Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32mm με 300αρες ραγδαιοτητες 60αρες ριπες τρομακτικός κεραυνούς χαλάζι και διακοπές ρεύματος.... 

ΕΠΟΣ

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βράχηκαν οι δρόμοι τελικά με 0.2 mm (σιγαα) πριν κανα τέταρτο! 5 λεπτάκια ποτιστική κι αυτό! Καιρέ μου εμένα θα ξεγελάσεις;

χαχα την επόμενη θέλω να πετάξει ωραίες αναπτύξεις πίσω και κατ' επέκταση μετά, καταιγιδάρα θέλω πάνω απ' το Ποικίλο... και μετά όλο το νερό πάνω μας! Έχει ξαναγίνει και πέρυσι... και πρόπερσι αν δε κάνω λάθος...  εμείς και η Πετρούπολη το περισσότερο νερό! Η παραγγελία μου...!!!

Πάντοτε την έχω αυτή τη λιγούρα στις αστάθειες, ακόμη κι αν δεν έχουμε μια πιθανότητα αχαχαχαχα...!!!!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέλος.. Ασύλληπτη μούφα στην Λάρισα.. αι σιχτήρ από εκεί.. Με αυτή την λογική δεν θα κάνει τίποτα ούτε αύριο ούτε ποτέ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18.8 βαθμους τώρα.... 

Επικό βράδυ..... Φοβερός ύπνος θα πέσει.... 

Έπεσε μέχρι 16.8 γύρω στις 6μιση που χάλαγε ο κόσμος.... 

Πάντα τετοια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πω πω..παντού χαμός κι εδώ τίποτα ....μπράβο σε όλους παίδες.....εμείς θα μείνουμε με το τίποτα για άλλη μια μέρα.....αρχίζει και ξεραίνεται και πάλι ο τόπος.....δεν έφτανε αυτό έχουμε και ζεστή σχετικά βραδιά σήμερα εδώ στο Μακροχώρι...στους 25 τώρα..ενώ πάλι πιάσαμε 33άρι το μεσημέρι.....ήταν να δροσίσει κιόλας....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Τέλος.. Ασύλληπτη μούφα στην Λάρισα.. αι σιχτήρ από εκεί.. Με αυτή την λογική δεν θα κάνει τίποτα ούτε αύριο ούτε ποτέ..

Δεν είσαι μόνος........δεν είστε μόνοι έχετε συμπαραστάτες πολλούς.....χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

Δεν είσαι μόνος........δεν είστε μόνοι έχετε συμπαραστάτες πολλούς.....χαχα

χαχαχα άρε Σώτο, βαρέθηκα τις μούφες... Αύριο ξημερώνει μια καινούργια μέρα όμως... Και περιμένω καλύτερες καταστάσεις στις δικές μας περιοχές, γιατί κακά τα ψέμματα άσχετα με τις μούφες εδώ και εκεί, η ημέρα ήταν πολύ δυνατή για τα ηπειρωτικά, όπως είχα τονίσει εξάλλου μέρες πριν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πριν λίγο γύρισε ο αδερφός μου από τα Γιάννενα και μου έδειξε βίντεο. πφφφ. ζηλεύω.. Εντωμεταξύ ο αδερφός μου δεν είναι καιρόφιλος, αλλά όπου πάει γίνεται κατακλυσμός, και άρα εγώ λείπω και δεν γίνται τίποτα... Μου έχει δείξει άπειρα καιρικά βίντεο για να με σκανιάσει που χάνω συνέχεια όπου και να είμαι τα καιρικά φαινόμενα. χαχαχα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλους, καταιγίδα ασταθειας είχαμε σήμερα κ εδω στη Ρόδο κ μαλιστα με αρκετά ηλεκτρικά. Πιο έντονα τσ φαινόμενα στα κεντρικά ορεινά του νησιού, αλλά το ασυνήθιστο σχετικά για τη  εποχή είναι το ότι έβρεξε κ σε παραλιακά μέρη του νησιού 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαιρετώ . Μια αναφορά απο Ζαρουχλα οπου βρίσκομαι . Χθες Δευτέρα γενικά απο το πρωί συννεφιασμένη μέρα που το μεσημέρι και το απόγευμα  «φούντωσε » με αποτέλεσμα να έχουμε σταγόνες κατα περιόδους. Σημερα είχαμε καλή αστάθεια  με πολλές βροντές , χωρίς ομως καταιγίδα να περάσει μέσα απο το χωριό και την γύρω περιοχή . Έβρεξε ομως αρκετά καλα για 2-3 ωρες. Αρκετό κρύο για την εποχή γενικά και 11,2c τώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναπτύξεις - μαυρίλες Πάρνηθα - Πεντέλη και πίσω απ' το Ποικίλο (!!)... μου φαίνεται πως εμείς τουλάχιστον πάμε καλά σήμερα, για την ώρα!!!

current.jpg.bb7d7ffebc61c95840b4ad58888e89b5.jpg

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ γρήγορα μεγαλώνουν οι αναπτύξεις στον Όλυμπο, μέσα σε 20 λεπτά διπλασιάστηκε το νέφος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ γρήγορη η ανάπτυξη, αλλά φαίνεται πως θα διαλυθεί το ίδιο γρήγορα. χαχαχα....

larissacam.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ήλιος και ζέστη σήμερα εδώ στο Μακροχώρι ήρθε νωρίτερα..ή καλύτερα δεν έφυγε ακόμα από την περιοχή μας η ζέστη...34 βαθμοί πριν λίγο...κάποιες αναπτύξεις στα γύρω ορεινά αλλά στον κάμπο μόνο ήλιος..... http://penteli.meteo.gr/stations/veroia/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...