Jump to content
g_ar

Αναφορές Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, gakhun είπε:

Από τις ομορφότερες πόλεις της Ελλάδος (κατά τη γνώμη μου βέβαια.)

Συμφωνώ και επαυξάνω πανέμορφη πόλη αν και η Καστοριά πιστεύω δεν πάει πίσω!

 

Κατά τ'άλλα συννεφιά εδώ και ψεκάδες που και που. Ωραία μέρα δεν μπορώ να πω με καλές θερμοκρασίες... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, galatsioths είπε:

Καλημερα! Καιρος με κρυουλακι και συννεφιά που αρμόζει στην εποχή στο κεντρο της Αθήνας. 

Δεν το λες κρύο αυτό, πιο πολύ ταιριάζει η λέξη ψυχρα.

Βαθύ φθινόπωρο και σήμερα στο κέντρο της Αθήνας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα έσπασε ακόμα και αυτή η ψυχούλα βέβαια. Με φουτερακι (χωρίς μπουφάν) τη βγάζεις μια χαρά. Το περίεργο είναι πως το πρωί που είχε αυτή τη συννεφιά ο κόσμος προβληματιζοταν. Άκουγες "που είναι ο καλός καιρός που έλεγαν" η "πωπω κ***καιρος αντε να βγάλει ήλιο". Τι να πεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ποτιστικη βροχη στα Γιαννιτσα και 10 βαθμο, με αυτη την αθλια προοπτικη δε μπορουμε να χαρουμε τπτ! μοιρα ολων μας οι 3ωρες κακοκαιεριες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ βροχή και τρομερής έντασης βαρδάρης στο Πλατύ, θερμοκρασία 8,5 βαθμούς. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6β στον πανουργια αυτη τη στιγμη και ετοιμαζομαστε απο αυριο ν ανεβουμε για τη λαμπρη και το ψησιμο του οβελια

panourgiascam (2).jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, galatsioths είπε:

Τώρα έσπασε ακόμα και αυτή η ψυχούλα βέβαια. Με φουτερακι (χωρίς μπουφάν) τη βγάζεις μια χαρά. Το περίεργο είναι πως το πρωί που είχε αυτή τη συννεφιά ο κόσμος προβληματιζοταν. Άκουγες "που είναι ο καλός καιρός που έλεγαν" η "πωπω κ***καιρος αντε να βγάλει ήλιο". Τι να πεις 

Και δεν τους είπες τίποτα? Εγώ δε χαριζομαι... Τα κοπανάω όταν μου δωθεί ευκαιρία και το βουλώνουν... Οι ανώμαλοι.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αισθητή η ανοδος της θερμοκρασίας εδώ σήμερα όχι ως προς την μέγιστη, αλλά ως προς το γεγονός ότι αυτή την στιγμή έχουμε 4 βαθμούς παραπάνω από εχθές τετοια ώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λεσβος σημερα...Του Πετρου Ριγοπουλου...Καλες γιορτες σε ολους...Μονο υγεια...Τ αλλα βρισκονται!!!!Αναφορες για 5μερες απο Κοκκινο Βοιωτιας.

413922624_844054491062577_3884233839280690739_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και σήμερα είχαμε βροχουλες εδώ στο νησί! Και τη νύχτα που μας πέρασε και το μεσημέρι. Καιρός εναρμονισμενος σχετικά με την εποχή. Παρατηρώ αυτή τη στιγμή χιονακια προς τη Φλώρινα. Εκπληξουλες νομίζω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι επιβλητικές χιονισμένες κορυφές του 'Βουνού των  Θεών", από τον  Φίλο κ πιλότο της 'Πολεμικής Αεροπορίας' Κωνσταντίνο Κουλίδη 

Πηγή: Olympus Refuge Ch Kak 2648m

 
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Οι επιβλητικές χιονισμένες κορυφές του 'Βουνού των  Θεών", από τον  Φίλο κ πιλότο της 'Πολεμικής Αεροπορίας' Κωνσταντίνο Κουλίδη 

Πηγή: Olympus Refuge Ch Kak 2648m

 

Ωραία φωτό αλλα τα χιόνια περιορίζονται πάρα πολύ ψηλά όπως φαίνεται ξεκάθαρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονόπτωση στη Φλώρινα το απόγευμα και μικρή χιονόστρωση σε Νυμφαίο και Πισοδέρι. Δε θα έπρεπε να είναι είδηση αλλά λέω ας το αναφέρω μιας και το είδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα σας...Ηλιοφανεια με τον καιρο να εχει μαλακωσει....Αναφορες απο Κοκκινο Βοιωτιας απο σημερα...Καλες γιορτες σε ολους.Υγεια σε σας και στο σπιτικο σας...

Νυμφαιο χθες και σημερα..Πολυ το χιονι ακομα...

411501567_2750306091787072_2687188939656355762_n.jpg

412852815_2751419491675732_337471722351135813_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9.9 ελάχιστη στην ταράτσα μου και ήδη 15....ευτυχώς που είναι "χειμώνας" γιατί με τόσες θερμές εισβολές αν ήταν καλοκαίρι δεν ξέρω τι θα περνούσαμε .....ο χειμώνας στη χώρα μας δυστυχώς μας αγνοεί επιδεικτικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 9 μέρες μετά καλά κρατάει και το Ξηρολιβαδο στα 1220μ

Χωρίς ιδιαίτερα χαμηλές θερμοκρασίες.

Screenshot_20231223_092815.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άρχισαν τα 20άρια ήδη στην Κρήτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρίσκομαι στα Γιάννενα , η ομίχλη είναι απίστευτη! Θερμοκρασία γύρω στους 4! 
Ωραιο χριστουγεννιάτικο σκηνικό!!

Στην Ιστιαια στην πατρίδα μου έχει 17,5 βαθμούς !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, marios_angelos είπε:

Βρίσκομαι στα Γιάννενα , η ομίχλη είναι απίστευτη! Θερμοκρασία γύρω στους 4! 
Ωραιο χριστουγεννιάτικο σκηνικό!!

Στην Ιστιαια στην πατρίδα μου έχει 17,5 βαθμούς !!!

Αμα κρινω απο την καμερα στους Λιγκιαδες,εχεις απολυτο δικιο..Και ειναι ηδη αργα...Σκεφτομαι πως θα ηταν νωρις το πρωι!!!

ligiades.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερααα.  19βαθμοι και μια υπεροχη μερααα.. βλεπεις ζευγαρακια να περπατουν στο δρομο ....αλλοι βγαζουν ψησταριες στις αυλες.....ολα βαδιζουν καλως.....

Επεξεργάστηκε από Snowparty
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...