Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

Τα είπατε με τον Κώστα σήμερα? Πολύ δυνατό για ημιορεινα κ πάνω. Το αγαπημένο σου χαμηλο

Έπρεπε να ρθεις ρε συ...😋😋...ναι το αγαπημένο μου αλλά αν κάτσει με τρομερή ακρίβεια μπορεί και πιο κάτω Στέλιο....εδώ σήμερα με το τίποτα κόντεψε να φτάσει πολύ κάτω...έχει ψωμί ακόμη το άλλο Σάββατο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Μονο ενς και αυτα με το ζορι βαγγελη σε ολα τα μοντελα

Κωστα ο μο του τζιφου χαλασε πολύ σε σχέση με το 06.Του τζεμ ευτυχώς κάτι κάνει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Έπρεπε να ρθεις ρε συ...😋😋...ναι το αγαπημένο μου αλλά αν κάτσει με τρομερή ακρίβεια μπορεί και πιο κάτω Στέλιο....εδώ σήμερα με το τίποτα κόντεψε να φτάσει πολύ κάτω...έχει ψωμί ακόμη το άλλο Σάββατο...

Εκείνη την ώρα πήγαινα να κλείσω δυστυχώς.ηθελα να έρθω!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Έπρεπε να ρθεις ρε συ...😋😋...ναι το αγαπημένο μου αλλά αν κάτσει με τρομερή ακρίβεια μπορεί και πιο κάτω Στέλιο....εδώ σήμερα με το τίποτα κόντεψε να φτάσει πολύ κάτω...έχει ψωμί ακόμη το άλλο Σάββατο...

14/12 έρχομαι και φεύγω 17/12, αν χιονίσει θα έρθω να σε βρω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά, μια χαρά και ο Ευρωπαίος για την συνέχεια, μπόνους η φοβερή χειμερινή διαταραχή πιο πριν !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, tzelilis είπε:

Καμία 30μμ δίνει,το ευρωπαϊκό.αρκετα χιονια δυτική μακεδονια κ ημιορεινα

Θέλει ένα κλικ για να φτάσει και στην πολη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τελικά, μια χαρά και ο Ευρωπαίος για την συνέχεια, μπόνους η φοβερή χειμερινή διαταραχή πιο πριν !

Μιχαήλ αρα βελτίωση του επόμενου σκ δε σημαίνει οτι χάνουμε τις πιθανότητες για μετεπειτα ετσι;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, SNOWMANIAC είπε:

Μιχαήλ αρα βελτίωση του επόμενου σκ δε σημαίνει οτι χάνουμε τις πιθανότητες για μετεπειτα ετσι;

δεν υπάρχει μετά με τα 12αρια. Ζωνικάρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απογοητευτικά τα ενσ  του τζιφου. Για τα σκυλιά... Αν και δε μου φταίνε τα ζωάκια. Τρόπος έκφρασης του πόσο αηδιαστικά είναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ουτε βροχες πλεον στην προοπτικη.Θα με κανει να σιχτιρισω αγιες μερες το εκτρωμα.

Έτσι ακριβώς ...εστιάζουμε σε μια υποτιθέμενη ημερομηνία για πιθανή κακοκαιρία η οποία τελικά τις περισσότερες φορές δεν έρχεται ή έρχεται πολύ λάιτ με ελάχιστα φαινόμενα..... και χάνουμε πριν και μετά άπειρες μέρες με πάνω από τα κανονικά και χωρίς φαινόμενα.....μέχρι τις 15-16 του μήνα τελικά τα πράγματα θα κιλήσουν αρκετά χάλια για την εποχή.....το μετά άγνωστο ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 λεπτά πριν, SNOWMANIAC είπε:

Μιχαήλ αρα βελτίωση του επόμενου σκ δε σημαίνει οτι χάνουμε τις πιθανότητες για μετεπειτα ετσι;

Στην προκειμένη όχι, αλλά θέλω να τονίσω, ότι τι να βγει έτσι ακριβώς τι ευρωπαϊκό για σκ είναι δυστυχώς εξαιρετικά δύσκολο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

ενδιαφερον και στα ενς του ευρωπαιου το 15 17! για ημιορεινα κ πανω ομως!1679627784_ens_image(4).png.c28b553df39e00d867b2ba02348293cb.png

Ακριβώς με πρόλαβες πάνω που έγραφα .... Με αυτά που βλέπουμε τώρα  το πολύ μία κακοκαιρία τύπου χθεσινή copy paste ...και μετά ανηφορος πάλι ο Μ.ο ... Αν και κρατάω τις επιφυλάξεις αν θα βγει εκείνο το διάστημα κάτι ... Δεν είμαι πολύ αισιόδοξος

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...