Jump to content
teo_73

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, sakis13 said:

Mην αγχωνεσαι..Σε δευτερη φαση θα παιξεις καλη μπαλιτσα...

θα δείξει φίλε, στην προκειμένη για να παίξει καλά η θεσσαλία το χαμηλό δεν  πρέπει να περάσει πολύ βορειά μας. Θα δούμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN said:

Παμε για πολλα νερα με νοτιο-νοτιοδυτικο ρευμα εδω.

Πρώτη φορά μετά από καιρό διαβάζω αισιόδοξη πρόβλεψη σου ! Να υποθέσω έχεις παίξει "Άσσο" και την ΑΕΚ ;;; 

Θα μας φάει ο Νοτιοανατολικος !!!

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν το μεταξύ ο ευρωπαίος αν το έχετε καταλάβει τελευταίους πάει πολύ καλά ότι υποπτεύεται εκεί γύρω στις 168-192 για την κυκλοφορία στην Ευρώπη αυτό κάθεται πάνω κάτω....να δούμε τη συνεχεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για το επομενο δεκαημερο ο Απριλης αποφασισε να ντυθει μαρτης στη φθινοπωρινη του εκδοση...Μεχρι τον νοεμβρη οσες μερες γλιτωσουμε απο βαρετοκαιρια κερδος ειναι...Ας απολαυσουμε οτι ερθει λοιπον γιατι απο δω και περα ο χρονος δεν ειναι με το μερος μας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, oldboy332 said:

Πρώτη φορά μετά από καιρό διαβάζω αισιόδοξη πρόβλεψη σου ! Να υποθέσω έχεις παίξει "Άσσο" και την ΑΕΚ ;;; 

Θα μας φάει ο Νοτιοανατολικος !!!

Παλι στα 10 μετρα κοιτας τον ανεμο εσυ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN said:

Παλι στα 10 μετρα κοιτας τον ανεμο εσυ?

Οριζοντίως μάλιστα όχι καθέτως!😜

Καλημέρα σε όλους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μεσημέρι του Σαββάτου έχουμε και αστάθεια στον Σαρωνικό.Μαλλον οι μεσημεριανές ώρες θα είναι το κυρίως μενού από υετο.

 

60-505GR.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ετσι οπως εχει διαμορφωθει η κυκλοφορια δυσκολα θα αποφυγουμε τις βροχες και μετεπειτα..Παμε μαλλον για ενα βροχερο Απριλη μετα απο χρονια..Ολες πλεον οι περιοχες της χωρας θα βραχουν μεσα στο επομενο πενθημερο..Και εχει μελλον...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημέρα, αρχίζει η σύγκλιση των μοντέλων για Σάββατο. Πολύ θα ήθελα να έβγαινε ο τζίφος με το τρομερό χαμηλό, που μάλιστα πάει να γίνει  medicane

 

Modele GFS - Carte prévisions

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 minutes ago, [weathermaniac] said:

καλημέρα, αρχίζει η σύγκλιση των μοντέλων για Σάββατο. Πολύ θα ήθελα να έβγαινε ο τζίφος με το τρομερό χαμηλό, που μάλιστα πάει να γίνει  medicane

 

Modele GFS - Carte prévisions

Ελα αθηνα φιλαρακι..Να δεις το φαμπια να εξαφανιζεται..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, sakis13 said:

Ελα αθηνα φιλαρακι..Να δεις το φαμπια να εξαφανιζεται..

Μακάρι να μπορούσα.. έχω εμβόλιο την Τρίτη δυστυχώς, οπότε αν ερχόμουν αύριο, θα έτρεχα να γυρίσω τηνν Δευτέρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με βάση τα 6αρια νομίζω ότι η Αθήνα πάει για τα καλύτερα της κακοκαιρίας μαζί με πελοπόννησο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] said:

Μακάρι να μπορούσα.. έχω εμβόλιο την Τρίτη δυστυχώς, οπότε αν ερχόμουν αύριο, θα έτρεχα να γυρίσω τηνν Δευτέρα

Δε πειραζει ρε φιλε..Εγω παντως στολισα και αναμενω...Θα εχει δυνατο περασμα η Αττικη..Δεν χανεται πλεον...Ηδη αυριο βραδυ ανακοινωσα στη γυναικα οτι θα κοιμηθω στο μελλοντικο παιδικο δωματιο..Δεν ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΛΕΜΕ...!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, sakis13 said:

Δε πειραζει ρε φιλε..Εγω παντως στολισα και αναμενω...Θα εχει δυνατο περασμα η Αττικη..Δεν χανεται πλεον...Ηδη αυριο βραδυ ανακοινωσα στη γυναικα οτι θα κοιμηθω στο μελλοντικο παιδικο δωματιο..Δεν ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΛΕΜΕ...!!!!!

Έτσι ρε Σάκη έτσι!! Και το μελλοντικό σου παιδί αν δεν είναι καταιγιδόφιλο δεν θα πιστέψω ότι είναι δικό σου!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, [weathermaniac] said:

Έτσι ρε Σάκη έτσι!! Και το μελλοντικό σου παιδί αν δεν είναι καταιγιδόφιλο δεν θα πιστέψω ότι είναι δικό σου!!!!

Αν δε βγει βαζελος και καταιγιδακιας παει στον Καιαδα...Το φανταζεσαι να μου βγει χιονατη?? Ε ρε φαπες που θα φαει..:classic_tongue:

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυτό το χαζοάικον το πάει ακόμα πιο νότια το χαμηλό.. πολύ φοβάμαι ότι και η Θεσσαλία θα πάρει ελάχιστα πράγματα πλέον.. Ας ελπίσουμε να μας πιάσει καλά η δεύτερη φάση...

 

Η κρήτη βάση αυτού του σεναρίου θα πάρει τα μέγιστα, μαζί με Αττική κυκλάδες,και πελοπόννησο, αναρωτιέμαι που θα σταματήσει αυτή η κατάσταση

icon-12-51.png?04-12

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν δεν αλλάξει και το βράδυ το ευρωπαϊκό νομίζω  το πιο possible σενάριο αποτυπώνεται  με λεπτομέρεια στον Ελβετό .

 

SmartSelect_20190404-182722_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...