Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Μαζι του θα φυγεις...😘🤣

Τι λες μωρέ σε 16χρονο παιδί. Μαζέψου 😅

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Καλησπέρα!

Σόρρυ @vorios_polos και @GEORGE SNOWMAN αλλά δεν μπορούσα να συγκρατηθώ🤣

IMG_20240114_132936.jpg.59cd93c16ab516ebea48ece2abe30ca8.jpg 

giphy.gif?cid=ecf05e470309j5sy2wbon9fp6i

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχω άγχος αν ο χιονιάς επηρεάσει την Μονεμβασιά στα επόμενα ραν. Μόλις παράγγειλα μια πίτσα και θα τη φάω ολόκληρη μόνος μου κρυφά από τον άντρα μου ο οποίος είναι μέσα στο άλλο δωμάτιο και παίζει videogames.

Αν πάρω κιλά λόγο του στρές με τον χιονιά και μου χαλάσετε τη σχέση μου θα κάνω χαρακίρι 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 minutes ago, nikolas 2365 said:

Αν βλέπεις κάτω από -6 σενάρια στα βόρεια, τότε πάμε καλά. 😎

Δεν έχουμε να περιμένουμε κάτι στα προσηνεμα.μακαρι να επηρεαστούν στα βόρεια αν και το βρίσκω δύσκολο  ,το ενδιαφέρον σε εμάς επικεντρώνεται ακόμα στην 2η καρτέλα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 χιλιοστά έφτασε ο σκουπιδαιος για τεταρτη-πεμπτη, 10 χιλιοστα σε 2  6ωρα δινει απο τεταρη μεσημερι μεχρι πεμπτη πρωι και σε ενα αλλο 6ωρο 13χιλιοστα, κομματια θα πεφτουν,ειδικα . Στα ανσαμπλ του ειναι από τα χειρότερα σεναρια. Για λίγο περνάμε σε θετικές στα 850, ο τζίφος κι αυτός μας βάζει για λίγο σε θετικές, χιλιοστά αρκετά κι αυτός, χειρότερος γενικά ωστόσο από σκουπιδαιο.

 

Εντωμεταξύ ο τζίφος αύριο δε δίνει τίποτα, ο σκουπιδαιος έχει εμφανίσει 3,5 χιλιοστά από το πουθενα το πρωί με θερμοκρασίες στο 0

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πρωτη αρνητικη θερμοκρασια για τον φετινο "χειμωνα" χθες βραδυ στη Λαρισα -1.4...ρεκορ 2ετιας,ισως και 3ετιας να πουμε..ζουμε μαγικες στιγμες που θα τις αναπολουμε για πολλα χρονια..το εκανε το χρεος του και ο φετινος "χειμωνας" και με το παραπανω..λογικα αυτο ηταν και το πικ μας για φετος, επικες καταστασεις!!1!!11!1!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μοτίβο του φετινού χειμώνα δεν δείχνει να αλλαζει για την Αττική... σταθερά πάνω από τα κλιματικά με μικρά διαλείμματα κρύου... το ίδιο φαίνεται με τα σημερινά προγνωστικά και για το επόμενο ΣΚ... μιλάμε ουσιαστικά για φωτοβολίδες 24-48 ωρών και τίποτα σημαντικότερο. Να προσθέσω και την σχετική ανομβρία από τις αρχές Οκτωβρίου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε ρε μάγκες να το φέρουμε,ακόμη και με το 6 Άρι του τζιφου Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.Βεβαια φάγαμε καλό...από την φόλα του ΠΣΚ που μας πέρασε..πάλι Κυριακή ήταν με τα τρελά σενάρια του Τζεμ...Μίρκο καλάθι γιατί αυτή την φορά είναι πιο εύθραυστα τα πράγματα και η τύχη μας έχει εγκαταλείψει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μοτίβο του φετινού χειμώνα για την Αττική μια χαρά αλλάζει.

Ήδη έχουμε μια εβδομάδα σχεδόν φυσιολογικών ή και πιο χαμηλών για την εποχή θερμοκρασιών.

Στο επόμενο διάστημα θα έχουμε και άλλες απ' ότι φαίνεται.

Σκαμπανεβάσματα θερμοκρασιακά θα έχουμε βέβαια αλλά ο φετινός χειμώνας πάει καλύτερα από το περσινό αισχος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι τρομερό πάντως που τα τελευταία χρόνια δεν μπορεί νάνε σταθερά η θερμοκρασία η έστω 2 βαθμούς πάνω η κάτω για την εποχή !

δηλαδη πάνω από τα κλιματικά τώρα ψυχρή εισβολή ανάλογα πως θα βγει θα πέσει κάτω τα κλιματικά μια δυο μέρες και μετά ξανά πάνω !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, vorios_polos είπε:

Πρώτη φορά μετά την Μήδεια που σε τέτοιες ώρες φτιάχνουν αντί να χαλάνε και έχουν και πολύ ακόμη φτιαξιμο....δεν περνάει η ώρα...πείτε καμιά βλακεία να περάσει λίγο🤣🤣🤣

Θα χιονίσει!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 6αρι του ευρωπαικού ακλόνητο χωρίς να αφήνει περιθώρια για την λίμνη της ισπανίας, ίσα ίσα ο υποτροπικός σε εκείνο το σημείο είναι ελάχιστα πιο βόρεια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν μου άρεσε το 6αρι του ευρωπαϊκού....

Βρε Μιχαήλ!!!...τι άλλο θες να κάνει?καλύτερο αζορικο και Ατλαντικό βήματαρα στην Ισπανία πάει να αλλάξει και κλίση στον Αυλώνα από την αρχή...μόνο φραπε που δεν έκανε 😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν μου άρεσε το 6αρι του ευρωπαϊκού....

Έτσι δεν σου άρεσε και του τζίφου Μιχαήλ..Το 6αρι είναι ελαφρώς καλύτερο από το πρωινό του σε αυτες τις ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Canadathens13 είπε:

Ούζο είναι αυτό!!!

μπορεί να είναι και τσίπουρο με γλυκάνισο που ασπρίζει όταν βάζεις νερό. αλλά ναι και για ουζο φαινεται 😛

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Canadathens13 είπε:

Ούζο είναι αυτό!!!

Τσίπουρο με γλυκάνισο είναι. Το ούζο είναι καθαρή χημεία, το τσίπουρο προϊόν απόσταξης από σταφύλια το σκέτο λέγεται γράπα. 

Επεξεργάστηκε από Seventower
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χειμωνας είπε:

Έτσι δεν σου άρεσε και του τζίφου Μιχαήλ..Το 6αρι είναι ελαφρώς καλύτερο από το πρωινό του σε αυτες τις ωρες

Ακριβώς και θα φανεί καλύτερα στα ανσμπλ λίγο πιο μετά...ο Αυλώνας πάει να τραβήξει πάνω και να βάλει απευθείας στην κυκλοφορία το χαμηλό της ιβηρικής γι αυτό αλλάζει κλίση ...και ο αζορ ριτζαρει πιο βόρεια ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...