Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τους διέλυσε όλους ο τζιφος.

Να μια φράση που δεν περίμενα να πω. (ξανά)

Μερικοί το φωνάζουμε από το καλοκαίρι ότι ο τζίφος έχει πιάσει 10 μέρες πριν όλες τις ζέστες και αρκετές από τις ψευτοεισβολές που απασχόλησαν τα βόρεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Και πάρτε τώρα τον τζεμ, που λόγω μη υπαρξης αποκοπών στον Ατλαντικό είναι χειρότερο από τζίφο.

Και μετά από πασχούγεννα πάμε κια για πασχοπρωτοχρονιά.

gem-1-180.png?12gem-15-186.png?12

χαχα γράψαμε στην ουσία το ίδιο ταυτόχρονα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snowparty είπε:

Γιωργαρα δεν κανονιζεις τωρα τα πασχουγεννα να κανεις κανα live εξω απ το μαγαζι να ρθω παιξω και γω κανα κλαρινο...

Ασε την αμερικη σε εμενα και το μιχαηλ....δεν θα χαθει τραφακι....

Πλακα πλακα να περασουν οι γιορτες γιατι δουλευω σαν ειλωτας και μετα πρεπει να κανονισουμε κατι στον @ΠΩΓΩΝΙ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πάει να σώσει τα προσχήματα στο τέλος ο Καναδός αλλά είναι σε πολυ κακο φεγγάρι και δεν πετυχαίνει ούτε στις 70 ώρες όχι τις 200+...

gemeu-0-228.png?12

gemeu-1-234.png?12

gemeu-2-228.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χιονοσκεπής είπε:

Μερικοί το φωνάζουμε από το καλοκαίρι ότι ο τζίφος έχει πιάσει 10 μέρες πριν όλες τις ζέστες και αρκετές από τις ψευτοεισβολές που απασχόλησαν τα βόρεια

Το καλοκαίρι είναι γνωστό ότι είναι καλύτερος ο τζίφος, μάλιστα σε αυτόν βασίζομαι. ¨Οταν μπαίναμε όμως από τέλη Σεπτεμβρίου, ή Οκτώβριο και μετά, για κάποιον λόγο έπεφτε πολύ η προγνωσιμότητα του. Φέτος δεν έγινε αυτό. Μετά από πολλά χρόνια ο τζίφος αποκτάει αξιοπιστία που τη είχε χάσει πριν ακόμα μπω εγώ καλά καλά στο προηγούμενο φόρουμ, ήτοι 8 χρονάκια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πλακα πλακα να περασουν οι γιορτες γιατι δουλευω σαν ειλωτας και μετα πρεπει να κανονισουμε κατι στον @ΠΩΓΩΝΙ.

Τοσες πλατειες εχετε στην πρωτευουσα..εξω θα ειναι χαρα θεου 22αρια...θα παρω και τον κλεαρχο μαζι για τραγουδι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΔΕΣΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ ΜΑΣ!!!

υ.γ. μόνο τους χάρτες...να δείτε για μετά τις 01 και το αίτιο...θα ζητάτε την προστασία του ΔΕΣΠΟΤΑ!!!(με κεφαλαίο)

https://www.severe-weather.eu/global-weather/early-stratospheric-warming-forecast-polar-vortex-event-cold-united-states-january-2024-fa/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, bardaris είπε:

ΔΕΣΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ ΜΑΣ!!!

υ.γ. μόνο τους χάρτες...να δείτε για μετά τις 01 και το αίτιο...θα ζητάτε την προστασία του ΔΕΣΠΟΤΑ!!!(με κεφαλαίο)

https://www.severe-weather.eu/global-weather/early-stratospheric-warming-forecast-polar-vortex-event-cold-united-states-january-2024-fa/

Όντως μιας που το ανέφερες που είναι ο @Severe_Lover να προλάβουμε να ζητήσουμε άφεση αμαρτιών ... @Snowparty Σάκη τι λέει ο Δεσποτας για τα επερχόμενα ??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχω την εντύπωση ότι ο τζιφ γα... Και δέρνει... Τα τραβάει όλα προς το μέρος του.. Το τελευταίο διάστημα.. Θυμίζει παλιές εποχές.. Σε σενάριο ατλαντικού αυλωνα θα πάμε την πρωτοχρονιά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου αρέσει που είχε αρχίσει κάτι να αχνοφαινεται μόνο και μόνο για να εξαφανίστει.

