Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Γι αυτό λέω ρε παιδιά ότι η αλοιφουλα είναι χρήσιμη μέχρι το τέλος της σαιζόν 😂

Εγώ πονάω πολύ πάντως σήμερα. Με φάπες ξεκίνησε ο χρόνος και με φάπες θα τελειώσει [σε έναν χιονιά του Δεκεμβρίου του 20]

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαρτης απο ευρωπαιο 7 του μηνα αρκετο χιονι στερεα ελλαδα μεσα και η αττικη..

xx_model-en-308-0_modez_2020010112_150_5017_644.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο σκουπιδαίος πάει προς τα εκεί που ήταν ο τζίφος χθες και προχθές. δυστυχώς στο λίγο πιο νότιο από ότι πρέπει,αλλά μας αφήνει ακόμα κάποιες ελπίδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εξαφάνισε το weather.com τα χιόνια για εδώ Θεσσαλονίκη για 6-7/1. Το ότι κρυώνει ο καιρός στις 5/1 δε μου αρέσει προσωπικά. Θα προτιμούσα να κρυώνε 6/1 και μετά ο καιρός. Αλλά τι να γίνει; Έτσι είναι η ζωή άδικη. Τουλάχιστον το Σάββατο θα έχουμε καλοκαιρία και ζέστη (για την εποχή). Κάτι είναι κι αυτό.

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Δημητρη δεβ εινσ6 καλος. Απλη διαπιστωση

Νικόλα ο μ.ο. το πρωί ήταν πολύ διαφορετικός απο το κύριο. Τώρα το κύριο έκανε βήμα προς το μ.ο.. Εαν συνεχιστεί και αύριο αυτό θα δεις ότι θα βελτιωθεί πολυ για εδώ θερμοκρασιακά (δε ξέρω εαν μπορεί για πεδινα, δύσκολο αλλά τα ημιορεινά μας θα θαφτούν). Αρκεί ο μ.ο. να παραμείνει καλός, θα το ξέρουμε σε λιγότερο από μια ώρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Νικόλα ο μ.ο. το πρωί ήταν πολύ διαφορετικός απο το κύριο. Τώρα το κύριο έκανε βήμα προς το μ.ο.. Εαν συνεχιστεί και αύριο αυτό θα δεις ότι θα βελτιωθεί πολυ για εδώ θερμοκρασιακά (δε ξέρω εαν μπορεί για πεδινα, δύσκολο αλλά τα ημιορεινά μας θα θαφτούν). Αρκεί ο μ.ο. να παραμείνει καλός, θα το ξέρουμε σε λιγότερο από μια ώρα....

Πρεπει να τουμπαρςι οπωσδηποτε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από την μία έχεις κύριο κ ενσεμπλς τζεμ κ κύριο παιου να σου δίνουν έναν κάποιον χιονουετό μέχρι κ τρίτη πρωί κ από την άλλη έχεις 21 μέλη τζίφου να σου δίνουν στο τσακίρ κέφι κυριολεκτικά 3 νιφάδες ταβάνι μέσα σε ένα 3ωρο σε ένα διάγραμμα που δε το εύχεσαι ούτε στον χειρότερο εχθρό σου. Μια ωραία ατμόσφαιρα τα μοντέλα μας. Καλά περνάμε παιδιά. Άντε ξύπνα αύριο τώρα να πας δουλειά κ άνοιξε τις μοντελάρες μας να δεις τι σε περιμένει. Καλή τύχη αχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, geopithis είπε:

Από την μία έχεις κύριο κ ενσεμπλς τζεμ κ κύριο παιου να σου δίνουν έναν κάποιον χιονουετό μέχρι κ τρίτη πρωί κ από την άλλη έχεις 21 μέλη τζίφου να σου δίνουν στο τσακίρ κέφι κυριολεκτικά 3 νιφάδες ταβάνι μέσα σε ένα 3ωρο σε ένα διάγραμμα που δε το εύχεσαι ούτε στον χειρότερο εχθρό σου. Μια ωραία ατμόσφαιρα τα μοντέλα μας. Καλά περνάμε παιδιά. Άντε ξύπνα αύριο τώρα να πας δουλειά κ άνοιξε τις μοντελάρες μας να δεις τι σε περιμένει. Καλή τύχη αχαχαχα

Είμαι fun geopithis.. τέλος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλύτερος από το κύριο για εδώ,αλλά αν δε δούμε τα 50 σενάρια δεν έχει πραγματικό νόημα ο μέσος όρος από μόνος του. είναι απλά ένα 51ο σενάριο

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν ο παιος κρατηθεί έτσι μέχρι αύριο στα 12αρια, καλώς. Αν έχουμε πάλι καμία τρελή ανατολίκιση, χαιρετάμε. 

Επίσης έχουμε και έναν τζίφο ο οποίος είναι κακος(μαζί και τα ενσ του, για τα κεντροβόρεια). Εδώ θέλουμε οπωσδήποτε αλλαγές.

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, DIMITRIS είπε:

ασε το κυριο τους μεσους ορους να κοιτας πανω σων 96 ωρων

οπως εχω παρατηρησει φετος ειδικα τα ανσαμπλ ειναι τρενο με το κυριο.αποδειξη κ το βραδυνο τρεξιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...