Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, το θέμα είναι ότι σε έναν άθλιο χειμώνα για την Ευρώπη, στο μοναδικό μικρο 5ημερο παράθυρο που εμφανίστηκε για κατεβασιά τον τελευταίο  1 μήνα ( και ισως δεν θα εμφανιστεί άλλο) η χώρα μας είναι στο επίκεντρο .Χαρείτε το όλοι, δεν ξέρουμε πως θα καταλήξει .Προς το παρόν είμαστε όλοι τυχεροί . Το βλέπουμε σε κάνα δυο μέρες ποιοί από εμάς θα είναι λιγότερο . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 ώρες πριν, EVIA 1987!! είπε:

Μονο εσυ; Σαν ζομπι θα ειμαστε μετα απο κατι τετοιο...😂😂....αλλα μην ξεχναμε οτι το λενε "gem"....

Καλησπέρα και από μένα !!! Όλα πάνε κ θα πάνε καλά !!! Σε λίγη ώρα τέτοια μνμ θα κατακλύζουν το forum !!! Έχω πολύ θετικό προαίσθημα για τα μελλούμενα !!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε να συνταχθω και γω μαζι σας ...ετσι κι αλλιως η ωρα δε φτανει για σοβαρες αλλαγες για τα βορεια.....

Θα πω λοιπον οτι θα βγει το ραν καλυτερο για τα βορεια και χειροτερο για τα προσηνεμα ...χαχχα ξερετε τι γινεται οταν λεω κατι για τα ραν...😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Αντε να συνταχθω και γω μαζι σας ...ετσι κι αλλιως η ωρα δε φτανει για σοβαρες αλλαγες για τα βορεια.....

Θα πω λοιπον οτι θα βγει το ραν καλυτερο για τα βορεια και χειροτερο για τα προσηνεμα ...χαχχα ξερετε τι γινεται οταν λεω κατι για τα ραν...😂😂

Αφου συνταχθηκες μαζι τους θα ειναι καλυτερο για κεντροβορεια😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελα..για παμε..Ολες οι χιονισμενες μαλαπερδες οξω και παρουσες...Κογκα Κασπερ...Βγαλτο εξω πρωτος για το γουρι...Γιουριαααα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, AĺexSnow είπε:

George Snowman δώσε το Ρυθμό !!!!! 

Παμε γερα!!!Τερμα τα κλαματα!!!Καλυτερο ριτζαρισμα στο αικον και πιο δυνατος αυλωνας για αρχη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδια καμια μα καμια κακοκαιρια δεν πρεπει να γινεται αιτια ωστε να χαλανε οι σχεσεις μας εδω μεσα.....ασχετα με την τελικη μορφη της κατεβασιας ας παρακολουθησουμε τα μοντελα και ας κανουμε και εμεις τις προβλεψεις ασχετα εαν βγουν η οχι...πολυ σημαντικο παντως να ξεκαθαρισουν νωρις δηλαδη απο αυριο τα οποια χαρακτηριστικα της ψυχρης εισβολης διοτι η προσμονη αναμονη ειναι αυτη που μας σκοτωνει ψυχολογικα...η βορεια Ελλαδα φετος και ειδικα η Θεσσαλονικη εχει αδικηθει απο τον καιρο εαν φυσικα μπορουμε να μιλησουμε για καιρικη αδικια...εξαλου και τα πεδινα της Αττικης εφτασαν κοντα και για 1-2 βαθμους δεν ειδαν το πολυποθητο χιονι...λογικα δεν προκυτε να βγει το σεναριο του gem αλλα πιστευω πως και ο τζιφος θα δυτικισει καπως ωστε να μην φυγει ο αυλωνας ατοφιος στην Τουρκια....σημαντικο και το ραν του Ευρωπαιου στις 2000....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε με θετική ενέργεια για τα πιο κρίσιμα 12αρια των τελευταίων ετών.

Και περιμένω με πολύ αγωνία το ukmo, εάν αυτό βελτιωθεί θα ακολουθήσουν και τα άλλα, εάν χειροτερέψει χαιρετήσαμε τα χιονια... τόσο κρίσιμο είναι κατά την αποψή μου.

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, freeze είπε:

δεν μπορείς να λεπτύνεις κάτω και να φουσκώσεις πάνω κουφάλα αζορικέ.....!!!

ειδικα τωρα φιλε μου με τπτ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Stelios είπε:

ειδικα τωρα φιλε μου με τπτ

γιατί όχι .... θα έδεινε χώρο στον αυλώνα και θα τον αποδυνάμωνε πιστεύω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αγαπω την Παναγιτσα,αγαπω και τον Χριστο κι οταν κανω τον σταυρο μου μια χαρη τους ζητω.Εχετε τους λεω παντα τον αυλωνα μου γερο να το στρωσει στα πετραλωνα και στον βοτανικο...🙏

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Αγαπω την Παναγιτσα,αγαπω και τον Χριστο κι οταν κανω τον σταυρο μου μια χαρη τους ζητω.Εχετε τους λεω παντα τον αυλωνα μου γερο να το στρωσει στα πετραλωνα και στον βοτανικο...🙏

 

Είσαι θεός!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, freeze είπε:

γιατί όχι .... θα έδεινε χώρο στον αυλώνα και θα τον αποδυνάμωνε πιστεύω

εννοω δεν γινεται να γινει αυτο που ζητασ στισ 90 μολις ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

Το αικον δείχνει τον τρόπο...

εντελως μονο του ομως ... απο την στιγμη που για καποιον λογο δεν βγαζει χαμηλο ιονιο ειμαστε χαμενοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Είσαι θεός!

Μα γι αυτο προσευχομαι τεκνον μου..Μπας και δειτε εσεις οι αθλιοι ανθρωποι σ αυτην την γκριζα πολη που ζειτε μια ασπρη μερα...😘

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...