Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από έναν περίπου μήνα ανομβρίας είναι δεδομένο στην καρδιά του χειμώνα, ν' αλλάξει το μοτίβο. Αρχικά θα έρθουν βροχές με το πρώτο χαμηλό από την...Μαρσέ'ι'γ σύμφωνα με τον υπουργό-βουλευτή-,μετεωρολόγο Καλλιάνο, και στη συνέχεια θα έρθουν και τα όποια χιόνια. Που, πόσα, πότε θα τα δείξουν οι μοντέλες προσεχώς. Εδώ είμαστε στον τρίτο χρόνο αχιονιάς πάντως κι ευελπιστούμε να μας τιμήσει κάποιος σεβαστός αριθμός χιονονιφάδων.Καληνύχτα ακούραστα παλικάρια μου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, SNOWMANIAC είπε:

Τα ανσαμπλ ουρλιάζουν για τα προσηνεμα.Πραγνατικά ισως ειμαστε προ των πυλών από καταστάσεις που θα γράψουν ιστορία στον ελλαδικό χώρο 

Τώρα είναι η εποχή τους. Εμείς αποσυρομαστε, τρώμε ποπ κορν και παρακολουθούμε τον αγωνα τους. 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Harris είπε:

Καλησπερα σας, υπαρχει περιπτωση στα τελη της άλλης εβδομάδας να δουν χιονι η εστω χιονοστρωσεις τα βορεια υπερβορεια;

εγω ειμαι διονυσο στα 500

Ευχαριστω  πολυ

Υπάρχει για όλη την χώρα σχεδόν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Καλά, τόσο χάλια  είναι τα πράματα για τους ΚΒ; Δεν βλέπω συμμετοχές.... Νυσταξατε βρε;

Είμαστε πολύ μακριά, αύριο άνετα αλλάζουν και εξαφανίζεται αυτός ο Αυλώνας η έρχεται άλλος, δεν υπάρχει κάτι άλλο. Το καλό είναι ο ισχυρός αζορικος που πιάνει κυρίως θάλασσα οπότε όλα γίνονται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolasxm είπε:

Τώρα είναι η εποχή τους. Εμείς αποσυρομαστε, τρώμε ποπ κορν και παρακολουθούμε τον αγωνα τους. 🙂

Φυστίκια και τζακ με μέλι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Τώρα είναι η εποχή τους. Εμείς αποσυρομαστε, τρώμε ποπ κορν και παρακολουθούμε τον αγωνα τους. 🙂

 Νικόλα σίγουρα τουλάχιστον με τα σημερινά τρεξίματα έχουν τον πρώτο λόγο.Ωστοσο υπάρχει χρονικό περιθώριο και δυνατότητες να ευνοηθουμε και εμείς πιστεύω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Είμαστε πολύ μακριά, αύριο άνετα αλλάζουν και εξαφανίζεται αυτός ο Αυλώνας

Πσυχούλα μου,αγάπη ολούθε απ'την καρδούλα σου.🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, SNOWMANIAC είπε:

 Νικόλα σίγουρα τουλάχιστον με τα σημερινά τρεξίματα έχουν τον πρώτο λόγο.Ωστοσο υπάρχει χρονικό περιθώριο και δυνατότητες να ευνοηθουμε και εμείς πιστεύω..

Υπάρχει αλλά μετά από τόσο ήπιο καιρό πιστεύω θα έρθει κάτι βίαιο που θα ευνοήσει τα παιδιά κάτω. Μακάρι να κάνω λάθος και να πάρουμε κι εμείς κάτι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Υπάρχει αλλά μετά από τόσο ήπιο καιρό πιστεύω θα έρθει κάτι βίαιο που θα ευνοήσει τα παιδιά κάτω. Μακάρι να κάνω λάθος και να πάρουμε κι εμείς κάτι.

Δε θα παρουμε τιποτα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Καλά, τόσο χάλια  είναι τα πράματα για τους ΚΒ; Δεν βλέπω συμμετοχές.... Νυσταξατε βρε;

Εγω βλεπω να αλλαζω παλι avatar και να ξαναβαζω το παλιο το προσηνεμο που ηταν πιο γουρικο.

Μ αυτο το avatar που εχω τωρα ουτε με κυαλια δεν μπορω να δω χιονι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διαλέγω Κινέζο και για πριν και για μετά:

02-05-02-cma-0-216.png.d5668ad1e971b50588cde89ee438d50a.png02-04-32-cma-0-240.png.87fe57c48b0b8cb51b9992dc869f68aa.png

 

 

6 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πσυχούλα μου,αγάπη ολούθε απ'την καρδούλα σου.🤣🤣🤣

Μακάρι να καταλάβαινα τι έλεγες, αλλά το χάσμα γενεών μας χωρίζει : Ρ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

 

Μακάρι να καταλάβαινα τι έλεγες, αλλά το χάσμα γενεών μας χωρίζει : Ρ

Είσαι τέντι μποης .. 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, SNOWMANIAC είπε:

Αντώνη οσο υπάρχουν σενάρια όπως το 27 του παιου ελπίζουμε..

Ιιιιιιιιιι βγάζει περισσότερα χιλιοστά από το 88 εδώ, λίγο ανατολικότερα δε τα διπλάσια!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Ιιιιιιιιιι βγάζει περισσότερα χιλιοστά από το 88 εδώ, λίγο ανατολικότερα δε τα διπλάσια!!!!

Εξωπραγματικο σενάριο Μιχαήλ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δε θα παρουμε τιποτα 

Ε πως....Εκτος τα προσυνεμα εχει και κατι για τα ΔΚΒ αυτο τερας ψυχους.

Ολη μερα παγωμενο ηλιο με - 20 το μεσημερι και 0 υετο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με λίγη τύχη μπορει να βγει κάτι σαν την Βαρβάρα, με καλά χιόνια άνω των 200-300 μ. στα προσήνεμα και πρόσκαιρες πέτσες ή χιονόνερα στα χαμηλά. Με λίγη ατυχία μπορεί να μείνουμε με κανα σκάρτο -2 στα 850 και ψύχρα μερικών ημερών. Αυτές οι ντεμί καταστάσεις δύσκολα βγάζουν κάτι σοβαρό μέχρι τα πεδινά εδώ, αλλά είναι ταμάμ για κεντρική Ελλάδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...