν είναι ακριβώς έτσι τώρα τα πράγματα, τον χειμώνα, εν τέλη πάντα αυτά τα 2 δεν ενώνονται ποτέ, και μένουμε με το ξερόκρυο. Και έτσι πμου ήρθε και τώρα με τον ευρωπαίο χεχεχε

 

Αυτή η είκονα μου ήρθε .

 

ευρωπάιος τώρα

ECM1-216.GIF?12-0

 

ευρωπαίος το πρωίecmwf-0-228.png?0

 

 

 

και η αντιστοιχία, χαχαχα.

ευρωπαίος τώρα, η σε αντιστοιχία χιονιάς κεντροβόρείων τον χειμώνα όταν θέλαμε την ένωση για να χιονίσει

 

4c.jpg

 

 

ευρωπαίος το πρωί, και το τι γίνεται κάθε φορά που έλουμε να ενωθούν αυλώνας(θεός) και χαμηλό δυτικά μας (άνθρωπος) χαχαχαχα

image.png.295b07d9e3a0ef533407e2783f023d48.png

Μιχαηλ ο γροιλανδικουλης που ειναι????μας ελειψε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Delsnow είπε:

Μιχαηλ ο γροιλανδικουλης που ειναι????μας ελειψε...

Από δεκέμβριο και μετά.😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

 

Screenshot_2023-10-12-21-59-44-195.jpg

Δηλαδη δεσποτα ξεκιναμε τα κλασικα νηστεια προσευχη και τετοια οπως καθε χρονο??????????

Εεεεε @sakis13

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακραίο ψύχος για την εποχή το ευρωπαικό από πάνω μας...Στη Ζηνοβία και τον Ηφαιστίωνα θα παρακαλάγαμε για τέτοια ψυχόμπαλα από πανω μας για να μας θάψει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμπρος αδερφιαααααα παμε να φερουμε τον οκτωβριανο ιστορικο κογκα ....

Υ.γ... εχουμε κυνηγησει και περισσοτερες ωρες...οι 240 ειναι παιχνιδακι...

Στα οπλαααα....

Screenshot_20230921_113329_Gallery.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ευρωπαικο εαν συνεχιζε θα εβγαζε διαταραχη απο τα δυτικα...Εκει γυρω στις 22...Ειμαστε πολυ μακρυα..Θα δουμε πολλα σεναρια ακομα...

Αυριο λογω προσωπικων ζητηματων εχω αδειουλα..Λεω ν ανεβω Λυκαβηττο να απολαυσω την θεα και αλλη μια Φθινοπωρινη μερα...🤣

bedouin_resting1.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοιτώντας υετο ευρωπαϊκού βλέπω ότι ζορίζεται πάρα πάρα πολύ να βγει οργανωμένο εκτεταμένο χαμηλό στην Ελλάδα... Αντίθετα βλέπω μια τάση προς βόρεια πορεία στα Βαλκάνια και μια προέκταση μόνο να επηρεάζει την Ήπειρο... Τώρα τι μου λέτε εσείς... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Και κατι αλλο..το γνωστο καλοκαιρακι του αη δημητρη ερχοταν σχεδον παντα μετα απο ψυχρη εισβολη για την εποχη κοντα στα μεσα οκτωβρη..10-20 του μηνα...κατι που δεν φαινετε πλεον..

 

Το θέμα είναι ότι ακόμα δεν έχουμ εβγει από το καλοκαίρι όμως.... δεν έχει υπάρξει φθινόπωρο πραγματικό για να έχει και καλοκαιράκι του Αη Δημήτρη.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλύτερος ο Ευρωπαίος πάμε να το φέρουμε από τις 240+++++ ώρες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τίποτα δεν τελείωσε ακόμα!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Delsnow είπε:

Δηλαδη δεσποτα ξεκιναμε τα κλασικα νηστεια προσευχη και τετοια οπως καθε χρονο??????????

Εεεεε @sakis13

 Σλατςςςς η ξυράφιάααα ΜΕ ΦΟΡΑΑΑΑ ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΩΡΙΟΟΟΟΟΟ ΣΑΚΗΗΗΗ ΧυυΥΠΑ ΚΑΜΠΑΝΕς ΠΛΗΣΙΆΖΕΙ Ο ΤΙΜΩΡΌΣ ΜΕ ΕΛ ΝΙΝΙΌ 3 ΣΤΑ 3 Η ΣΕΖΌΝ ☢️🚨

gens-0-0-270(1).png

gens-0-1-234(1).png

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Το θέμα είναι ότι ακόμα δεν έχουμ εβγει από το καλοκαίρι όμως.... δεν έχει υπάρξει φθινόπωρο πραγματικό για να έχει και καλοκαιράκι του Αη Δημήτρη.....

Συμφωνω αν και για πιο κεντρινοτια δεν ειναι ακριβως ετσι..δεν εχουμε καλοκαιρι αλλα ουτε και φθινοπωρο.. μαιο-ιουνιο θα το χαρακτηριζα..και γ αυτο πιστευω και στην δυνατη αλλαγη προς τα τελη του μηνα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

 Σλατςςςς η ξυράφιάααα ΜΕ ΦΟΡΑΑΑΑ ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΩΡΙΟΟΟΟΟΟ ΣΑΚΗΗΗΗ ΧΡΥΠΑ ΚΑΜΠΑΝΕς ΠΛΗΣΙΆΖΕΙ Ο ΤΙΜΩΡΌΣ ΜΕ ΕΛ ΝΙΝΙΌ 3 ΣΤΑ 3 Η ΣΕΖΌΝ ☢️🚨

gens-0-0-270(1).png

gens-0-1-234(1).png

Σε αυτό το χωριό έχουν ξεσκιστεί να βαράνε καμπάνες τους έχουμε τρελάνει τους ανθρώπους🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Συμφωνω αν και για πιο κεντρινοτια δεν ειναι ακριβως ετσι..δεν εχουμε καλοκαιρι αλλα ουτε και φθινοπωρο.. μαιο-ιουνιο θα το χαρακτηριζα..και γ αυτο πιστευω και στην δυνατη αλλαγη προς τα τελη του μηνα...

Άνοιξη δηλαδή.. Αυτή που δεν έκανε φέτος Απρίλη και Μάη... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Berdon είπε:

Σε αυτό το χωριό έχουν ξεσκιστεί να βαράνε καμπάνες τους έχουμε τρελάνει τους ανθρώπους🤣

ΚΑΜΠΑΝΕς ΝΑ ΠΈΣΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΑΜΕΤΑΝΌΗΤΟΙ ΜΕ Τέτοιο ΠΡΌΕΔΡΟ ΆΠΙΣΤΟ ΘΩΜΑΑΑΑ ΣΑΚΗΗΗΗ ΞΥΠΝΆΑΑΑΑΑ

gens-0-0-330(1).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...