Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως στα ενσμεπλς ο υετός κρατάει πολύ παραπάνω σε σχέση με πριν.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Soto Weather είπε:

τι το θελες αυτο τωρα καλε μου ανθρωπε😂

Αυτό είναι ο στόχος, τέρμα τα ημίμετρα. Όχι για το επόμενο ΣΚ προφανώς αλλά για το υπόλοιπο του Χειμώνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

Πάντως στα ενσμεπλς ο υετός καρτάει πολύ παραπάνω σε σχέση με πριν.

οντως... δεν εχω χρονο να δω τα σεναρια ενα ενα ειμαι πολυ κουρασμενος αλλα αυτο λογικα θα σημαινει αποκοπη λιμνης με λιγοτερο ψυχος-περισσοτερα φαινομενα... αν λεω βλακειες εσεις που τα κοιτατε να με διορθωσετε παιδια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Γκάρυ μου...ότι θες από μένα...αυτό το γέροντα τι το θες?😋😋😋...σου μοιάζω για γέροντας ????😎😋😋😋😋🤣🤣🤣🤣

Συγνώμη για το γέροντα. Αλλά από τα χείλη σου κρεμωμαστε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, yiannis_volos said:

Αυτό είναι ο στόχος, τέρμα τα ημίμετρα. Όχι για το επόμενο ΣΚ προφανώς αλλά για το υπόλοιπο του Χειμώνα.

βλεποντας την διαταξη, θα μπορουσαμε να φτασουμε σε κατι τετοιο ως το καλυτερο των καλυτερων σεναριων... με καλυτερο ριτζ δηλαδη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Soto Weather είπε:

οντως... δεν εχω χρονο να δω τα σεναρια ενα ενα ειμαι πολυ κουρασμενος αλλα αυτο λογικα θα σημαινει αποκοπη λιμνης με λιγοτερο ψυχος-περισσοτερα φαινομενα... αν λεω βλακειες εσεις που τα κοιτατε να με διορθωσετε παιδια

Είδα εγώ. Μόνο βροχοσεναρια τελικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Soto Weather είπε:

βλεποντας την διαταξη, θα μπορουσαμε να φτασουμε σε κατι τετοιο ως το καλυτερο των καλυτερων σεναριων... με καλυτερο ριτζ δηλαδη

κοίταξα τα ens του Ευρωπαικού, 4-5 έχουν ένα ίχνος του ριτζ του 2014 αλλά θέλει άπειρη δουλειά. Δεν γίνεται. Πάμε στο επόμενο. Ρεαλιστικά το καλύτερο για το επόμενο ΣΚ είναι μια πέτσα 2-3εκ αν δεν χαλάσουν πάλι τελείως οι Τ (που πιστεύω θα χαλάσουν).

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χειρότερο το διάγραμμα των ενς Παρ ολ αυτά. Μεγαλύτερη διάρκεια στον υετο αλλά πολλά σενάρια χωρίς ψύχος. Ελπίζω αύριο το πρωί να μην υπάρχουν τόσα άσχημα σενάρια! Καλό βράδυ παίδες 

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Για να αναπτερώσω τα αδέρφια μου τους προσήνεμους. 

Η Κάσος δίνει από yr.no 7 βαθμούς ελάχιστη. Σα να λέμε μισό μέτρο Σύνταγμα σε ελεύθερη μετάφραση.

Απλά είμαστε ακόμα μακριά. 

Μονο που το Ευρωπαικο αυριο μαλλον τουμπαρει οποτε η Κασος παει για 12αρι στη Γιοροβιζιον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για Αττική :

Πιστεύω ότι τα μοντέλα θα καταλήξουν κάπου στην μέση. Το μάξιμουμ που μπορούμε να πάρουμε είναι μια δυνατή ρεταλοκατάσταση σαν την Βαρβάρα και γι'αυτό τα ΒΠ και λοιπες δυνάμεις πρέπει να είναι στις επάλξεις. Μπορεί, βέβαια, να βιώσουμε και μια επανάληψη της περασμένης εβδομάδας. Ο μ.ο. είναι πολύ κακός για σοβαρό χιόνι ως το κύμα. Σε ιστορικούς ήδη τέτοιες ώρες υπήρχαν μπόλικα σενάρια κάτω του -10 και αρχιζε μετά το παλαντζάρισμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51 λεπτά πριν, JohnTheSnow είπε:

Ακλόνητος ο παιος στο 18ζ 

Χαμος στα πρωινά λογικα 

O μο κανει καλυτερο ριτζ στις 120 απο το 12αρι ποιος θα ξεβρακωθει στα 00 δεν ξερω🤣🤣🤣και καλυτερο υετικα για β.ελλαδα στις 144 απο το 12αρι...🤣🤣🤣

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...