Jump to content
teo_73

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ε οχι και απο ερασιτεχνες...😜

 

Screenshot_2020-01-18-00-06-22-548_com.android.chrome.png

Εσυ εισαι σε αλλο επιπεδο μικρο σπουργιτακι😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερες...Ολο το βραδυ,ειχαμε φαινομενα..Ποτε σπρει και ψεκαδες και ποτε εβρεχε ασθενως..Η Παρνηθα απο το καζινο και πανω βαζει εκατοστα στα ηδη υπαρχοντα...Ισως σημερα ανεβω με την γυναικα μεχρι το μπαφι...Θελουμε ενα restart...Και ο καιρος σε συνδυασμο με την φυση ειναι ο καλυτερος αρωγος..Να περασετε ομορφα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέχρι χαμηλά τα χιόνια στην Αττική στα βουνά ,από τέλη Δεκέμβρη συνεχομενες μέρες χειμωνα ,το κακό ειναι πως οι προσδοκίες που χτίσανε μερικοί πάνω σε φημες δεν μας αφήνουν να απολαμβάνουμε τις χειμωνιάτικες αυτες μέρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6.0 ελαχιστη ο σταθμος μου

7.1 τωρα

35.6 χλμ/ωρα μεγιστη ριπη τη νύχτα 

0.8mm.βροχουλα.....

Ενας μήνας σερί χειμώνας!!!!!! 

Ονειρεμενες μερες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπέροχη χειμωνιάτικη μέρα εδώ στα Μελίσσια....

5,5οC τώρα, με ψιλόβροχο-βόρισμα....κλειστός καιρός και κρύο....4,9οC η ελάχιστη....

Μια χαρά απολαμβάνουμε το κάθε λεπτό του φετεινού χειμώνα, που κάτω από αντίξοες συνθήκες, μας παρέχει μικρά και μεγάλα δωράκια....αν και όποτε κάνει και κάτι μεγαλύτερο, ευπρόσδεκτο!!

Καλό ΣΚ σε όλους....

20200118_102608.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάνω από 600mm πολλοί σταθμοί στην Κρήτη εδώ και 18 μέρες! 

Ασύλληπτα εμμονή του χειμωνα στα ανατολικά φετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στον αντίποδα η δυτική Ελλάδα βιώνει μια ατελείωτη λιακάδα και ζέστη εδώ και 1 μήνα.... Φοβερή ανομβρία μου αναφέρουν στην Κέρκυρα οπου εδώ και 25 μέρες έβρεξε μόνο μια μέρα (9mm).

Δεν περνάει ούτε σύννεφο μου είπε χαρακτηριστικά η πεθερά μου πριν λίγο.... Τα μεσημέρια ο ήλιος καίει και είναι μέρες που στον ήλιο αν κάνεις καμιά δουλειά θες απαραίτητα κοντομάνικο για να μην υδρωσεις.... 

Πανω απο 15 βαθμους τα μεσημερια στον Ποταμό που έχει φτάσει και στους 18..... 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

49 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Στον αντίποδα η δυτική Ελλάδα βιώνει μια ατελείωτη λιακάδα και ζέστη εδώ και 1 μήνα.... Φοβερή ανομβρία μου αναφέρουν στην Κέρκυρα οπου εδώ και 25 μέρες έβρεξε μόνο μια μέρα (9mm).

Δεν περνάει ούτε σύννεφο μου είπε χαρακτηριστικά η πεθερά μου πριν λίγο.... Τα μεσημέρια ο ήλιος καίει και είναι μέρες που στον ήλιο αν κάνεις καμιά δουλειά θες απαραίτητα κοντομάνικο για να μην υδρωσεις.... 

Πανω απο 15 βαθμους τα μεσημερια στον Ποταμό που έχει φτάσει και στους 18..... 

 

Ενω στα βορεια σκιζουμε.... Απο 22/12 μεχρι και σημερα ο Ευοσμος εχει 1.6mm...

8.4 τωρα με ελαχιστη 6.6 (!!)

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γεια σας στο πλατύ χειμερινό mood σήμερα με 7 βαθμούς τωρα και συννεφιά.... αφού δεν χιονίσει σήμερα στην γιορτή μου πάλι χάρη δεν μου έκανε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωραιος ο Χρηστος ο Νεφοσκεπης!

 

παιδες ας μη μιλαμε για αυτο που συμβαινει Δυτικα και Βορεια. μονο θλιψη προκαλει. προσωπικα δε θυμαμαι κατι τετοιο αλλη χρονια, οχι σε αυτο το βαθμο.

υπηρχαν Γεναρη αχιονιες σε ψηλα βουνα αλλα με χιονια που ειχαν προηγηθει και ελιωσαν και στη πορεια ξαναχιονιστηκαν.  αχιονα βουνα ομως απο αρχες Δεκεμβρη ως τελη Ιανουαριου που οδευουμε, δε θυμαμαι.

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

άλλη μία αισχρή μέρα στα Γιάννενα. Πάλι καλά είμαι Λάρισα και βλέπω σύννεφα. Να φύγει και να μην ξαναέρθει αυτό το αίσχος.

18-1-2020.JPG

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ κρυο σημέρα με κλειστο ουρανο στα νοτια προαστια. Θερμοκρασια γυρω στους 10-11 βαθμους βαση αμαξιου σε Παλαιο Φαληρο και Αλιμο οπου κινηθηκα το πρωι.

Επεξεργάστηκε από LosAlimos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

59 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Ράχη Δίρφυος... 750-800μ

 

Εκει θα καταλήξουμε! Πωλείται κανένα οικόπεδο εκεί πάνω;Να βαρεθείς να το βλέπεις να πέφτει!

Υ.Γ Η ηχητική υπόκρουση ( Φιλιώ Πυργάκη) κάνει την στιγμή αυθεντική!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτός είσαι φίλε! Κλαρίνο κι Άγιος ο Θεός!

Κι εγώ τα ίδια. Παίζει μόνιμα κλαρίνο μέσα!

Στα του καιρού, με έχουν καλύψει οι προηγούμενοι... Από τους χειρότερους Γενάρηδες που θυμάμαι...

4,6 mm όλα κι όλα μέχρι τώρα... Τραγωδία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, dionisis00 είπε:

Χρηστο ο δρομος μεχρι ποιο σημειο ειναι ανοιχτος ;

Ως λίγο πριν το μπαφι πας ανετα,  από κει το πρωι ήθελε αλυσίδες ως κ αρχη χωματόδρομο για Φλαμπουρι.. Ο χωματόδρομος όπως ειδατε εχει 2 μετρακια για πλάκα..  Τον ανοίγει μπουλντόζα απ το πρωι,  εχει ανοίξει και....  350μ.. Χαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονόνερα όλη μέρα. 
Πολλά νερά εδώ και αρκετό κρύο για μέρες. Ο ήλιος ακριβοθώρητος. Χειμώνας με τα όλα του εδώ. Κι ακό...................

ΨΥΧΡΟ ΟΡΟΠΕΔΙΟ ΛΑΣΙΘΙ ΚΡΗΤΗ

7434AEE8-FF52-4914-8462-F68964ADD79A.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...