Jump to content
g_ar

Αναφορές Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 minutes ago, sakis13 said:

8mm και βολταρω....Βρειτε μου δικηγορο...

Ο γκριγκονις φταει για τη φωνή είμαι σίγουρος 

 

Εγώ είμαι σαλόνι έχω αφήσει ανοιχτά να ακούω τη βροχή και μόλις έφαγα κατσαδα από τη δικιά κου ότι κρυώνει το σπιτι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκοψε τώρα και πήγαινα να κοιμηθώ. Μέχρι που κοίταξα την δορυφορική και είδα τι ανηφορίζει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Sotiris said:

Εκοψε τώρα και πήγαινα να κοιμηθώ. Μέχρι που κοίταξα την δορυφορική και είδα τι ανηφορίζει!

Και εγώ αυτό περιμένω αλλά φοβάμαι μην έρθει στις 3-4!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιλαμε για πολυ νερο εδω και 35-40 λεπτα.Ανετα πρεπει να εχει βαλει 20μμ.Μακαρι να συνεχισει μεσα στη νυχτα.Καληνυχτες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ νερό έχει πέσει και στο Διονυσο … νωρίτερα έβρεχε σχεδόν καταρρακτωδώς … τώρα βρεχει ασθενώς… mm θα δω το πρωί … δεν έχει τελειώσει παντως…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε να πας για υπνο  τωρα .με τετοια δορυφορικη 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι άλλο να ζητήσω διπλό σε μπάσκετ και ποδόσφαιρο και βροχουλα καλή που έχει σταματήσει βέβαια και δεν ξέρω άμα ξανά ξεκινήσει μέσα στο βράδυ να σας πω την αλήθεια δεν με πολύ νοιάζει χόρτασα βροχη για τον Δεκέμβρη... Καληνυχτες!!!

Επεξεργάστηκε από Πελοποννήσιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7.6 και 9.8μμ ΕΑΑ Πατησίων και Ψυχικού αντίστοιχα. Στορμ τοταλ δηλαδή καθώς ξεκίνησε λίγο πριν τις 12.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Αντε να πας για υπνο  τωρα .με τετοια δορυφορικη 

Κατά πάσα πιθανότητα δεν θα ανέβει το συγκεκριμένο, είναι να κινηθεί βορειοανατολικά θεωρητικά, λόγω της αλλαγής κίνησης του μετώπου από εδώ και πέρα. Μακάρι να σας πιάσει ομως!

Λάρισα εννοείται ούτε που συννεφιασε.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Κατά πάσα πιθανότητα δεν θα ανέβει το συγκεκριμένο, είναι να κινηθεί βορειοανατολικά θεωρητικά, λόγω της αλλαγής κίνησης του μετώπου από εδώ και πέρα. Μακάρι να σας πιάσει ομως!

Λάρισα εννοείται ούτε που συννεφιασε.

Στο τελευταιο φρειμ  της δορυφορικης δειχνει να φουσκωνει αρκετα ο πυρηνας

Για να δουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@Πελοποννήσιος  @snowjohn σόρυ παίδες αλλά ας αφήσουμε τα αθλητικά στην άκρη για ευνόητους λόγους....καλές αναφορές.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα! Συνεχίζεται αμειωτα η βροχοπτωση εδω στη Καλλιθέα.Εβαλα νωριτερα ξυπνητηρι και απολαμβανω στο μπαλκονι συνοδεια ζεστου καφε,την ποτιστικη βροχη.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με δυνατή βροχή πέσαμε για ύπνο Παλαιό Φάληρο,  με δυνατή σηκωθήκαμε, με ασθενή πορευτηκαμε μέχρι Αμπελόκηπους και τώρα δίνει πάλι γκάζι εδώ στο ύψος του Πύργου.  Ξεπλυνε μας ακούραστα,   πλιζ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα πολυ αξιολογο νερο επιτελους εδω στα αδικημενα νοτια του νησιου  52mm και συνεχιζει με τον ευλογημενο ανατολικο, ο καιρος δεν ξεχνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...