Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

54 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τίποτα το ιδιαίτερο από τα κύρια και σήμερα.. ο μέσος όρος του τζιφους προσπαθεί να βελτιωθεί στις 300 ωρες.

Εάν φτάσουμε 5/2 και ψάχνουμε τις 300 εκεί θα χλωμιασει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ θα είμαι υπερ-αισιόδοξος και θα πω ότι έχουμε μέχρι 20/3, άρα 58 μέρες (57 βασικά γιατί σήμερα δεν βλέπω να χιονίζει 😛). Τις επόμενες 5 μέρες σίγουρα δεν υπάρχει τίποτα, άρα 52 μέρες μας μένουν στο υπερ-αισιόδοξο σενάριο. Τυπικά υπάρχει χρόνος αλλά με τέτοια διαγράμματα να καίγονται 5ημέρα και 5ήμερα, περνάει ο χρόνος..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Εγώ θα είμαι υπερ-αισιόδοξος και θα πω ότι έχουμε μέχρι 20/3, άρα 58 μέρες (57 βασικά γιατί σήμερα δεν βλέπω να χιονίζει 😛). Τις επόμενες 5 μέρες σίγουρα δεν υπάρχει τίποτα, άρα 52 μέρες μας μένουν στο υπερ-αισιόδοξο σενάριο. Τυπικά υπάρχει χρόνος αλλά με τέτοια διαγράμματα να καίγονται 5ημέρα και 5ήμερα, περνάει ο χρόνος..

Βάλε και τον Απρίλιο Γιάννη μέσα χαχαχα .....άλλες 30 μέρες..άνετα....😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από το πρωί κάνω βουντού προσευχές ακόμα και μάγια για να πάνε όλοι οι χάρτες προς το GEM! 

Ήταν το καλύτερο ξύπνημα που είχα πάντως, μου ανέβηκε η ντοπαμίνη πήρα τη δόση μου και πήγα στη δουλειά χαρούμενος. Χαχαχαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Με τέτοιον μέσο όρο πολύ δύσκολα να αλλάξει κάτι μέχρι τις 5 του μήνα.....μόνο προσήνεμα αν παίξουν μπάλα τα γεωδυναμικά είναι πολύ υψηλά και οι μέσοι όροι πίεσης στη κεντρική Μεσόγειο για οτιδήποτε μέχρι τότε

ECMAVGEU00_240_1.png

Ωραιος 😋😋 χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Βάλε και τον Απρίλιο Γιάννη μέσα χαχαχα .....άλλες 30 μέρες..άνετα....😉

Ποιον Απρίλη ρε Σωτο.. Είπαμε... Μέχρι τέλη Μαΐου θα χιονιζομαστε φέτος.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποιος Καναδός; Επειδή είχε πάει καλά στην Ελπίδα, δεν σημαίνει ότι είναι καθε μέρα Πασχαλιά. Από το 2007 που ασχολούμαι, έχω καταλάβει ότι τα μεγάλα μοντελα είναι με τα φεγγάρια τους. Άλλους χειμώνες πάει καλύτερα ο τζίφος, άλλους ο παίος. Φέτος ο τζίφος έχει πάρει σώβρακα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

IMG_20240123_110907.jpg

Οκτώβρης, αλλά σε κρύο πάλι θα φάμε.. βγήκα έξω εχθές και ήταν βασανιστήριο... Και θα κρατήσει καιρό.... Μπρρρρ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Οκτώβρης, αλλά σε κρύο πάλι θα φάμε.. βγήκα έξω εχθές και ήταν βασανιστήριο... Και θα κρατήσει καιρό.... Μπρρρρ. 

Απο μέρα σε μέρα θα σκάσει ο καλοήθης σε ανύποπτο χρόνο μιχαηλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Απο μέρα σε μέρα θα σκάσει ο καλοήθης σε ανύποπτο χρόνο μιχαηλ

Αρχίζω να αμφιβάλλω για την ύπαρξη του...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

49 minutes ago, sotos*snow said:

Με τέτοιον μέσο όρο πολύ δύσκολα να αλλάξει κάτι μέχρι τις 5 του μήνα.....μόνο προσήνεμα αν παίξουν μπάλα τα γεωδυναμικά είναι πολύ υψηλά και οι μέσοι όροι πίεσης στη κεντρική Μεσόγειο για οτιδήποτε μέχρι τότε

ECMAVGEU00_240_1.png

Ευρωπαίος? ΜΟΝΟ ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΓΕΩΔΥΝΑΜΙΚΑ, ΑΥΣΤΗΡΑ ΠΕΡΙΞ ΤΗΣ Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑΣ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ. Τι να συζητάμε τώρα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Καλημερες.Ενα γ...ενο πρωινο τρεξιμο φετος να ειναι καλυτερο απο τα βραδινα.Ενα ρε.

Πρέπει να είναι 3 μερες πριν. Τώρα τι να το κανεις? Κορνιζα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Περιμένοντας τον καλοηθη:

vg2w5w57ce051.jpg

δυστυχώς έτσι είναι. αν είχε έρθει μια φορά έστω καλοήθης λίγες μέρες μετά θα έβγαζα φώτο από τα χιονισμένα Γιάννενα στην χειρότερη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Πρέπει να είναι 3 μερες πριν. Τώρα τι να το κανεις? Κορνιζα?

Μαιντανός τηλεσχολιαστής,πρωην προσηνεμος μαχητης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, GEORGE SNOWMAN said:

Μαιντανός τηλεσχολιαστής,πρωην προσηνεμος μαχητης.

Δημόσια αυτοκριτική? Μη σε παίρνει απο κάτω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάνω λίγο αποχή ,μετά απο λιγο ξανάκυλάω.

Την κυριακή με -34 στα 500 αν καθόταν η διάταξη, λίγο πιο ανατολικός ο άνεμος δηλαδή, θα είχαμε πολύ ωραίο σκηνικό. Είναι μια πιθανότητα και αυτή...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@vorios_polos

Βαγγέλη κάπου είχα δει ότι βαθμολόγισες τον χειμώνα ανάλογα με την κάθε περιοχή, ξέχασες τα δυτικά που είναι και ο φετινός άθλιος, και με βάση την κυκλοφορία που διαμορφώνεται στα 2/3 του χειμώνα. Περιμένουμε μια σοβαρή ψυχρή εισβολή να κάτσει κεντρική Μεσόγειο.... 5 χρόνια πέρασαν για 10 ποντο στα Γιάννενα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...