Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Ειναι τετοια διαταξη που δεν εχει υετο αλλα καθε μια επιπλεον χειμωνιατικη μερα ειναι συν 

Εκτός κι αν βγει η σφήνα έτσι που μπορέσει να κάνει και κυκλογενεση στο β.δυτικο Αιγαίο ας πούμε και δεν είναι σκέτη μετωπική επιφάνεια...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιση να πουμε οτι το ευρωπαικο ειναι μονο του σε σχεση με τα αλλα μοντελα μετα τις 20 καθως ειναι και το μονο που φτανει και τους ΑΟ ΝΑΟ στο +1 για μετα ενα τζιφος κλπ ειναι στο 0 ο μο....και στο ΑΟ κατω απο το μηδεν τζεμ του εχει αρνητικους και το κορεατικι και το κινεζικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γιατι τοσο κοντρα μεταξυ μετεορολογων.Αν διαβασετε τη δημοσίευση προσβαλλει αρκετα τους υπολοιπους.

 

σορρυ για το οφ τοπικ801995537_Screenshot_20240110_161157_SamsungInternetBeta.jpg.6b246babc0a7785ffd49d5a461f000a1.jpg

Επεξεργάστηκε από Sotiris
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Sotiris είπε:

Γιατι τοσο κοντρα μεταξυ μετεορολογων.Αν διαβασετε τη δημοσίευση προσβαλλει αρκετα τους υπολοιπους.

 

σορρυ για το οφ τοπικ801995537_Screenshot_20240110_161157_SamsungInternetBeta.jpg.6b246babc0a7785ffd49d5a461f000a1.jpg

Δικό τους θέμα δεν μας απασχολεί...πάμε παρακάτω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Sotiris είπε:

Γιατι τοσο κοντρα μεταξυ μετεορολογων.Αν διαβασετε τη δημοσίευση προσβαλλει αρκετα τους υπολοιπους.

 

σορρυ για το οφ τοπικ801995537_Screenshot_20240110_161157_SamsungInternetBeta.jpg.6b246babc0a7785ffd49d5a461f000a1.jpg

Ναι ενω οταν βιαζοταν ο κυριος να μιλησει ειρωνικα για χιονια στις βαρκες της Πεντελης περσυ ηταν καλυτερος τοτε;  Τελικα χιονισε στις βαρκες αλλα οχι της Πεντελης εστω λιγο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Παιδιά είπαμε ο καθένας κρίνεται για τα πεπραγμένα του...πάμε παρακάτω...

Βαγγελη εσενα ποιος μετεωρολογος σου αρεσει??απ τα φωτα της δημοσιοτητας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snowparty είπε:

Βαγγελη εσενα ποιος μετεωρολογος σου αρεσει??απ τα φωτα της δημοσιοτητας

Εγώ πάντως όταν πήγαινα δημοτικό μου άρεσε πολύ να ακούω Σπύρο Λινάρδο! Δεν έβλεπα δελτίο αν δεν ήταν αυτός! Εκτός φυσικά αν δεν είχα άλλη επιλογή. Μάλιστα θυμάμαι ότι στο δημοτικό για κάποιον λόγο τον είχα αναφέρει στην έκθεση που είχαμε ως ασκηση🤩

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Εγώ πάντως όταν πήγαινα δημοτικό μου άρεσε πολύ να ακούω Σπύρο Λινάρδο! Δεν έβλεπα δελτίο αν δεν ήταν αυτός! Εκτός φυσικά αν δεν είχα άλλη επιλογή. Μάλιστα θυμάμαι ότι στο δημοτικό για κάποιον λόγο τον είχα αναφέρει στην έκθεση που είχαμε ως ασκηση🤩

Υπέροχος και πολύ χαρακτηριστικός στα μάτια μου μετεωρολόγος... Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να απεβίωσε κάπου το 2011 ή 2012

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, weatherforattica είπε:

Υπέροχος και πολύ χαρακτηριστικός στα μάτια μου μετεωρολόγος... Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να απεβίωσε κάπου το 2011 ή 2012

Ναι το 2011 έγινε δυστυχώς.. είχα στεναχωρηθεί πάρα πολύ πραγματικά... Μου άρεσε και πολύ η φωνή του, μου έβγαζε έτσι μια ποιότητα στα μικρά έστω δελτία του αντ1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Snowparty είπε:

