Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως ούτε εγώ το περίμενα φαινόμενα από τόσο νωρίς τοσο ανατολικα στο νομό. ...κ με.διάρκεια...το θέμα είναι η ραγδαιοτητα αν καταφερει κ μας σαρώσει κάνα καλό από Πελοπόννησο μερια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, sakis13 είπε:

Για ελα μια βολτα απο δω...Εκει που ειμαι εγω εχω 3 χλμ διαφορα αφενος απο τον σταθμο και αφετερου ο σταθμος του ασπροπυργου ποτε μα ποτε δεν ηταν κομπλε στο μετρημα..😘

Χαχαχαχ...ναι εχει πιασει εσενα τοπικα...χαχαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ούτε στα όνειρα μας 2 ώρες σερί έστω και ψιλοβρόχο απαλής ποτιστικη εδώ στα ρίζα του Υμηττού. ...μπράβο στο σκουπιδαιο @ tasossalonika

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γειά σας από πλατύ Ημαθίας το πρωί είχαμε ποτίστικη βροχή που κατεληξε έως και έντονη αλλά μετά σταμάτησε εδώ και πολλές ώρες τίποτα μόνο συννεφιά ακόμη και τα νερά σχεδόν στεγνωσαν τώρα περιμένουμε για μετά το μεσημέρι 23 βαθμοί τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Θα βρεξει στο μεγαλυτερο κομματι του νομου..Τοπικα θα βγει καλο νερο και με ραγδαιοτητες και με ηλεκτρικα..Για καποιες περιοχες θα ειναι  η καλυτερη βροχη που εχει πεσει μετα τον επικο Απριλη..Καλα φαινομενα σε ολους

Γελαει ο κοσμος....👿👿👿👿☠☠☠☠😭😭😭😭

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και ένας νεκρός δυστυχώς στην Ηλεία, κοντά στα Λεχαινά και αφού χτυπήθηκε από κεραυνό....

https://www.protothema.gr/greece/article/928262/ishures-kataigides-sti-dutiki-ellada-nekros-ergatis-apo-kerauno-stin-ileia/

Πλημμύρες και λάσπη στην Αγία Ευφημία Κεφαλονιάς....

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, sakis13 είπε:

Δροσοπηγη το στρωσε???

Οχι...οταν το κανει ομως θα σου στειλουμε μηνυμα με τον Δημητρακη.🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω ανοιξει μπαλκονοπορτες ,πορτες ,τεντες εβαλα ουισκαρα και απολαμβανω ηχους και μυρωδιες!!!!φετααααααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως περα απο την πλακα,ειναι η πρωτη πραγματικα φθινοπωρινη μερα στην αττικη με το ψιλοβροχο και την περιορισμενη ορατοτητα εδω.

Πανεμορφα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπεροχη μερα..Θυμισε φθινοπωρο...2.2mm στο γκαζι...Εδω εχει βαρεσει 20αρες και 40αρες ραγδαιοτητα δεν ξερω γιατι οι σταθμοι δεν γραφουν αναλογα νουμερα...Πραγματικα ριχνει καλο νερο κατα διαστηματα οπως και τωρα...Τελος παντων το ζητουμενο εειναι οτι φθινοπωριασε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απ' τη νεροποντή σήμερα στον Πύργο..... 100 χιλιοστά βροχής σε 2,5 μόλις ώρες....

 

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όμορφα και καθαρά φθινοπωρινά σήμερα και στην Αττική..... φλατ συννεφιά, μερικά μπουμπουνητα και ψιλόβροχο, ποτιστική συνθέτουν το έως τώρα σκηνικό..... με μόλις 2.5 χιλιοστά σε Πετρούπολη και Περιστέρι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...