Jump to content
g_ar

Αναφορές Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μονη ελπιδα μας η ΤΡΟΜΕΡΗ μαυριλα του Τρελου, χαμενος σε νεφοκουρτινα μεχρι χαμηλα.....μαυριζει σιγα σιγα, ενω οσο γραφω ακουστηκε και ενα ΚΡΑΟΥ προς Μεσογεια....

Ας κανει εστω ενα περασμα.....λιγη βροχουλα Δεκεμβρη μηνα, τι ζηταμε....

18,7 !!!!! νωριτερα με τη λιακαδα, δεν κρατιεται η θερμοκρασια μιλαμε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περίπου στο μετρό του Χολαργού (φωτό), ενώ μπουμπουνητό ακόυστηκε τωρα κι εδώ στο Μαρούσι!!

FB_IMG_1701681883817.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τι κάνεις στον Πύργο ρε?Ήρεμααα...😅

Δουλευω βρε τρελε χαχαχα, κανονιστε λεμεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τι κάνεις στον Πύργο ρε?Ήρεμααα...😅

Αθηνων , Πυργο Αθηνων χαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο την δουλεια μου Μαρουσι....φυσαει κι εχει πεσει και η θερμοκρασια....βροχη ακομη εδω, αλλα ερχεται!!!

IMG_20231204_112912.jpg

IMG_20231204_113009.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Ο Υμηττός έβγαλε καταιγίδα 

Σχεδόν θερμική μοιάζει πλάκα πλάκα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Σχεδόν θερμική μοιάζει πλάκα πλάκα 

Οι αναπτύξεις ήταν ξεκάθαρα. 

Έκανε κλασσικά "βαμβάκια" καλοκαιριού 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω Αμπελοκηπους τιποτα και φωτισε κιολας . Και η αλλη μου εγραφε στα social media που ανεβασα βιντεακι με λιγη χιονοπτωση απο Γαλλια με 0 βαθμους , 'δεν πιστευω να σου αρεσει ο χειμωνας και το κρυο?' και ανεβασε φωτο απο Αλιμο παραλια . Ε ρε καψιμο , 8 μηνες καλοκαιρι, μην πω 9, και στραβωνουν ακομα κ οταν βλεπουν κανονικοτητα απο αλλου . Μια αλλη πριν κανα 20 ημερο , σε φωτο παλι απο Γαλλια με χρωματα φθινοπωρου εγραφε "μην βιαζεσαι για το φθινοπωρο" και το ημερολογιο εγραφε μεσα Νοεμβριου , δηλαδη 15 μερες πριν το τελος του φθινοπωρου.. Δικη μου αισθηση ειναι , η εχει καψει φλαντζα τεραστια μεριδα του κοσμου ?....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Οι αναπτύξεις ήταν ξεκάθαρα. 

Έκανε κλασσικά "βαμβάκια" καλοκαιριού 

Ε ναι. Μ ετις θερμοκρασίες που είδα σταθμούς, με Τ850&500 και cape παίζει όντως να μιλάμε για θερμική καταιγίδα, μιας και το μέτωπο έτσι και αλλιώς είναι σάπιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

image.png.71c585478aaaf8685b9aaeb48d9c9b30.png Τζαμάτη εικόνα (όπως λέγαμε κα στο σχολείο) πάντως!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, swter είπε:

Εδω Αμπελοκηπους τιποτα και φωτισε κιολας . Και η αλλη μου εγραφε στα social media που ανεβασα βιντεακι με λιγη χιονοπτωση απο Γαλλια με 0 βαθμους , 'δεν πιστευω να σου αρεσει ο χειμωνας και το κρυο?' και ανεβασε φωτο απο Αλιμο παραλια . Ε ρε καψιμο , 8 μηνες καλοκαιρι, μην πω 9, και στραβωνουν ακομα κ οταν βλεπουν κανονικοτητα απο αλλου . Μια αλλη πριν κανα 20 ημερο , σε φωτο παλι απο Γαλλια με χρωματα φθινοπωρου εγραφε "μην βιαζεσαι για το φθινοπωρο" και το ημερολογιο εγραφε μεσα Νοεμβριου , δηλαδη 15 μερες πριν το τελος του φθινοπωρου.. Δικη μου αισθηση ειναι , η εχει καψει φλαντζα τεραστια μεριδα του κοσμου ?....

Δεν έχει κάψει φλάντζα κανένας.

Πολύ απλά, ο μέσος Έλληνας, όπως έχω ξαναγράψει, ακούει ότι έρχεται κρύο ή χειμώνας και κάνει σα να ακούει ότι θα γίνει σεισμός 8 Ρίχτερ στο κέντρο της Αθήνας.

Όπως έχεις παρατηρήσει, ένα 70% με 80% του κόσμου χαίρεται με αυτές τις συνθήκες που επικρατούν μέχρι στιγμής.

Σπάνια θα ακούσεις κάποιον να λέει ότι δεν του αρέσει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...