Βαγγελη εσενα ποιος μετεωρολογος σου αρεσει??απ τα φωτα της δημοσιοτητας

Κοίτα να δεις για λόγους όχι τοπικιστικους αλλά ουσιαστικούς ο Σάκης...και από την παλαιότερη γενιά ο ζιακόπουλος που τον έχω συνδέσει με ωραίες αναμνήσεις από τον καιρό για τους αγροτες και .επίσης είμαι φαν της σουζη και για την ουσία αλλά και προπαντός για την προσωπικότητα που μετράει σε κάθε επάγγελμα και υπάρχουν και άλλοι που είναι στο στυλ που σου περιγράφω κυρίως από την παλαιότερη γενια..τους υπόλοιπους που σφάζονται μαχαιρωνοντε πέταν μπηχτες ζητωκραυγαζουν για κάθε επιτυχία και όλα αυτά τα ωραία που ζούμε τα σύγχρονα χρόνια με αφήνουν παγερά αδιάφορο και δεν θέλω ούτε να τους ακούω ούτε να τους βλέπω τους περισσότερους...η σεμνότητα το χιούμορ και ο καλός χαρακτήρας και φαίνονται κάνουν την διαφορά σε κάθε δουλειά σε κάθε επάγγελμα...ελπίζω να σε κάλυψα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, [weathermaniac] said:

Εγώ πάντως όταν πήγαινα δημοτικό μου άρεσε πολύ να ακούω Σπύρο Λινάρδο! Δεν έβλεπα δελτίο αν δεν ήταν αυτός! Εκτός φυσικά αν δεν είχα άλλη επιλογή. Μάλιστα θυμάμαι ότι στο δημοτικό για κάποιον λόγο τον είχα αναφέρει στην έκθεση που είχαμε ως ασκηση🤩

Nήπιο είχες προλάβει Ζιακοπουλο-Μελανιτη-Λαζάνη ρε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Nήπιο είχες προλάβει Ζιακοπουλο-Μελανιτη-Λαζάνη ρε?

Αυτός από την κούνια κιόλας, στάνταρ έβλεπε χάρτες. 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Nήπιο είχες προλάβει Ζιακοπουλο-Μελανιτη-Λαζάνη ρε?

Καραμάνη!!!!θέα....!!!τους πιο πολλούς χιονιαδες αυτή μας τους έδειχνε...😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Nήπιο είχες προλάβει Ζιακοπουλο-Μελανιτη-Λαζάνη ρε?

Αγνωστο, δεν θυμάμαι τίποτα από τότε, τουλάχιστον δεν θυμάμαι τίποτα από τν!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ens_image.php?geoid=52137&var=201&run=6&

Ωραία ens 6αριου, μόλις τα είδα. Όσο περισσότερο εκφυλιστεί η άνοδος μετά τις 16, τόσο το καλύτερο και μετά βλέπουμε τι γίνεται. Μακάρι στην τελική να πάει στα κλιματικά σιγά σιγά.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow sick είπε:

Διοχτε τους μοικρους.  Μας κανουναι να νιωθουμαι μπαπαδεια 

Σιγά τα ωα....πολλά μικρά είναι σαν 80 Χρονά🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Κοίτα να δεις για λόγους όχι τοπικιστικους αλλά ουσιαστικούς ο Σάκης...και από την παλαιότερη γενιά ο ζιακόπουλος που τον έχω συνδέσει με ωραίες αναμνήσεις από τον καιρό για τους αγροτες και .επίσης είμαι φαν της σουζη και για την ουσία αλλά και προπαντός για την προσωπικότητα που μετράει σε κάθε επάγγελμα και υπάρχουν και άλλοι που είναι στο στυλ που σου περιγράφω κυρίως από την παλαιότερη γενια..τους υπόλοιπους που σφάζονται μαχαιρωνοντε πέταν μπηχτες ζητωκραυγαζουν για κάθε επιτυχία και όλα αυτά τα ωραία που ζούμε τα σύγχρονα χρόνια με αφήνουν παγερά αδιάφορο και δεν θέλω ούτε να τους ακούω ούτε να τους βλέπω τους περισσότερους...η σεμνότητα το χιούμορ και ο καλός χαρακτήρας και φαίνονται κάνουν την διαφορά σε κάθε δουλειά σε κάθε επάγγελμα...ελπίζω να σε κάλυψα.

Βαγγέλη όχι ποιος Θεσσαλονικιός μετεωρολόγος,γενικά σε ρώτησε το παιδί!!!😂😂😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Canadathens13 είπε:

Βαγγέλη όχι ποιος Θεσσαλονικιός μετεωρολόγος,γενικά σε ρώτησε το παιδί!!!😂😂😂😂😂😂

Γιατί είναι Θεσσαλονικείς ο ζιακο η η σουζη?...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...