Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, Athinaios said:

αυξησε τον υετο 6 του μηνα πρωι σε αττικη σε σχεση με το απογευματινο τρεξιμο το gfs!..

60-779GR.gif

μισό με ένα χιλιοστό εδω. Πανηγύρια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, teo_73 είπε:

Ολα τα βλεπω βρε συ,και ολες οι αλλαγες που γινονται εχουν τη σημασια τους ειδικα σε αυτα τα 6ωρα.Πιανομαι απ τον τζιφο γιατι με τον Ευρωπαιο τι θα δω? Βροχα.Βροχα ανελεητη αν βγει ατοφιος.Γνωμη μου ειναι σε καποια παιδια μπορει να κανει και να περισσευει.

Πολλη εξηγηση για κατι που σου ειπα και το ξερεις κι εσυ ο ιδιος.Οτι σε αξιοπιστια το 18αρι του τζιφου υστερει.Τ3λοσπαντων καληνυχτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρολο που πιστεύω περισσότερο στον Ευρωπαίο σε αυτήν την κακοκαιρία το 18 αρι του τζιφου είναι αναξιόπιστο ,αύριο στα πρωινά βάζουμε κλειδαριές είτε για τα καλά είτε για τα άσχημα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Ε και τότε γιατί βλέπουμε 18αρι ρε Σπυρο?😋

Γιατι στα κυρια

Το 500αρι τρεχει μια κατω μια πανω

Τα σεναρια τα ειδες?

Εμενα μου κανει εντυπωση αυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και δε ξερω τη περιοχη αν γινει ο αυλωνας οπως στο τζιφο δε θα βγει υετος ....γι αυτο και δυσκολευεται να βγαλει ενω ο ευρωπαιος τον μοιραζει απλοχερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Δυτικό χιονιά θέλω να βιώσω στα Γιάννενα.  ΑΝ είναι να βιώσω 2001 θέλω να το βιώσω στην Λάρισα. Δεν έχει νοήμα να δω το ίδιο χιόνι που μπορώ να δω στην Λάρισα, απλά σε άλλο μέρος. Το ζητούμενο είναι η χιονοκαταιγίδα που βγαίνει με τον δυτικό χιονιά. Και αν κάνει 2001 πιο πιθανό να αστράψει στην Λάρισα

Και με το 18αρι χιονίζεσαι. ΑΝ πάει πιο δυτικά ο αυλώνας σαν το γαλλικό παίζει να δεις και βρόχα

δεν πρόκειται να το δεις ποτέ,πάρτο απόφαση.  οπότε βολέψου απλά με τη συννεφιά που θα συνδυαστεί με χιόνια. αυτό που ζητάς στο youtube

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δυτικό χιονιά θέλω να βιώσω στα Γιάννενα.  ΑΝ είναι να βιώσω 2001 θέλω να το βιώσω στην Λάρισα. Δεν έχει νοήμα να δω το ίδιο χιόνι που μπορώ να δω στην Λάρισα, απλά σε άλλο μέρος. Το ζητούμενο είναι η χιονοκαταιγίδα που βγαίνει με τον δυτικό χιονιά. Και αν κάνει 2001 πιο πιθανό να αστράψει στην Λάρισα

Και με το 18αρι χιονίζεσαι. ΑΝ πάει πιο δυτικά ο αυλώνας σαν το γαλλικό παίζει να δεις και βρόχα

τι επιφανειακο μου δινει το γαλικο ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τεράστια ευκαιρία το επόμενο χαμηλό για να βιώσουμε κάτι ανάλογο του 2007 στην Λεμεσό(όσοι δεν ξέρουν τι έχει γίνει τότε, έχω βάλει υλικό στο θέμα με τις αναλύσεις παλαιών κακοκαιριών κλπ). Ας κάνει κάτι ανάλογο με τότε και ας μην ξανακάνει κάτι τον Γενάρη. Όπως και να'χει το ερχόμενο χαμηλό θα είναι πολύ "βίαιο"...

gfs-0-96.png.75c0af9af26442f6b3293ccce75e0243.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

στη δεύτερη καρτέλα του τζίφου οι ΚΡΙΣΙΜΟΤΑΤΕΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΧΩΡΑ.

αν πάει να βγει τίποτα από αυτά που έδειχναν τα ανσάμπλ θα βγει ο καλύτερός μου εαυτός την επόμενη βδομάδα. αυτός που κοιτάει μόνο την καμπούρα του(δηλαδή τη γειτονιά μου) και όχι όλο το σώμα(δηλαδή ούτε καν η υπόλοιπη πόλη δεν θα με ενδιαφέρει). άντε να πετάξω κανά κοκκαλάκι στον μιχαήλ μπας και μεταφέρει λιγότερη αρνητική ενέργεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, OLYMPUS MONS είπε:

Εκεί που βαθαίνει το χαμηλό μας βλέπω να παλεύουμε με βροχές μέχρι τα 300  ,παραειναι πολύ κοντά στην αττικη

Ενα τρεξιμο ειναι

Ακομα δεν υπαρχουν κλειδωματα για θεση χαμηλου και αυλωνα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Spartan said:

Ενα τρεξιμο ειναι

Ακομα δεν υπαρχουν κλειδωματα για θεση χαμηλου και αυλωνα

 

Και πόσο μάλλον από το 18 αρι του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

τι επιφανειακο μου δινει το γαλικο ?

δεν έχω δει, αλλά λογικά είναι βορειοδυτικός, αφού είναι και στον τζίφο έτσι. Και από την στιγμή πυ έχει πιο δυτικό σενάριο σίγουρα είναι βορειοδυτικός. Αλλά δίνει ένα σκάρτο -4 σε όλη την Θεσσαλία

2 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

gens-3-1-384.png

άντε πάρε κι ένα αφού το θέλεις τόσο πολύ. 1/21. μέχρι εκεί στο επιτρέπω στις 384 ώρες

αίσχοςςςς

2 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Η εξαρση που φαινεται τη Δευτερα το βραδυ....

Αν δεν έρθουν τα καλά 500 σημαίνει μάλλον μύτη αυλώνα άρα ισχυρό χαμηλό, με πιθανή οπισθοδρόμηση, άρα και πάλι σύσφιξη παρόμοιας με την Ζηνοβία  αλλά με καλύτερες Τ στα 850 =χιόνια μέχρι το κύμα εφόσον υπάρξει επιφανειακός βορειοδυτικός

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

δεν έχω δει, αλλά λογικά είναι βορειοδυτικός, αφού είναι και στον τζίφο έτσι. Και από την στιγμή πυ έχει πιο δυτικό σενάριο σίγουρα είναι βορειοδυτικός. Αλλά δίνει ένα σκάρτο -4 σε όλη την Θεσσαλία

αίσχοςςςς

Αν δεν έρθουν τα καλά 500 σημαίνει μάλλον μύτη αυλώνα άρα ισχυρό χαμηλό, με πιθανή οπισθοδρόμηση, άρα και πάλι σύσφιξη παρόμοιας με την Ζηνοβία  αλλά με καλύτερες Τ στα 850 =χιόνια μέχρι το κύμα εφόσον υπάρξει επιφανειακός βορειοδυτικός

αν εχουμε βορειοτερα μας χαμηλοτερα το -4 φτανει για την θεσσαλια με βδυτικο, το πολυ ο βολος να ειχε χλαπατσες η χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Spartan είπε:

- 7 ειναι τεο

Δες τους χρωματισμους

Σπυρο για το νουμερο ελεγα βρε.Για πηγαινε δες στην αναλυτικη το -7 εμεις το πιανουμε στον νομο ποτε?...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...