Jump to content
GEORGE SNOWMAN

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

25.5 εδω με ηλιοφανεια σχεδον ολη την ημερα παρακαλω..Κατα συνεπεια..Ανθρακας ο θησαυρος...Καμια θερμη εισβολη στην Αττικη...Καλο απογευμα σε ολους!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14.5 με 15 εδω

11 ο αναστροφικος Ιπποκρατειος

14.5 ο ψηλος Ιπποκρατειος

18.5 ο ψηλος στο Διονυσο

Χρονια πολλα στους εορταζοντες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

έβαλα κοντομάνικο σήμερα παρά τις 27 βαθμούς και με ηλιοφάνεια βέβαια. Πολύ όμορφη βόλτα με το ποδήλατο, νομίζω δεν υπήρχε καλύτερη θερμοκρασία σήμερα για αυτές τις 3 ώρες! μακάρι κάθε βόλτα να είχε τόσο ιδανικές συνθήκες θερμοκρασίας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά! 27,4 βαθμούς μέγιστη πιάσαμε σήμερα εδώ στο Μακροχώρι με ηλιοφάνεια πολύ ευχάριστες θερμοκρασίες και τώρα με δροσιά στους 18,1 μακάρι όλο το καλοκαίρι α ήταν έτσι...μεταξύ 27-30 άντε βαριά 32 βαθμούς μέγιστες και κάτω από 20 ελάχιστες αλλά που τέτοια τύχη......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι πρώτες αναπτύξεις στα βουνά έχουν κάνει την εμφάνισή τους. Για να δούμε πόσο ισχυρή θα είναι η βραδυνή καταιγίδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομιζω οτι το 25αρι 26αρι ειναι το ανωτατο ανεκτο οριο για μενα.Απο κει και πανω σιχτιριαζω ολη μου την υπαρξη.

12 με 25.5 η διακυμανση ως τωρα σημερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 minutes ago, GEORGE SNOWMAN είπε:

Νομιζω οτι το 25αρι 26αρι ειναι το ανωτατο ανεκτο οριο για μενα.Απο κει και πανω σιχτιριαζω ολη μου την υπαρξη.

12 με 25.5 η διακυμανση ως τωρα σημερα.

ΕΤΣΙ ακριβώς Γιωργαρε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...