Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηδη η υγρασια αγγιζει το 70% με ανεμους νοτιοδυτικους..Σημαδι της αλλαγης που ερχεται απο αργα σημερα το βραδυ..Οπως εγραψα και νωρις το πρωι,αυριο ειμαι πεπεισμενος οτι θα κανει ενα καλο περασμα μεταξυ μεσημεριου(αργα)και μεχρι αργα το απογευμα..Θα βρεξει στο μεγαλυτερο κομματι του νομου..Τοπικα θα βγει καλο νερο και με ραγδαιοτητες και με ηλεκτρικα..Για καποιες περιοχες θα ειναι  η καλυτερη βροχη που εχει πεσει μετα τον επικο Απριλη..Καλα φαινομενα σε ολους...

Ισως να μην αρκεστουμε σε ενα μονο περασμα..Λεω εγω τωρα...🤔Μεχρι και αργα το βραδυ μπορει να ερθει πραμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ 16.5 με 26.3 στο μπαλκόνι Γιώργη. ..25.5 ο ΕΜΠ στις 17.00 παρακαλώ η μέγιστη !!!!! Αν είναι δυνατόν να τραβάει τόσο πολύ η ζέστη μες σρη μέρα 19.30 δύει ο ήλιος σκοτάδι πλέον. ..

Ομορφη δροσιά έχει τα πρωινά που πλέον είναι πανέμορφα. ..τα μεσημέρια δυστυχώς ελεεινή υγρασία κ ζέστη κέντρο κ πέριξ ως 27.5...

Αντε να βραχουμε λιγάκι αύριο και να έχουμε υπομονή για τη δύσκολη συνεχεια...εκεί μέχρι 5 οκτωβρη που πιστεύω θα γυρίσει οριστικά κ αμετάκλητα σε φθινόπωρο ο καιρός 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακάρι Σακαρε 2ο στόλισμα της χρονιάς μετά την προηγούμενη Παρασκευή. ..εννοώ της σεζόν χαχα...

Πάντως πραγματικά η υγρασία τρυπάει κόκκαλά άθλια αίσθηση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16,4 ελάχιστη

24,9 μέγιστη

20,8 τώρα με 82% υγρασία καθώς πλησιάζει το μέτωπο. Τα ξημερώματα αναμένεται η έναρξη της βροχής, αλλά αμφιβάλλω αν θα συνεχιστεί μέχρι το απόγευμα που δείχνουν τα μονδέλα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Ηδη η υγρασια αγγιζει το 70% με ανεμους νοτιοδυτικους..Σημαδι της αλλαγης που ερχεται απο αργα σημερα το βραδυ..Οπως εγραψα και νωρις το πρωι,αυριο ειμαι πεπεισμενος οτι θα κανει ενα καλο περασμα μεταξυ μεσημεριου(αργα)και μεχρι αργα το απογευμα..Θα βρεξει στο μεγαλυτερο κομματι του νομου..Τοπικα θα βγει καλο νερο και με ραγδαιοτητες και με ηλεκτρικα..Για καποιες περιοχες θα ειναι  η καλυτερη βροχη που εχει πεσει μετα τον επικο Απριλη..Καλα φαινομενα σε ολους...

Ισως να μην αρκεστουμε σε ενα μονο περασμα..Λεω εγω τωρα...🤔Μεχρι και αργα το βραδυ μπορει να ερθει πραμα...

Πολυ αισιοδοξος εισαι.Αρκετες οι πιθανοτητες για μενα να μην βρεξει καν σε πολλες περιοχες της αττικης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πολυ αισιοδοξος εισαι.Αρκετες οι πιθανοτητες για μενα να μην βρεξει καν σε πολλες περιοχες της αττικης.

Δεν ειναι θεμα αισιοδοξιας Γιωργαρε...😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 βαθμοι τωρα με 78% υγρασια...ελπιζω αυριο να βραχουν αρκετες περιοχες της χωρας και γιατι οχι και η Αττικη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πιθανον αυριο να υπαρχουν αρκετες τοπικοτητες στην Αττικη....παντως συμφωνα με τον τζιφο το απογευμα θα ειναι το καλο διαστημα για την Αττικη....για να δουμε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εντονη ηλεκτρικη δραστηριοτητα τωρα στα βορειοδυτικα συνορα της χωρας με αρκετες καταιγιδες.....το φθινωπορο ειναι εδω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε δυτικά και βόρεια τμήματα της Αττικής, έχει 50-50 για βροχές ή τίποτα...αύριο θα σπάσει η φυσιολογική καλοκαιρινή ανομβρία σε διάφορες περιοχές...εκτεταμένα φθινοπωρινά συστήματα, πιο κάτω....

Μελίσσια σήμερα 14,4 - 25,1οC.....18,9οC τώρα και 78% υγρασία....άπνοια!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Τι αυτό ρε ;;;; !!! Εσένα θέλουμε-Εσένα θέλουμε!! Άντε παιδιά καλά φαινόμενα σε όλους.

 

SmartSelect_20190924-083150_Weather&Radar.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα!! Άρχισε να ψιλοβρέχει εδώ και τέλειο φθινοπωρινό σκοτάδι!! 🙂

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναφορά φίλου Θωμά από Χούνη Αιτ/νίας, πάνω απο τα Κρεμαστά...

"Απο το μπαλκονι μου ΤΩΡΑ. Βαρυα συννεφια ασθενης ψιχαλα νωριτερα, ζεστουλα εξω.
Σκιαδαίϊκα Χούνης. Στην φωτο ειναι η Χούνη και ο Κούτουπας συννεφιασμενος"

 

FB_IMG_1569305866200.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βροχερός, μουντός και υγρός ο καιρός στη Χόχλια και την ευρύτερη περιοχή του παλιού δήμου Κτημενίων....

Πρωτοβρόχιαααααα.....

video (3).jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...