Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, Filippos είπε:

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Μα το ζουμί εκεί είναι. Αν γίνει η δεύτερη αναδίπλωση, παίζει όλη η Ελλάδα να δει χιόνια. Αλλού πιο λίγο αλλού πιο πολύ. Αλλά, αυτά είναι ακόμα στη σφαίρα της φαντασίας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 16-17 ακόμη παίζει πολύ οπότε το συνεχίζουμε...το μετα Παρ ότι μακριά η αναδίπλωση και το μάζεμα του αζορ στα δυτικά προσωπικά την θεωρώ σχεδόν σίγουρη και απλά πρέπει να μην μας ξεφεύγει στα δυτικά η όλη φάση ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Πάντως ο φετινός χειμώνας πρέπει  θεωρείται πλέον πιο πετυχημένος από τον περσυνό. Τα ορεινά της θεσσαλονικης πριν της 10 δεκ  έχει χιόνισει δύο φορές και έπεται σίγουρη συνέχεια 

Όχι μόνο από τον περσινό αλλά από πολλούς αν όχι όλους τους τελευταίους 10-15 Δεκέμβρηδες και όπως λες έχει και συνέχεια...φέτος το πάει φυσιολογικά και σιγά σιγά οπότε το θεωρώ αδύνατο να ξεφύγει...το θέμα είναι ο ιστορικός που έχει αργήσει και ένας χειμώνας με πάνω από μια χιονόστρωση ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Το 16-17 ακόμη παίζει πολύ οπότε το συνεχίζουμε...το μετα Παρ ότι μακριά η αναδίπλωση και το μάζεμα του αζορ στα δυτικά προσωπικά την θεωρώ σχεδόν σίγουρη και απλά πρέπει να μην μας ξεφεύγει στα δυτικά η όλη φάση ...

Δυστυχώς Βαγγέλη μακάρι να ήταν δυτικα. Όλο το παιχνίδι πάει να παιχτεί ανατολή μέχρι Αδριατική.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Δυστυχώς Βαγγέλη μακάρι να ήταν δυτικα. Όλο το παιχνίδι πάει να παιχτεί ανατολή μέχρι Αδριατική.

Για το μετά λέω που τραβιέται ο αζορ και δεν καταρεει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίος ο νοτιοκορεάτης, αλλά όπως έχω δει από τα τρεξίματά του, κατατάσσεται πολύ χαμηλά στο θέμα αξιοπιστίας.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Seventower είπε:

Τρισάθλια τα πρωινά... Όλα Ιβηρική δείχνουν και εμάς μας καταπίνει ο υποτροπικος... Πως τα καταφερνουν και ξεκινούν παντα με το καλό σενάριο και όσο περνούν οι μέρες χαλάνε!? Απορία το εχω

 

Καλημέρα, θετική νότα από τα πρωινά σήμερα. Πρέπει να έρθει το κύμα ζέστης για να έρθει το χιόνι όπως φαίνεται. Χεχεχε.

Και κάπως έτσι αρχίζω τα ψυχοφαρμακα  πρωί πρωί 😂😂😂😂

Με εμάς που έμπλεξες λογικό.. 😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όσο η Λόντρα κάνει τη ράχη της.....καμήλας (σόρρυ Βαγγέλη), υπάρχει ελπίδα.

ΥΓ. Εν τω μεταξύ, ο Γενικός Επιτελάρχης ασχολείται με πίτσα.

Diagramme GEFS

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Όσο η Λόντρα κάνει τη ράχη της.....καμήλας (σόρρυ Βαγγέλη), υπάρχει ελπίδα.

Diagramme GEFS

Δεν υπαρχει τιποτα,στα λεω μερες.Ετοιμασε το κοκορετσι κι εγω θα βαψω αυγα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, GEORGE SNOWMAN said:

Δεν υπαρχει τιποτα,στα λεω μερες.Ετοιμασε το κοκορετσι κι εγω θα βαψω αυγα

Το μονο που θέλω ειναι να μην ανοιγεις φύλλο όταν θα κατέβει το θηρίο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Το μονο που θέλω ειναι να μην ανοιγεις φύλλο όταν θα κατέβει το θηρίο.

Εγώ είμαι το θηρίο?😇

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowparty είπε:

Απ οτι βλεπω καιγεται και ο μισος γεναρης...

Για τον δεκεμβρη τα χα πει.... 

Εγώ τοποθετώ τις ελπίδες μας πλέον στα μέσα Φλεβάρη-αρχές Μάρτη, φαίνεται θα είναι πιο ευνοϊκές συνθήκες τότε. Μεγάλη διάρκεια ημέρας μεν, αλλά και τότε να’ρθει καλοδεχούμενο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τα πρωινά δεν υπάρχει νόημα να σχολιάσουμε κάτι, νομίζω είναι απλά κομπλέ-έως και καλά. Απλά πιστεύω είναι νωρίς ακόμη να αναλύουμε εις βάθος, να απογοητευόμαστε ή να προσπαθούμε να βρούμε ποιος θα ευνοηθεί περισσότερο από μια αλλαγή της κυκλοφορίας την οποία ακόμη δεν έχουμε σιγουρέψει καλά καλά… Υπομονή και νηστεία παλικάρια… Απλά παρακολουθούμε για την ώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Για τα πρωινά δεν υπάρχει νόημα να σχολιάσουμε κάτι, νομίζω είναι απλά κομπλέ-έως και καλά. Απλά πιστεύω είναι νωρίς ακόμη να αναλύουμε εις βάθος, να απογοητευόμαστε ή να προσπαθούμε να βρούμε ποιος θα ευνοηθεί περισσότερο από μια αλλαγή της κυκλοφορίας την οποία ακόμη δεν έχουμε σιγουρέψει καλά καλά… Υπομονή και νηστεία παλικάρια… Απλά παρακολουθούμε για την ώρα.

Συμφωνώ...ας πορευτούμε μέχρι ένα σημείο και μακάρι να φτάσουμε στο σημείο να θες το χαμηλό στη νότια Πελλοπονήσου κι εγώ στην Αττική...😋...προς το παρών προέχει το επόμενο σκ που μπορεί να έχει εκπλήξεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το θεμα ειναι πως θα φτασουμε μετα τις 15 δεκεμβριου, εδω και 3 μηνες περιμενουμε ενα σοβαρο χαμηλο να μας επηρεάσει και οχι ρεταλια, εχουμε φουλ στο κοκκινο θερμοκρασιακα ( και υετικά )Οκτώβρη Νοέμβρη  και πανηγυρίζουμε για τις δυο πετσες τις Φλωρινας και ακομα και αυτο ειναι καλυτερο απο οτι εχουμε δει τα τελευταία χρονια !! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...