Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καλοκαιρι ουτε ενας καυσωνας δεν πηγε χαμενος μετα τον ιουνιο. Ο καιρος μας τους χρωστουσε και μας τους εδωσε ολους μαζεμενους τον ιουλιο και τον αυγουστο.

Το φθινοπωρο μας ταραξε με τις θερμες εισβολες που αυτες οι 1 - 2 μερες μεσα στον δεκεμβρη  με τις βροχες σε ολη την ελλαδα και τα χιονια στα βουνα φανηκαν σε πολλους λες και ηρθε η εποχη των παγετονων και λογικο ηταν.

Και μετα απο αυτο το μεγαλο καιρικο γεγονος για 1 - 2 μερες οπως μας εχει συνηθισει ο καιρος δεν χαριζεται. Ευτυχως δεν ειναι καλοκαιρι και δεν μπορει να μας βρασει τωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ωχ ωχ ωχ...ετσι εβλεπε κι αυτος τη χαμενη του οικογενεια.

 

Εκτός απο τον Κόγκα Δράκο, υπάρχει και ο μακρινός του ξάδερφος .Σε αυτή  την φαση είμαστε τωρα ...

Πάντως, ο σύγχρονος Γιάγκος Δράκος ,στην ταινία Σουλιώτες έπαιζε ως ρόλο τον Βασίλη Τόγκα ( ξακάθαρα προμήνυμα  της έκρηξης του ηφαιστείου ) ενω ηταν φίλος καρδιακός με τον καπετάν Κόγκα Δράκο!  Θα εκπληρωθεί άραγε η προφητεία; 

Και μετα λένε για τους Simpsons ! 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρακαλω πολυ τους φιλους διαχειριστες να με μπαναρουν...Ξανακυλησα και μαλιστα ασχημα και χωρις να υπαρχει ουσιαστικο καιρικο ενδιαφερον...Εχω παρει δρομο χωρις επιστροφη....Παρακαλω βοηθηστε με...Ενα μπαναρισμα ενος μηνα...Και που και που στο βαιμπερ να στελνετε κανα χαρτη να παιρνω τις τζουρες μου....

Κοιμαμαι και βλεπω τζιφο,ξυπνω και βλεπω ευρωπαιο,τρωω και ρευομαι το τζεμ...Παω τουαλετα και νοιωθω τον κορεατη... Help me....Εχω κρυαδες.  

ΜΕ ΛΕΝΕ ΣΑΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ναι γιατι μεχρι τωρα ειχαμε πηξει στις καλες αλλαγες..🤣

εντωμεταξύ τώρα είδα ότι βγάζει χιόνια σε μια εβδομάδα, αλλά εντάξει ξέρω ότι με τέτοια διάταξη εδώ δεν πέφτει τίποτα. χαχαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Donnie_Darko είπε:

Σιγοψήνεται ο προσήνεμος

 

Οχι ρε φιλαρακι...Η γλαροσουπα που ψηνω μυρισε..🤣

3289bd21-e6fd-4ccd-b217-5de6b86bc773.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποιο κρύο το 6άρι, αλλά είναι το 6άρι του τζίφου 

Αλλά όχι και τόσο καλό μακροπρόθεσμα. Σε σχέση με το πρωινό του τρέξιμο. 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τζίφος τα δικά του πάλι ... Έβγαλε καλό σύντομο χιόνι για Ημαθία, στις 200 ώρες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Τζίφος τα δικά του πάλι ... Έβγαλε καλό σύντομο χιόνι για Ημαθία, στις 200 ώρες...

Το διάστημα μετά τις 27/12 είναι πάντως ύποπτο. Δεν ξέρω για χιόνι αλλά για νέα ψυχρή εισβολή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Τζίφος τα δικά του πάλι ... Έβγαλε καλό σύντομο χιόνι για Ημαθία, στις 200 ώρες...

