Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aπιστευτη αναπτυξη στον Υμηττο..Λογω stream θα κινηθει προς τα νοτια..Αλλα δεν υπαρχει..Πλεον καθομαι στο μπαλκονι..Ουτε να φαω δε μπορω...Ψιχαλιζει εδω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από Μελίσσια (περιοχή κολυμβητηρίου), προς ΒΑ και ΒΔ μου....αναβλύζουν μυρωδιές από τη γη και ύστερα απο την βροχή....ξανάρχισαν οι χοντρές σταγόνες και βρέχει 0,9mm υετού!!

image.png.f38d05a4dc5164d14186332210ef749f.png

image.png.a0b42fea6a697be3d55dcd4e12a2e931.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχόμενα κεραυνίδια....έπεσε το ρευμα κιόλας για λίγο....

Βρέχει κανονικά.....μαύρισε ο ορίζοντας προς δυτικά και νότια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αδιανόητα πράγματα.... Κεραυνος δίπλα μου.... Κοπηκε το Ρεύμα  εν μέσω χαλασμου.... 8mm και πολεμική καταιγιδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

2ευρα τα τελευταία 5 λεπτά στο Γαλάτσι 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα Ανω Μελίσσια λίγο πιο πάνω μου δεν έχουν πάρει μυρωδιά....και προς ανατολικά πλήρως ανοιχτά....εδώ δυνάμωσε αρκετά η βροχή τώρα......χαμούλης!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 ,3β.η μέγιστη σήμερα και η κατάσταση είναι αυτή τώρα.Ανατολικα μας η πρώτη,δυτικά μας η δεύτερη. 

20190611_181100.jpg

20190611_181108.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω μαλλον με το π..ι στο χερι θα μεινω...Χαρειτε το μαγκες..Φανηκε οτι οπου επιανε θα εριχνε καλο νερο..Εαν αλλαξει κατι θα τα πουμε...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταιγιδάρα πριν λίγα λεπτά....έρχονται βίντεο.....συνεχίζει να είναι ηλεκτρισμένη η ατμόσφαιρα.....εκεί στο EAA με το meteo, καλύτερα αποσυρθείτε (έδινε απιστευτα αίθριο καιρό σήμερα και φουλ ηλιο...ουτε καν συννεφα).....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν μερικά λεπτά εδώ στην αυλή μου....μια απρόσμενη για την ώρα καταιγίδα....συνεχίζει να βρέχει, να αστράφτει και να μπουμπουνάει....απίθανες εναλλαγές!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω καλλιθεα..Εχουν μαυρισει τα παντα..Μυριζει χωμα και βροχη..Βρονταει..Αλλα δεν...Σοβαρη βροχη εχουμε να δουμε απο τον Απριλη..Ξεσπασε ρε φουστη μου..Αφου σε βλεπω..Θελεις να ξερασεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...