Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λουκά δεν τρέχει τίποτα ρε συ, τι συγγνώμην λες....απλά ενημερωτικά το ανεφερα....μιας και είχα βάλει αρκετές από εκείνον τον αποχιονισμό μέσα στον Ιούνιο....νάσαι καλά.....

Μελίσσια σήμερα 32,7οC (με 23,1οC ελάχιστη)....κυριάρχησε το ΑΝΑ ρεύμα, που είναι σαν αύρα από τον ευβοϊκό για μας....στο Αγρίνιο 34,4οC....στη Χόχλια 27,5οC.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

κάθε φορά που νομίζω ότι έχουμε την μεγαλύτερη μούφα ο καιρός με διαψεύδει πανηγυρικά! Σήμερ η μεγαλύτερη μούφα που προοσωπικά θυμάμαι. ¨Ενα σωρό ξενύχτια τζάμπα.. Ούτε καν αναπτύξεις.. Και πλέον δεν υπάρχει κάτι στα μοντέλα. Ένας  μουφοΙούνιος τελειώσε..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγάλες ανάσες δροσιάς άφησε πίσω η καταιγίδα εδώ στην περιοχή ... 22 βαθμοί από τους 35-36 πριν τον ερχομό της ... 7 χιλιοστά τελική συγκομιδη... από το τίποτα μια χαρά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΡΟΣ LUK....Λουκά....

Αν μπορέσεις Λουκά, φτιάξε ένα θεματάκι με το υετικό πρωτάθλημα (γενικό σταθμών και μεγάλων πόλεων)....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι άρχισε να κινείται τώρα, καμία σχέση με αυτά που ήθελα, αλλά από το να μείνουμε με μουφονέφωση κάτι είναι και αυτό..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπήκε το βοριαδάκι πλέον δίνοντας ανάσες δροσιάς, στους 28.5oC τώρα στον Τύρναβο, με μαυρίλα (καταιγίδα) στον δυτικό-βορειοδυτικό ορίζοντα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όσο ήμουν Θεσσαλονίκη, μέχρι τις 6 περίπου, δεν έριξε τίποτα. Μόνο συννεφιά. Μετά στον δρόμο πριν τα τούνελ των Τεμπών έπιανε σε κάποια σημεία καλή βροχή με μερικά ηλεκτρικά. Μετά τα τούνελ κατηφορίζοντας προς Λάρισα δεν είχε τίποτα και μετά βγήκε και ήλιος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

32,5 η μέγιστη στο χωριό και 24,5 τώρα με 70% υγρασία αφού τις τελευταίες 2 ώρες προσπαθεί να βγει (ανεπιτυχώς) μπόρα στην περιοχή.

23,7 βαθμοί  τώρα στο Κρυονέρι, άργησε να δροσίσει σήμερα . 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36.5 βαθμοί μέγιστη εδώ τελικά Χωράφα - Περιστέρι... τώρα στους 29.6....

34.8 μέγιστη ο σταθμός χαμηλά στο Περιστέρι, 35.7 βαθμοί Πετρούπολη...

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι ελάχιστα ηλεκτρικά βορειοδυτικά.. Πέρα από αυτό τίποτα σήμερα. Έχει ωραία καταιγίδα νότια βάση δορυφορικής, αλλά δεν μπορώ να δω τα ηλεκτρικά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εχει μεινει σχεδον στασιμη η καταιγιδα γυρω στα 10 χλμ δυτικα μας.Παντως χορτασα ηλεκτρικα,ακομα βραζει ο δυτικος οριζοντας.ΟΠου να ναι θα ψοφησει σιγα σιγα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παροδική καταιγίδα πέρασε από το χωριό μου (Χόχλια) και κάλυψε όλη την περιοχή μέχρι Αγία Τριάδα και ως παλιόκαστρο και εν τέλει στις παρυφές της Λαμίας....

7-10mm στην περιοχή μου πάνω....στα 1200mm το χωριό μου για το 2019....και πάει για μεγάλο ρεκόρ και φέτος!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

έχει αρκετές αστραπές δυτικά, αλλά όχι τίποτα το τρελό. Κάποιες ψιχάλες πέφτουν στην Λάρισα, αλλά πλέον το ρεύμα δεν είναι ευνοικό...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...