Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρώτο πραγματικά κακό ραν για τα μακρινά το 18αρι. Τέζα ο σκύλος με το όνομα αζορ…

Ελπίζω να είναι οι γνωστές τρελίτσες του 18αριου…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, Gary said:

Δηλαδή δε θα ούτε αυτή την φορά χιόνι

Με τα σημερινά θα μου εκανε εντυπωση να μην σου χιονισει. Τωρα το ποσο εαν θα στρωσει κτλ να τα πουμε απο μεθαυριο το νωριτερο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Κλασσική περίπτωση, χιόνι Βέροια, Έδεσσα, Νάουσα και στον κάμπο βροχή... Με αυτά τα οριακά καθόλου δεν το έχουμε. 

Μην το λες περίμενε...πάνω υποστηρίζετε με έαν -8 στα Σκόπια περίμενα....να δούμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Κλασσική περίπτωση, χιόνι Βέροια, Έδεσσα, Νάουσα και στον κάμπο βροχή... Με αυτά τα οριακά καθόλου δεν το έχουμε. 

Δεν πέφτει με τίποτα η θερμοκρασία σε εμάς. Ενώ έχει υετο με -4 η θερμοκρασία δείχνει ότι θα είναι κολλημένη άλλη μια φορά στους 3-4. Υποθετικά μιλώντας πάντα σε περίπτωση που έβγαινε όπως φαίνεται τώρα. Δε νομίζω ότι μπορεί να βελτιωθεί τόσο ώστε να βγάλει χιόνι στον κάμπο. Τουλάχιστον ας γίνει το βέλτιστο για την Νάουσα. Μισή ωριτσα δρόμος σιγά 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε ένα ραν από καλύτερο χειρότερο, μέχρι και το Τζεμ καλύτερο ήταν.. ας ελπίσουμε ενα παραπατημα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και κάπου εδώ πρπειε κάποιος να πάρει τηλέφωνο τον μιχαηλ και το βαγγλεη να δούμε  αν λιποθύμησαν  η οχι ...🤣🤣🤣

Ωπ να τος ο ένας ζει

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow_Cover είπε:

τα ενς θα μας λύσουν την απορια με το αν προκειται για κατι μονο του ή την φαγαμε

Απο τα ανσαμππ την ειχαμε φαει και στο 12 αρι ηδη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οκ, αυτην τη φορα δεν αλλαξε το ενα ραν στο αλλο σαν πουκαμισο αλλα σαν ολοκληρη ντουλαπα...γεματη με πουκαμισα😎

καληνυχτα παιδια, αυριο τα καλυτερα

gfs-0-228.png?18

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Σε ένα ραν από καλύτερο χειρότερο, μέχρι και το Τζεμ καλύτερο ήταν.. ας ελπίσουμε ενα παραπατημα.

Και αυτά χειρότερα είναι..

Πάντως για να είναι γνωστό, δεν έχει καμία σχέση η λογική του 18αριου με πρωινού ευρωπαϊκού. Το αποτέλεσμα για εμάς μπορεί να είναι το ίδιο, αλλά στο 18αρι μας τα χάλασε η αποκοπή του ειρηνικού, ενός ο πρωινός Ευρωπαίος στον πολικό λοβο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ότι ναναι και το κύριο, ότι ναναι και τα ενς του 18αριου.

Μου φαίνεται υπάρχουν κάποια-ελάχιστα-σενάρια τα οποία προσπαθούν να επαναφέρουν την αρχική αναδίπλωση του αζορικού, η οποία υποτίθεται έχουμε ξεγράψει εδώ και 5 μέρες σχεδόν.Ωστόσο μάταια η προσπάθεια και χωρίς κανένα σοβαρο αποτέλεσμα η αναδίπλωση αυτή, καθώς ξεκινάει ήδη πολυ ανατολικα.

Δείτε πχ το 26, 30, 25, 28, 19, 20…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τεράστια βελτιωση γάλλου ναι Σάββατο...τα πράσινα γεωδυναμικα και οι ισοβαρεις μπορει να μας κάνουν ολο το Σάββατο χιονομερα στα ηπειρωτικά λιγο θελει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνηθως το 18αρι μας εστελνε για ονειρα γλυκα και ξυπνουσαμε με χαλια τρεξιματα μακαρι να γινει το αντιθετο τωρα... Παντως το ΣΚ κρυβει πολλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεωρώ ότι μετα την κακοκαιρία του ΣΚ, είναι σχεδόν βέβαιο οτι θα έρθει και αλλη κακοκαιρία πριν τα Χριστούγεννα. 

Προς το παρόν προσηνεμιάζει το ολο σκηνικό για την συνέχεια. Ας ελπίσουμε να βγει κάτι καλύτερο για όλους. 

*Αν δεν βγει τιποτα το τελευταίο 10 ημερο θα ειναι απλώς σοκαριστικό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα για τα κοντινά νομίζω ότι πάνω κάτω ίδιος με το 18αρι του είναι ο τζιφός.για τα μακρινά νομίζω ότι χάλασε η φάση για αναδίπλωση.μακαρι να βγω ψεύτης .αν και νομίζω η αποκοπή που λέει ο Μιχαήλ στην ανατολική Αμερική βγαίνει καλύτερη . ειλικρινά είναι τεράστια ευκαιρία με τέτοιο αζορικο να καλύπτει όλο σχεδόν το Ατλαντικό.Αν δεν γίνει κάτι καί τώρα δεν ξέρω πώς μπορεί να γίνει.λεγαμε τόσο καιρό για τον αζορικο αλλά μάλλον δεν φτάνει μόνο αυτό.μαλλον θα πρέπει να συνομοτησει το σύμπαν πλέον για να δει χιόνι η κβ.που φτάσαμε 

Επεξεργάστηκε από Snow Junky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Antipathitikos είπε:

Ένας ολόκληρος Αζορικος 1045 και δε λέει να κατεβάσει τίποτα...

Και 1050.αστο φίλος δεν υπάρχει τίποτα.ειναι μπετόν αρμέ ο πολικός στρόβιλος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...