Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, snowmix99d είπε:

Κάποιο λάκκο εχει φάβα... κάτι δεν μου κάθετε καλά εκεί στην Γριλανδία με τον γριλανδικό

Και μένα κάτι δεν μου κολαει και ίσως επηρεάστηκα πιο πριν από τον χάρτη με τους ζωνικους έβαλε ο Κώστας όπου πιάνουν πάτο  ...τέλος πάντων μακάρι να αλλάξουν δραστικα προς το θετικό  τα τρεξιματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοιτουσα αυτο για ψυχολογικους λογους: 

No description available.

Και μαζι με αυτο και καποιες φωτογραφιες που ειχα τραβηξει απο εκεινη τη μερα.

Αισθανομαι καλυτερα τωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, ICELARISSA είπε:

Μονο μην αρχισετε σε 2-3 μερες τα πανηγυρια τελευταιο 10ημερο εχει χιονια στην χωρα

Σε 3-4 μέρες το πολύ, αυτό ακριβώς θα βλέπουμε στα σχόλια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι όμως ναι είναι σκανδιναβικος...τα φώτα σας παιδιά αν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο και πως μπορεί να γίνει?,...μωβ εχει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το λέω διότι στα τέλη του προηγούμενου μήνα και στις αρχές του νέου έτους, τα ίδια αρνητικά σχόλια διαβάζαμε από διάφορους που βιάζονταν να ''κάψουν'' τον Ιανουάριο και μας πρότειναν να πάμε στον Φεβρουάριο επειδή δεν φαίνεται τίποτα σε αυτόν τον μήνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

ΗΜΑΡΤΟΝ !!!!   ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΟΥΤΕ ΕΙΚΟΝΙΚΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ image.png.e9304841fb13ceaf56d77eb80484fe37.png

Το έχουμε ξαναδεί και μάλιστα πριν την Μήδεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί υπάρχει τέτοια αρνητικούρα που επι μέρες μιλάμε για ζεστές κλπα κλπα έχουν έρθει 3 ψυχρές εισβολές αν βάλεις και του Δεκέμβρη και αυτή του ΣΚ

σημερα σε μερικά μέρη τις Ελλάδας έδωσε ρέστα 

και έχουμε ακόμα 20μερες Ιανουάριο όλο το Φλεβάρη που είναι ο κατεξοχήν μήνας κρύου και όποιον φαινομένων στη χώρα μας τα τελευταία χρόνια 

Και έναν μαρτη που στατιστικά πάλι είναι πιο κρύος απο τους προηγούμενους Δεκεμβρίους

δεν έχει λογική να κοιτάει κάποιος ένα χάρτη 200 και 300 και να απογοητεύεται η να χαίρεται 

Ο χειμώνας τώρα ξεκινάει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω το μονο που σκέφτομαι για παρηγορια ειναι οτι τις μεγαλύτερες εισβολες τοσο σε Τ οσο κ σε διάρκεια τις εχουμε απολαυσει Φλεβαρη δλδ περιπου σε 1 μηνα απο τωρα. Ετσι παρηγοριεμαι οτι εχουμε χρονο. 

Παντως περα απο την πλακα μια χαρα προβλεψαν τη μουφα τα μοντελα για Σκ εκει ηταν σταθερά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, icestorm είπε:

Εγω το μονο που σκέφτομαι για παρηγορια ειναι οτι τις μεγαλύτερες εισβολες τοσο σε Τ οσο κ σε διάρκεια τις εχουμε απολαυσει Φλεβαρη δλδ περιπου σε 1 μηνα απο τωρα. Ετσι παρηγοριεμαι οτι εχουμε χρονο. 

Παντως περα απο την πλακα μια χαρα προβλεψαν τη μουφα τα μοντελα για Σκ εκει ηταν σταθερά!

Όχι όλα...ο τζιφος πρώτα και ο παιος μετά...εντάξει ναι τα δύο βασικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Που ρε Μιχαήλ?

ECM1-0.GIF?12ECM1-48.GIF?12

 

λιγότερο ακραία περίπτωση, αλλά θυμάμαι και κάτι παλιά τρεξίματα του τζίφου που το έκαναν αυτό. Δυστυχώς έχουν χαθεί.

 

Κατά τα άλλα εγώ σου λέω, μην σου φανεί παράξενο, αν αύριο στις 144 ώρες εμφανιστεί συντομο χιονομέτωπο .!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, agnostos είπε:

Επίσης, να θυμηθούμε πως πριν τη Μήδεια είχαν προηγηθεί μερικές μέρες ηλιοφάνειας και υψηλών για την εποχή θερμοκρασιών.

 

Πέρσι όλο τον Ιανουάριο δεν βάλαμε ζακέτα 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

ECM1-0.GIF?12ECM1-48.GIF?12

 

λιγότερο ακραία περίπτωση, αλλά θυμάμαι και κάτι παλιά τρεξίματα του τζίφου που το έκαναν αυτό. Δυστυχώς έχουν χαθεί.

 

Κατά τα άλλα εγώ σου λέω, μην σου φανεί παράξενο, αν αύριο στις 144 ώρες εμφανιστεί συντομο χιονομέτωπο .!

Καθόλου αυτό το τριγυρνάνε με τον έκτακτο β.βσλξσνικο εμποδισμο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, icestorm είπε:

Εγω το μονο που σκέφτομαι για παρηγορια ειναι οτι τις μεγαλύτερες εισβολες τοσο σε Τ οσο κ σε διάρκεια τις εχουμε απολαυσει Φλεβαρη δλδ περιπου σε 1 μηνα απο τωρα. Ετσι παρηγοριεμαι οτι εχουμε χρονο. 

Παντως περα απο την πλακα μια χαρα προβλεψαν τη μουφα τα μοντελα για Σκ εκει ηταν σταθερά!

Οι κακές αλλαγές που ήταν μεγάλες έτυχαν να γίνουν σε μέρα κομβικής σημασίας, που δεν μπορούσαν να φέρουν πίσω το ίδιο αποτέλεσμα, κάτι παρόμοιο είχε γίνει και αρκετές μέρες πριν για την σημερινή κατάσταση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλιστα και ήρθε ο τζιφος να απαντήσει πως μπορεί να βγει σκανδιναβικος που μας έλεγε ο Κώστας...από τον ίδιο τον πολικό Αυλώνα!!!!!άρα γίνεται....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, leonidasdasos said:

Πέρσι όλο τον Ιανουάριο δεν βάλαμε ζακέτα 

 

Περσι ειχαμε την Ελπιδα, προπερσι τη Μηδεια... Πραγματι περυσι τον Γεναρη δεν θυμαμαι πριν τις 25/1 καποια ψυχρη εισβολη, ειχε ζεστο καιρο.

Η Ελπιδα ηρθε 25 Ιανουαριου 2023 και η Μηδεια 10 Φλεβαρη 2022 νομιζω (?) 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...