Άλλη μια οριακή κατάσταση που θα παρακαλάμε να πέσει η Τ, από τις αγαπημένες σου απ ότι βλέπω. Αν και είναι κάπως καλύτερη από αυτές που πέρασαν 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα!

Αρχικά τα συλληπητήριά μου για το παιδί που έφυγε από τη ζωή, στην οικογένειά του και σε όσους τον γνώριζαν... εγώ δε τον γνώριζα, αλλά στεναχωριέμαι ιδιαίτερα όταν ακούω για νέους ανθρώπους να φεύγουν από τη ζωή.. κι εγώ νέος είμαι κι αυτό είναι μια υπενθύμιση πως η ζωή είναι μικρή, και θα πρέπει να τη ζούμε αναλόγως...

Στα δικά μας τι να πω.... τίποτα...

Ας ανοίξει κάποιος τον Ιούνη βρε παιδιά.... κι ανοίγω εγώ τον Γενάρη του 2025, διότι ο χειμώνας του 2023-24, ούτε για κ.β. μα ούτε κι έναν προσήνεμο δε μπορεσε να βγάλει.. αν είναι δυνατόν...ήταν μάπα.. πολύ μάπα..... είμαι εγώ.. ναι εγώ... έλεγξα τους χάρτες από τα ιστορικά αρχεία στο meteociel.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και εγώ θέλω να ανοίξω για πρώτη φορά θέμα Γενάρη, ώστε να πάει καλά όλη η χρονιά🥲

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Και εγώ θέλω να ανοίξω για πρώτη φορά θέμα Γενάρη, ώστε να πάει καλά όλη η χρονιά🥲

Ανοιξε βρε Μιχαήλ.. έτσι κι αλλιώς ολα στραβα κι ανάποδα μας φαίνονται τώρα... να ανοίξεις... στραβωνοντας τα όλα κατά 360° θα ξαναέρθουμε στον ίσιο δρομο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=6&

Παντως υπαρχει θερμοκρασιακη διχογνωμια  στα ανσαμπλς του τζιφου για τις 23 του μηνος

Υπαρχουν ακομα  σεναρια  στο διαγραμμα που βγαζουν και μινη ψυχρη εισβολη

Οσο αναφορα για τα χριστουγεννα ,το κυριο κλασικα το ποιο θερμο για εκεινη την ημερα,αλλα το κακο ειναι οτι επιμενει ακομα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Ανοιξε βρε Μιχαήλ.. έτσι κι αλλιώς ολα στραβα κι ανάποδα μας φαίνονται τώρα... να ανοίξεις... στραβωνοντας τα όλα κατά 360° θα ξαναέρθουμε στον ίσιο δρομο...

Νομίζω αν εξαιρέσουμε τον Ντάνιελ, το 2023 θα γραφτεί ως η πιο βαρετη καιρική χρονιά έβερ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=6&

Παντως υπαρχει θερμοκρασιακη διχογνωμια  στα ανσαμπλς του τζιφου για τις 23 του μηνος

Υπαρχουν ακομα  σεναρια  στο διαγραμμα που βγαζουν και μινη ψυχρη εισβολη

Οσο αναφορα για τα χριστουγεννα ,το κυριο κλασικα το ποιο θερμο για εκεινη την ημερα,αλλα το κακο ειναι οτι επιμενει ακομα

 

αι λογικά όταν δίνει τα λαιτ χιόνια θα είναι το πιο.. ψυχρό, αφού ο μο για 28 του μήνα ανέβηκε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

αι λογικά όταν δίνει τα λαιτ χιόνια θα είναι το πιο.. ψυχρό, αφού ο μο για 28 του μήνα ανέβηκε

Για 28 το κυριο ειναι καραακυρο παρεπιπτοντως ατο 6αρι

Τραγικα ποια ολα τα μοντελα

Μια αξιοπρεπης ταση δεν μπορουν να βγαλουν πια.

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...