Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

αν πάει να βγει τίποτα από αυτά που έδειχναν τα ανσάμπλ θα βγει ο καλύτερός μου εαυτός την επόμενη βδομάδα. αυτός που κοιτάει μόνο την καμπούρα του(δηλαδή τη γειτονιά μου) και όχι όλο το σώμα(δηλαδή ούτε καν η υπόλοιπη πόλη δεν θα με ενδιαφέρει). άντε να πετάξω κανά κοκκαλάκι στον μιχαήλ μπας και μεταφέρει λιγότερη αρνητική ενέργεια

Τασο στο αφιερωνω....

Παρτα ολα ολα δικα σου, κανε το χιονιά μου χιονιά σου ,παρε χιονι μεχρι το κυμα κι ασε με εμενα στη γκρινιααααα....

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αύξησε τα φαινόμενα και συνεχίζει σταθερά στην λογική που είχε.  Αύριο το πρωι θα συνεχιστεί το σίριαλ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Γιάννης μασ είπε:

αν εχουμε βορειοτερα μας χαμηλοτερα το -4 φτανει για την θεσσαλια με βδυτικο, το πολυ ο βολος να ειχε χλαπατσες η χιονι

arpegeeur-1-63.png?12

 

το πολύ μέχρι -5 να έχει αν δεν το δείχνει η ανάλυση Γιάννη. Αλλά έτσι και αλλιώς δεν θα βγει, λογικά θα ανατολικίσει το 18αρι του σε συνδυασό με πιο παχύ αυλώνα. Γιατί πιο λεπτό δεν γίνεται

 

Έψαξα να βρω εντωμεταξύ τι σημαίνει arpege και μου βγάζει ακριβό γαλλικός εστιατόριο🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

arpegeeur-1-63.png?12

 

το πολύ μέχρι -5 να έχει αν δεν το δείχνει η ανάλυση Γιάννη. Αλλά έτσι και αλλιώς δεν θα βγει, λογικά θα ανατολικίσει το 18αρι του σε συνδυασό με πιο παχύ αυλώνα. Γιατί πιο λεπτό δεν γίνεται

 

Έψαξα να βρω εντωμεταξύ τι σημαίνει arpege και μου βγάζει ακριβό γαλλικός εστιατόριο🤣

Νομιζω δεν εχει 18 αρι το αρπιτζι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Δες και το επομενο τριωρο!....

ναι το είδα, ότι καλύτερο μπορεί να προσφέρει μια μύξα

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Νομιζω δεν εχει 18 αρι το αρπιτζι

χαχα σε εμένα μιλάς που περιμένει το 18αρι κάθε μοντέλου σε τέτοιες περιπτώσεις. Έχει και ανανεώνει σε λίγο λογικά μέχρι τις 1 παρά 20 αν θυμάμαι καλά

 

 

το 18αρι θα βγάλει κογκα μετά λογικά.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Ανανεωσε το γαλλικο, ανατολικοτερα και ισχυροτερος αυλωνας οοως περιμενα, αλλα το τυλιγω οπως ειναι

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

 Ανανεωσε το γαλλικο, ανατολικοτερα και ισχυροτερος αυλωνας οοως ανεμενα, αλλα το τυλιγω οπως ειναι

κάνει και ωραίο πέρασμα απο ηπειρωτικό κορμό το γαλλικό...τυλιξτε το!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

 Ανανεωσε το γαλλικο, ανατολικοτερα και ισχυροτερος αυλωνας οοως περιμενα, αλλα το τυλιγω οπως ειναι

Δυτικοτερα ειναι απλα πιο ισχυρος....το εβλεπα στην ανανεωση εξου και πιο πολυ υετος εδω απο πριν...και πιο βορεια τα γεωδυναμικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δυτικοτερα ειναι απλα πιο ισχυρος....το εβλεπα στην ανανεωση εξου και πιο πολυ υετος εδω απο πριν...και πιο βορεια τα γεωδυναμικα

Κοιτα το ειπα το ανατολικοτερα σαν αποτελεσμα χαμηλου. Τωρα επειδη στην ανανεωση απο υποκογιστη πηγα σε ταμπλετα οποτε δεν ειδα την ανανεωση λαιβ. Παντως και το ευρωπαικο δυτικα τον εχει τοναυλωνα αλλα το παχος του κανει κακο. Οποτε μαλλον θα το εχεις το δικιο σου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Δείτε 18αρι χάρτη πιέσεων Β ημισφαιρίου στις 252h

Για το 950 στην Γροιλανδία λεσ?και ότι στην περιοχή μασ δεν έχει τίποτα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowjunky είπε:

Για το 950 στην Γροιλανδία λεσ?και ότι στην περιοχή μασ δεν έχει τίποτα?

Για τον πιθανο κογκα εξ ανατολας λεει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

arpegeeur-1-63.png?12

 

το πολύ μέχρι -5 να έχει αν δεν το δείχνει η ανάλυση Γιάννη. Αλλά έτσι και αλλιώς δεν θα βγει, λογικά θα ανατολικίσει το 18αρι του σε συνδυασό με πιο παχύ αυλώνα. Γιατί πιο λεπτό δεν γίνεται

 

Έψαξα να βρω εντωμεταξύ τι σημαίνει arpege και μου βγάζει ακριβό γαλλικός εστιατόριο🤣

Μιχαηλ γενικα το γαλλικο ειναι φειδωλο στις θερμοκρασιες γενικα σε καθε κακοκαιρια το ιδιο κανει...εγω υπολογιζω ενα με δυο βαθμους πιο κατω απο αυτους που δειχνει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Volos είπε:

Μιχαηλ γενικα το γαλλικο ειναι φειδωλο στις θερμοκρασιες γενικα σε καθε κακοκαιρια το ιδιο κανει...εγω υπολογιζω ενα με δυο βαθμους πιο κατω απο αυτους που δειχνει.

Ναι, πολυ πιθανο. Το ιδιο εκανε με τον ετεοκλη. Για να διυμε. Το18αρι πρωτη φορα δινει εστω και προσκαιρα χιονουετο και στην λαρισα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Spartan είπε:

gens-21-1-54.png

Ειναι  λιγο ποιο ανατολικα ο αυλωνας στον μεσο ορο?

Αυτο σου λεω εδω και 2 μερες και δεν με ακουςς😀, και  αυριο ετσι θα κανει, οτι βγαζει το κυριο σε αλλαγη αλλα συνολικα πιο ανατολικα.αυτο ομως θα σταματησει αυριο αφου ειμαστε κοντα πλεον

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για το αυριανό ντέρμπι να πούμε ότι το πρώτο παιχνίδι είχε λήξει ισόπαλο καθώς στην Ζηνοβία το Ευρωπαϊκό είχε πιάσει την προσύνεμη διάταξη ( έκανε ενα πισωγύρισμα καποια στιγμη αλλά του χρεώνουμε το γκολ με την βοήθεια του VAR)  αλλά ο Τζίφος είχε δώσει μέρες πριν  με μεγάλη σταθερότητα την κατανομή υετού και ο Ευρωπαίος στο τέλος συμφώνησε .

Τώρα την διάταξη θεωρώ ότι την έπιασαν και τα δύο σε γενικες γραμμές όποτε στο δεύτερο ημίχρονο θα κριθεί το ματς .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...