Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα σχολιο για τους απαισιοδοξους. Δειτε αικον....με οχι και τοσο ισχυρο αυλωνα,αλλα περασε τον ελλαδικο χωρο,κι εβγαλε χαμηλο στη νοτιοδυτικη Πελοππονησο. Τωρα καταλαβαινεται τους λογους που απλα θελουμε πιο Νοτιοδυτικα τον αυλωνα?? Ολα τ'αλλα θα ερθουν μονα τους!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Το αικον δείχνει τον τρόπο...

Βαγγελη θα ταν πολυ καλυτερο αν ειχε πιο αδυναμο αυλωνα...γιατξ αν δεις ο αντικυκλωνας εκοψε καλυτερα μεσα προς ανατολικη ευρωπη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, EVIA 1987!! είπε:

Τασο, αν δεν ησουν το ιδιο ρεαλιστης με την περιοχη σου οσον αφορα τα μελλουμενα που δειχνουν οι χαρτες, κι εγω θα θεωρουσα οτι μας πικαρεις λιγακι με αυτα που λες. Εισαι ομως εξισου ρεαλιστης κι οχι hopecaster κι ετσι εγω κανω κεφι αυτα που γραφεις κι οπως τα γραφεις! Αρα δεν χρειαζεται να δυναμιτιζουμε το κλιμα εδω μεσα για μια καζουρα, δεν συμφωνεις? Κι εγω σου εβαλα "γελακι" , αλλα οχι με την εννοια οτι δεν συμφωνω σε αυτα που λες,δικιο εχεις κι αυτο λενε οι χαρτες μεχρι τωρα, μα για τον τροπο που τα λες εντελως ξαφνικα απο το πουθενα, κοφτα και να "τσουζουν"😂😂. Δεν θα ηταν προτιμοτερο να μεινουμε στο ομορφο κλιμα με μεσα μεσα καμια καζουρα και τιποτα παραπανω;; Αλλωστε δεν εχουμε να χασουμε η να κερδισουμε κατι....ειδικα εφετος ο κ@λόκαιρος δεν μας θελει γενικοτερα....

Μα και για θεσσαλονικη τα ιδια τπυς γραφω. Και περσι χιονισε 3 φορες,μονο στη σοφια περιμενα περισσοτερα απο τους υπολοιπους οπως εγινε (ο βαγγελης ελεγε για 7-10 εκατοστα). Στα αλλα 2 δεν περιμενα καν να χιονισει. Στα υπολοιπα αφου αυτα δινουν τωρα τα μοντελα,τι να γραψω οτι χιονιζει στην αθηνα και τη χαλκιδα; δεν το δειχνουν,ετσι κι αλλιως και να το δειξουν και να χιονισει εδω δεν θα χιονισει οποτε δεν εχω καποιο οφελος να λεω οτι ειναι χαλια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

57 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Παιδιά, το θέμα είναι ότι σε έναν άθλιο χειμώνα για την Ευρώπη, στο μοναδικό μικρο 5ημερο παράθυρο που εμφανίστηκε για κατεβασιά τον τελευταίο  1 μήνα ( και ισως δεν θα εμφανιστεί άλλο) η χώρα μας είναι στο επίκεντρο .Χαρείτε το όλοι, δεν ξέρουμε πως θα καταλήξει .Προς το παρόν είμαστε όλοι τυχεροί . Το βλέπουμε σε κάνα δυο μέρες ποιοί από εμάς θα είναι λιγότερο . 

Αν ειναι η χωρα μας στο επικεντρο τι να πει και η ρουμανια βουλγαρια .. 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Χαχα ιστορικό το τρέξιμο της νασα για Αττική,παίζει να είναι το μοντέλο με την μικρότερη επαληθευση

Κλασικά γελάμε με το μοντέλο αυτό αλλά από Χθες βγάζει καταπληκτικά σενάρια  .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζιφακος μας αρχιζει και το φορουμ πλυμμηριζει γινεται χαμος σε καθε ραν...Μα το τρεξιμο στημενο κι απο πριν ξεπουλημενο στελνει τον αυλωνα Πακισταν...

Ελλας,Ελλας,ποτε θα χιονισει φιλε μου σε μας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 minutes ago, sakis13 said:

Αγαπω την Παναγιτσα,αγαπω και τον Χριστο κι οταν κανω τον σταυρο μου μια χαρη τους ζητω.Εχετε τους λεω παντα τον αυλωνα μου γερο να το στρωσει στα πετραλωνα και στον βοτανικο...🙏

 

Η επίσημη πλέον προσευχή για μας τους Αθηναίους.  🙄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 minutes ago, south coast said:

Με τον σταυρο στο χερι παμε😂

Αυτο ξαναγραψτο .... Πλακα εχετε παντως χαχα... Χαζευω τοση ωρα το τσατ εδω σαν botακι.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στον κόσμο του αικον και arpege, τώρα νομίζω πως ο τζίφος βελτιώνεται και άλλο για προσήνεμα βάση αντικυκλώνα, απλά περιμένω να δω τις στροφές που κάνει η πολική μάζα εκεί πάνω μήπως υπάρξει εκεί χλωμό σημείο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

στον κόσμο του αικον και arpege, τώρα νομίζω πως ο τζίφος βελτιώνεται και άλλο για προσήνεμα βάση αντικυκλώνα, απλά περιμένω να δω τις στροφές που κάνει η πολική μάζα εκεί πάνω μήπως υπάρξει εκεί χλωμό σημείο.

Συνονόματε κατανοώ την στεναχώρια σου για το καιρικό έκτρωμα στην περιοχή σου. Χρειαζόμαστε όμως τις γνώσεις σου. Οποτε βρίσκεις χρόνο φωτιζέ μας με τις πληροφορίες σου

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...