Jump to content
Κώστας.

Αναφορές εξωτερικού - Weather reports all over the world

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει αρχισει ασθενης χιονοπτωση εδω στη φρανκφουρτη. Η προβλεψη λεει οτι θα συνεχισει ολη μερα με ταυτοχρονη πτωση της θερμοκρασιας,τωρα στους 2 βαθμους περιπου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπαφαλο...Καλα τα λεγε ο Νοτης.."Τι θελω εγω εδω,τι θελω εγω εδω"

315589321_5569603259760564_1028166076297885749_n.jpg

Το παραθυρο ειναι πιο ψηλα απο τις κουνιες..Δειτε που ειναι οι κουνιες και βγαλτε τα συμπερασματα σας...

315964183_3391656754490924_5361732759309510166_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 minutes ago, Κώστας. said:

Πόσο έριξε τελικά; Έφτασε στο επίπεδο του 2014;

Τα βίντεο από Hamburg και τριγύρω είναι απίστευτα. Υπάρχουν περιοχές με 2μ+ χιόνι. Μέχρι και σπίτια έχουν καλυφθεί από χιόνι και το είχα γράψει πριν αρχίσει το φαινόμενο ότι σπίτια στην γραμμή της χιονολαιλαπας θα εξαφανιστούν. 

Το πήρα απόφαση, την επόμενη φορά που θα υπάρξει πρόβλεψη μια εβδομάδα πριν για κάτι τέτοιο θα κλείσω αεροπορικά και σπίτι στο Hamburg ή West Seneca. Πρόκειται για εμπειρία ζωής, πιθανώς θα πεθάνω από την χαρά μου λίγο μετά την έναρξη του φαινομένου αλλά τουλάχιστον θα "φύγω" χαρούμενος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και βγαζει τις τελευταίες μπορες με την Θ πλέον στους -6

SmartSelect_20221120_082007_Windy.jpg

 

SmartSelect_20221120_082154_Windy.jpg

SmartSelect_20221120_081957_Windy.jpg

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, Κώστας. είπε:

Πόσο έριξε τελικά; Έφτασε στο επίπεδο του 2014;

Νομιζω εξαρταται απο την περιοχη...σε καποιες απο τις νοτιες πολεις ειχε ριξει περισσοτερο το 2014..αλλου τωρα..και μεσα στο Μπαφαλο τωρα εριξε περισσοτερο..βεβαια ακομα ριχνει στις νοτιες πολεις..να δουμε σε 5-6 ωρες το τελικο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 hours ago, fear777 said:

Τα βίντεο από Hamburg και τριγύρω είναι απίστευτα. Υπάρχουν περιοχές με 2μ+ χιόνι. Μέχρι και σπίτια έχουν καλυφθεί από χιόνι και το είχα γράψει πριν αρχίσει το φαινόμενο ότι σπίτια στην γραμμή της χιονολαιλαπας θα εξαφανιστούν. 

Το πήρα απόφαση, την επόμενη φορά που θα υπάρξει πρόβλεψη μια εβδομάδα πριν για κάτι τέτοιο θα κλείσω αεροπορικά και σπίτι στο Hamburg ή West Seneca. Πρόκειται για εμπειρία ζωής, πιθανώς θα πεθάνω από την χαρά μου λίγο μετά την έναρξη του φαινομένου αλλά τουλάχιστον θα "φύγω" χαρούμενος. 

Αξιζει. Αλλα να πας πριν ξεκινησει το χιονι.  Να ειναι καφέ κάτω  και να το δεις να το στρώνει.  

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 ώρες πριν, fear777 είπε:

Τα βίντεο από Hamburg και τριγύρω είναι απίστευτα. Υπάρχουν περιοχές με 2μ+ χιόνι. Μέχρι και σπίτια έχουν καλυφθεί από χιόνι και το είχα γράψει πριν αρχίσει το φαινόμενο ότι σπίτια στην γραμμή της χιονολαιλαπας θα εξαφανιστούν. 

Το πήρα απόφαση, την επόμενη φορά που θα υπάρξει πρόβλεψη μια εβδομάδα πριν για κάτι τέτοιο θα κλείσω αεροπορικά και σπίτι στο Hamburg ή West Seneca. Πρόκειται για εμπειρία ζωής, πιθανώς θα πεθάνω από την χαρά μου λίγο μετά την έναρξη του φαινομένου αλλά τουλάχιστον θα "φύγω" χαρούμενος. 

Υπάρχει χειρότερο σενάριο που οδηγεί επίσης σε θάνατο. Να τα κάνεις όλα αυτά και να φας φόλαααααα βγαλμένη απο τα χειρότερα όνειρα του Γιάννη απο τη Γλυφάδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...