Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανοιξα ειδικό θέμα παιδιά, πάμε εκεί....μεταφέρτε ό,τι μπορείτε από τα τελευταία καιρικά τεκταινόμενα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε λίγες μέρες τελειώνει ο Ιουνιος κ η Δίρφυς αντιστέκεται... όχι με 1-2 χιονουρες αλλά αρκετές!!!

Νομιζω πρέπει να ανατρέξουμε στο μακρινό 2003 για να βρούμε τέτοια εικόνα! 

2320D413-52E7-4659-B67A-FC75484924E5.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

49 minutes ago, yiannis_volos είπε:

Σήμερα λογικά δεν περιμένουμε κάτι, ε;

Με τόσο αέρα που έχει στα ψηλά είναι λίγες οι πιθανότητες ακόμη και για τα ορεινά. Πρέπει να περιμένουμε μέχρι την Δευτέρα .

Πάντως 21/6 σήμερα ( θερινο ηλιοστάσιο) και την έχουμε βγάλει δροσερά. Από αύριο πάμε για τον  χειμώνα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, oldboy332 είπε:

 

Αγορι μου τι επαθες???Που ειναι το σχολιο σου??Δε πιστευω να ξεκινησες πριν καν φτασεις στο κοκκινο τα...στην υγεια μας...🙈

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Αγορι μου τι επαθες???Που ειναι το σχολιο σου??Δε πιστευω να ξεκινησες πριν καν φτασεις στο κοκκινο τα...στην υγεια μας...🙈

Όχι ρε φίλε 😄. Έψαχνα την "διαγραφή" γιατι κατα λαθος την ανεβασα δυο φορες αλλά δεν την έβρισκα και τελικά το παράτησα έτσι  !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 minutes ago, oldboy332 είπε:

Όχι ρε φίλε 😄. Έψαχνα την "διαγραφή" γιατι κατα λαθος την ανεβασα δυο φορες αλλά δεν την έβρισκα και τελικά το παράτησα έτσι  !

Ναι δεν υπάρχει διαγραφή προς το παρόν χεχε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 minutes ago, oldboy332 είπε:

Όχι ρε φίλε 😄. Έψαχνα την "διαγραφή" γιατι κατα λαθος την ανεβασα δυο φορες αλλά δεν την έβρισκα και τελικά το παράτησα έτσι  !

I don'believe you...🕵️‍♂️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λες και το φύλαγε πάντως ευτυχώς μας έκανε τη 2η θερμότερη ημέρα του μήνα πάλι παρακσυεη. ..η θερμότερη ήταν την προηγουμενη Παρασκευη με 34.5 σήμερα ελάχιστη 22 και μέγιστη 33.4...

Ένα ζεστό ΣΚ με 35αρια βλέπω κ μια δύσκολη δευτέρα αλλά από τρίτη μελτεμακι για πρώτη φορά φέτος. ..

Με τις δροσούλες τις βροχές και τις ασταθειες φτάσαμε θερινό ηλιοστάσιο μαγκες !!!!!! Και δεν έχουμε πάρει χαμπάρι από ζέστη κ καλοκαίρι ακόμα. ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

31,1 μέγιστη σήμερα στο χωριό  αφού ο βοριάς πλησίασε τα 40km/h. 25,4  βαθμούς λέει τώρα ο σταθμός στην ταράτσα αλλά ευτυχώς καθαρίζει η κατεβασιά που κάνει το βουνό στο μπαλκόνι με την θερμοκρασία στους 20,2 βαθμούς.Ο πρώτος στόχος πάντα το καλοκαίρι για εμένα ήταν να φτάσουμε 21/6 χωρίς μεγάλη ζεστή. Φέτος μας έκανε το χατήρι και λογικά θα μας το κάνει και αρκετές μέρες ακόμη . 

Όπως εχω ξαναγράψει η (παράλογη) διαφορά ελάχιστων θερμοκρασιών μεταξύ ταράτσας  που είναι ο σταθμός και βεράντας είναι 4-6 βαθμούς όλο τον χρόνο εφόσον επικρατεί σχετική άπνοια . 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκπληκτικό το ηλιοβασίλεμα χθες στον Κορινθιακό....Η φίλη μου Ανδριάνα, τόκανε το θαυματάκι της...καλό Σ/Κ σε όλους, με υγεία!!

ΥΓ Ζέστη σύντομη θα έχει, καύσωνα δεν θάχει και ούτε διαφαίνεται....

 

FB_IMG_1561186616821.jpg

FB_IMG_1561186606544.jpg

FB_IMG_1561186602309.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28-29οC εδω στα Μελίσσια, με το βορια να δίνει το δροσιστικό έναυσμα και μάλιστα με "γκαζιές" κατα διαστήματ....το δυτικο μου μπαλκονι απολαυση ως νωρις το μεσημέρι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...