Δίκιο είχα τελικά. Ο χειμώνας έχει καταλήξει η πιο ξενερωτη εποχή.

Μέχρι στιγμής ούτε αυτός θέλει να μου αλλάξει την γνώμη.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, freeze είπε:

Όντως μιας που το ανέφερες που είναι ο @Severe_Lover να προλάβουμε να ζητήσουμε άφεση αμαρτιών ... @Snowparty Σάκη τι λέει ο Δεσποτας για τα επερχόμενα ??

Δεν τα μαθατεεεε?????τον αφορησαν και τον εδιωξαν απ την φθιωτιδα...λογο 3τες ψευδες δηλωσεις-προγνωσεις για ψυχρη εισβολη και χιονιαδων στο νομο μας..

Αγνοειται......περιμενει να σπασει ο στροβιλος απ το 19🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μου αρέσει που είχε αρχίσει κάτι να αχνοφαινεται μόνο και μόνο για να εξαφανίστει.

Δίκιο είχα τελικά. Ο χειμώνας έχει καταλήξει η πιο ξενερωτη εποχή.

Αφού ρε Μισέλ η κουνελα ο Ατλαντικός δεν σταματά με τίποτα φυσικά και έγινε η πιο ξενερωτη εποχή...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Μου αρέσει που είχε αρχίσει κάτι να αχνοφαινεται μόνο και μόνο για να εξαφανίστει.

Δίκιο είχα τελικά. Ο χειμώνας έχει καταλήξει η πιο ξενερωτη εποχή.

Εμ  λογικό.. Αφού βλέπεις παιο και ουκμο... Μόνο βασιλιά τζιφο😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snow_evia είπε:

 Ο τζιφος έβγαλε κακοκαιρία στις 200 ώρες και τώρα πάει και για τον εικονικό 

Εγω στις 200 ωρες βγαζω παντα γαλαζιο αλλα φευγει...Και ολοι οι οφθαλμιατροι μου λενε χειρουργειο...Εδω λοιπον τρωνε πιστολι οι επιστημονες...Σκεψου ο τζιφος.Οι 200 ωρες στα παντα ειναι αλλη ζωη!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

 Ο τζιφος έβγαλε κακοκαιρία στις 200 ώρες και τώρα πάει και για τον εικονικό 

Στις 200 κακοκαιρία;

Καλά, δεν έδινε αύξηση θερμοκρασίας την παραμονή της Πρωτοχρονιάς;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, agnostos είπε:

Στις 200 κακοκαιρία;

Καλά, δεν έδινε αύξηση θερμοκρασίας την παραμονή της Πρωτοχρονιάς;

Ακόμα δίνει, μόλις που μπει περίπου η νέα χρονιά δείχνει πτώση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τρενο πηγε η μακρο του επιτελειου μου απο τις 5 Δεκεμβρη

Για το πρωτο δεκαημερο του ιανουαριου σε θελω στα οπλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έτσι για το μάτι...🤐🤐

1823432739_gfs-0-384(1).png.027cd20464530aa6f3b573e321a51606.pnggfs-1-384.png.ad859c9bd0b67ae0cace2e2ad2030534.pnggfs-2-384.png.be54fd86795477395b5091f86a2e839f.png

Χαχα μακάρι να είχε και συνέχεια... Άντε να εσκαγε όλο αυτό στα δυτικά, ο Μιχαήλ θα έκανε πάρτυ..

 

384-7GR.gif

384-780GR (1).gif

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Έτσι για το μάτι...🤐🤐

1823432739_gfs-0-384(1).png.027cd20464530aa6f3b573e321a51606.pnggfs-1-384.png.ad859c9bd0b67ae0cace2e2ad2030534.pnggfs-2-384.png.be54fd86795477395b5091f86a2e839f.png

Χαχα μακάρι να είχε και συνέχεια... Άντε να εσκαγε όλο αυτό στα δυτικά, ο Μιχαήλ θα έκανε πάρτυ..

 

384-7GR.gif

384-780GR (1).gif

Δεν με χαλάει ο Θεσσαλικος χιονιάς που έβγαλε χεχεχε. Αλλά ναι, αυτό ιδανικά θα το ήθελα 500 χλμ πιο δυτικά για καθολικό χιόνια.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Για το πρωτο δεκαημερο του ιανουαριου σε θελω στα οπλα 

Ετοιμαζεται μακρο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...