Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χθες βραδυ το meteo τις βροχές στην Αθήνα, τις έκανε ήλιο με σύννεφα...και μια χαρά βρέχει στο μεγαλύτερο μέρος του λεκανοπεδίου...κι έχουμε δρόμο ακόμη....χαχα...

Μελίσσια 21,5οC....Μαρούσι 22,5οC ...ποτίζει!!

Ταξίδεψέ μας!!!

20190924_121953.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ζάχαρω Ηλείας τώρα, βροχή με το τουλουμι και αστραποβροντα!!!!!

ΥΓ Παρακαλώ οι πιο βόρειοι και οι νεο άνω των 500μ. να αρχισουν να μιλουν μεσα Νοέμβρη, με τα πρώτα χιόνια!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πύργος....περιοχή Συντριάδα...πριν λίγο!!!

https://www.facebook.com/groups/metar.gr/permalink/10162238371435414/

Πλημμύρες αναφσίρονται στο Κατάκωλο Ηλείας!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 minutes ago, Beach-snow NG είπε:

Παρακαλώ οι πιο βόρειοι και οι νεο άνω των 500μ. να αρχισουν να μιλουν μεσα Νοέμβρη, με τα πρώτα χιόνια!!

Χαχαχα...καλα

Η εκτιμηση μου βρισκεται αναλυτικοτατη στον σχολιασμο χαρτων.Μεχρι στιγμης παει πριμα.Καποια ηλεκτρικα εφτασαν τις προμεσημβρινες ωρες στα πολυ δυτικα του νομου.Στην υπολοιπη αττικη οι πρισσοτεροι σταθμοι ειναι στο ΜΗΔΕΝ!

Αλλα βροχοπρεζακια προεβλεπαν ραγδαιοτητες και πολυ καλα νερα!😘😘

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χαχαχα...καλα

Η εκτιμηση μου βρισκεται αναλυτικοτατη στον σχολιασμο χαρτων.Μεχρι στιγμης παει πριμα.Καποια ηλεκτρικα εφτασαν τις προμεσημβρινες ωρες στα πολυ δυτικα του νομου.Στην υπολοιπη αττικη οι πρισσοτεροι σταθμοι ειναι στο ΜΗΔΕΝ!

Αλλα βροχοπρεζακια προεβλεπαν ραγδαιοτητες και πολυ καλα νερα!😘😘

Δεν ξερω γτ . Εδω βρεχει δυνατα ποτιστικα εδω και κανα μισαωρο και ειμαστε 1μμ. Οχι κατι τρελο αλλα δν υπαρχει η ραγδαιοτητα και ετσι δεν μετριεται οτι εχειηδη πεσει σε ολο τον νομο. 

Δεν νομιζω να μεινουμε με ραγδαιοτητες τετοιες. Θα κανει ξεσπασμα πιο μετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολυ καλη εικονα της ΣΑΤ.....ηρθε και η ωρα της Αττικης....νοτιοδυτικα μας προς το παρον ο κυριος ογκος των φαινομενων για να δουμε......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, Beach-snow NG είπε:

Πύργος....περιοχή Συντριάδα...πριν λίγο!!!

Εκεί μένουμε στον Πύργο... είναι 2 χιλιόμετρα από το κέντρο της πόλης.... ε ρε τι έχασα...... χαχαχα! 2-3 φορές το χρόνο δηλαδή που κατεβαίνουμε... τα χαιρετίσματά μου σε όλους εκεί... να πάνε καλά και οι ελιές όχι τιποτ' άλλο!

Και η μέδουσα γατάκι μπροστά στο σημερινό.. τι να συγκρίνεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 minutes ago, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χαχαχα...καλα

Η εκτιμηση μου βρισκεται αναλυτικοτατη στον σχολιασμο χαρτων.Μεχρι στιγμης παει πριμα.Καποια ηλεκτρικα εφτασαν τις προμεσημβρινες ωρες στα πολυ δυτικα του νομου.Στην υπολοιπη αττικη οι πρισσοτεροι σταθμοι ειναι στο ΜΗΔΕΝ!

Αλλα βροχοπρεζακια προεβλεπαν ραγδαιοτητες και πολυ καλα νερα!😘😘

Χιονοζομπι θα φας μπαν...Ασπροπυργο 6.8mm γραφει το βροχομετρο..Μολις 0.8mm στο γκαζι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ οριακό αλλά η δορυφορική αφήνει κάποιες ελπίδες να έρθει κάτι από Κόρινθο προς Αττική .Θα πρέπει λίγο να καθυστερήσει η κίνηση του συστήματος . Διαφορετικά ότι κάνει στην συνέχεια ,μετά το πέρασμα του . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σε καμια ωριτσα τα καλα...υπομονη και προσοχη στους δρομους ιδιαιτερα γυρω απο ορεινους ογκους......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, sakis13 είπε:

Χιονοζομπι θα φας μπαν...Ασπροπυργο 6.8mm γραφει το βροχομετρο..Μολις 0.8mm στο γκαζι..

0.8μμ γραφει ο σταθμος στον Ασπροπυργο.

6.8μμ δεν επεσαν ουτε σε περιοχες της πελοποννησου που ειχαν καταιγιδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, sakis13 είπε:

Χιονοζομπι θα φας μπαν...Ασπροπυργο 6.8mm γραφει το βροχομετρο..Μολις 0.8mm στο γκαζι..

@GEORGE SNOWMAN @sakis13 --> Φαγωθείτε να ανέβει η τηλεθέαση ! 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρόχουλα ομορφη ψιλοβρόχο κ πάλι βρόχουλα στα Ιλισσια. ..εδώ και κάβα 2ωρο...πάνω που κόλλησε ο ΕΜΠ !!!

Υπολογίζω κάνα 2-3 χιλιοστά σε αργούς απολαυστικός ρυθμους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, GEORGE SNOWMAN είπε:

0.8μμ γραφει ο σταθμος στον Ασπροπυργο.

6.8μμ δεν επεσαν ουτε σε περιοχες της πελοποννησου που ειχαν καταιγιδα

Για ελα μια βολτα απο δω...Εκει που ειμαι εγω εχω 3 χλμ διαφορα αφενος απο τον σταθμο και αφετερου ο σταθμος του ασπροπυργου ποτε μα ποτε δεν ηταν κομπλε στο μετρημα..😘

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...