Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα ,καλη χρόνια ,χρόνια πολλά με υγεία για όλους! Το 2024 να ειναι έτος γεμάτο καιρικό ενδιαφέρον ,με χιόνια και βροχές σε ολους σας!

Τουλάχιστον ποδαρικό το 2024 έκανε μοιράζοντας καιρικές ελπίδες σε όλους. Κατί ειναι και αυτό. Μέτρια προοπτική για τα γούστα μου, με αναιμικά 500αρια. Δεν με ενθουσιάζει.Ελπίζω ομως και σε συνέχεια.Ας κατέβει ο Αυλώνας να δώσει ενα πεδινό χιόνι και βλέπουμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Ωραία θα έχουμε πολλά μηνυματα να κρατήσουμε για αρχείο...ήδη έχουμε πολλά  να χουμε να γελάμε μετά......🤣

Οταν αναρτησεις το αρχειο θελω πρωτια να ξέρεις...με το μνμ  "42 σενάρια ρου ευρωπαιου με χιονιζουν  "🤣🤣🤣🤣🤣

Καλή χρονιά σωτηρη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Ωραία θα έχουμε πολλά μηνυματα να κρατήσουμε για αρχείο...ήδη έχουμε πολλά  να χουμε να γελάμε μετά......🤣

Σωτοοοο καλή χρονιά...να σε πω θα κρατήσω καί τά δικά σου όμως....🤣🤣🤣🤣🤣🤣...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Οταν αναρτησεις το αρχειο θελω πρωτια να ξέρεις...με το μνμ  "42 σενάρια ρου ευρωπαιου με χιονιζουν  "🤣🤣🤣🤣🤣

Καλή χρονιά σωτηρη 

Καλή χρόνια Αντουάν ! Η πρωτιά ανοίκει στον Ευρωπαίο με τα 42 σενάρια χαχα εσυ περνάς σε δεύτερη μοίρα χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, Avalanche είπε:

Σωτοοοο καλή χρονιά...να σε πω θα κρατήσω καί τά δικά σου όμως....🤣🤣🤣🤣🤣🤣...

Μα εγώ δεν λέω τίποτα γιατί ολα είναι στον αέρα ακόμα !!! Χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία σε όλον τον κόσμο. Το 2025 να είμαστε όλοι εδώ γεροί και δυνατοί να σχολιάζουμε πάλι και να κάνουμε χαβαλε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Μα εγώ δεν λέω τίποτα γιατί οκά είναι στον αέρα ακόμα !!! Χαχα

@Avalanche με λένε ριζο και όπως θελω τα γυρίζω μα ς τα κανε ο Σωτος.. 🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Ασχέτως του τι θα δείξει το 06αρι στο κύριο, η πτώση στα ensembles δείχνει ότι θα υπάρξει ενδιαφέρον. 

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα και χρόνια πολλά σε ολους! Καλή χρονιά με υγεια! 
στα καιρικά τα πρωινα δεν τα ειδα και βγήκαν μπομπατα βρε μήπως να απέχω και από το 6αρι;😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Ασχέτως του τι θα δείξει το 06αρι στο κύριο, η πτώση στα ensembles δείχνει ότι θα υπάρξει ενδιαφέρον. 

Μεγάλε Σεθ όταν είσαι εσύ εδώ ξέρω ότι έρχεται ΚΟΓΚΑΣ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

καλημερα! μια φορα παρακοιμηθηκα και... ΤΙ ΠΡΩΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΩΡΕ;;; παμε τελεια παιδες... την πρωτη φαση να φερουμε λιγο πιο ανατολικα να σκασει αδριατικη-ιονιο και τη δευτερη πιο δυτικα. #pamegera

*και ο ιαπωνας λουκουμιJ228-21.gif.8c16e44f92b2bbec7feb0bd10d69f133.gif

Επεξεργάστηκε από Soto Weather
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία,ψυχική και σωματική!

Το 2024 να φέρει σε όλους τα επιθυμητά και ακόμα παραπάνω και προφανώς να μην πάρει τίποτα καλό από κοντά μας.

Ας κοιτάξουμε λίγο γύρω μας, δίπλα μας και τους ανθρώπους που έχουμε δεδομένους,να τους δείξουμε έστω και τώρα φανερά χωρίς ντροπες την αγάπη μας,ένα σ αγαπώ,ένα σε ευχαριστώ για όλα όσα κάνεις κάθε μέρα,στους πατεράδες,μανάδες, συντρόφους,μόνο χαρά προσφέρει. Δεν είναι ντροπή να εκφράζεις,αλλά λύτρωση και ηθική ικανοποίηση.

 

Όσο για τα του καιρού,είναι σαν τη χθεσινή μπαλαντζα,από τη θετική μεριά όμως σήμερα,ας ελπίσουμε μόνο σε καλά από εδώ και πέρα....!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν είμαι σίγουρος α μου αρέσει η όχι ο τζιφος, αλλά δεν περιμένω να είναι κάποια καταστροφή όπως το χθεσινό 6αρι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2024 κακοκαιρίες στην πόρτα μας….καλη χρόνια σε όλους!πολυ ρευστά στοιχεία ακόμη….μακαρι να γίνει το καλύτερο όμως!δεν αντέχουμε άλλοοο!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...