Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 χειροτερο θερμοκρασιακα θα κυλισει... τελος παντων

ακυρο. δεν το καταλαβαινω αυτο το τρεξιμο γιατι βγαινει καλυτερο

Επεξεργάστηκε από Επισκέπτης
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας φταιξουν τα ποιοτικα χαρακτηριστικα της πρωτης φασης

Και εχουμε ακομα χρονο για την δευτερη

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Γρεβενα Φλωρινα,Καστορια,Πτολεμαιδα,Κοζανη ξεκινανε με χιονι το πρωι της Τεταρτης βαση τρεχον ραν icon.

Τεο θα ψαχνουμε τον υετο αν δε δημιουργηθει χαμηλο στο ιονιο...μονο η φλωρινα βγαζει ορογραφικο ο οποιος φτανει μεχρι τα βουνα της προλεμαιδας

Αν βγει οπως ειναι τωρα ειναι 10 με 15 ποντους φλωρινα 5 με 7 πτολεμαιδα 2με 5 κοζανη... γρεβενα και καστορια ισως προλαβουν να το γυρισει πριν φυγει ο υετος....

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια καλησπέρα. Για την δεύτερη φάση δεν ψάχνουμε μόνο δυτίκισμα αλλά και άλλες αλλαγές που ακροβατούν στα όρια του θαύματος.. Επειδή όμως λογικά θα είναι η τελευταία μας ευκαιρία για φέτος τον χειμώνα, αξίζει να κυνηγήσουμε αυτό το θαύμα... Ας το ξεκινήσουμε από αυτό το 18άρι..Πάμε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

β φάση δεν θα κατεβάσει προς τα εδώ σίγουρα.. πάμε για τζίφο.. 

κατσε να το δουμε... το οτι ειναι λιγο πι οανατολικα τωρα δεν λεει κατι. το ολο θεμα ειναι να απλωσει σωστα ο Α και ερχεται οσο δυτικα θελουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Και θυμάσαι Σάκη μου μια Πρωτοχρονιά παραμονή (το 2016 ή ταν ή το 2017¨?), που πηγες Πεντέλη και σου λέω θα έχουμε χιόνι και δεν το πίστευες και βγήκες έξω μετα την αλλαγή του χρόνου κι έπαθες σοκ, από το Αιγαίο?

Ναι φιλε το θυμαμαι..Ημουν στους κουμπαρους μου που τοτε εμεναν ανω μελισσια...Τρελο χιονι οντως...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

β φάση δεν θα κατεβάσει προς τα εδώ σίγουρα.. πάμε για τζίφο.. 

βγαζει πιο λεπτη μυτη αυτο και μον οτου ειναι πολυ πιο θετικο και αν το δεις ενω φαινοταν αρκετα ανατολικοτερα δν ειναι...  στις 114.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Hlioupolitis98 είπε:

βγαζει πιο λεπτη μυτη αυτο και μον οτου ειναι πολυ πιο θετικο και αν το δεις ενω φαινοταν αρκετα ανατολικοτερα δν ειναι...  στις 114.

σκάβει καλύτερα Β.Α 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

σκάβει καλύτερα Β.Α 

εν τελη σαν θεση θα βγει παρομοιο αλλα κατ εμε πιο ευκολα μπορει να κινηθει δυτικα σεμ ια τετοια προοπτικη...

τελος παντων ξερουμε οτι αυτο που πρεπει να γινει ειναι ουτε 1% για να γινει πραγματικα . απλα ειναι μακρυα και ελπιζουμε στο θαυμα.

περιμενουμε τζιφο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλέ μου τζιφε μην κρατάς μουτρακια στο ουκμο.. Στο τζεμ και στον Ευρωπαίο... Έλα και εσύ μαζί τους μια βόλτα από τα προσυνεμα 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

main.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τεο θα ψαχνουμε τον υετο αν δε δημιουργηθει χαμηλο στο ιονιο...μονο η φλωρινα βγαζει ορογραφικο ο οποιος φτανει μεχρι τα βουνα της προλεμαιδας

Eχεις ενα point για το μερος σου Αντουαν.😉Σε ποιο χοντροκομενη αναλυση σε εβαζε μεσα.

image.png.274431e120546f07205dfa2c0e350c85.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

xionia4.jpg

τζίφε ξέρεις τι πρέπει να κανεις

ΥΓ, 2004 ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε παμε για το γουρι..

Αγαπω την Παναγιτσα,αγαπω και τον Χριστο κι οταν κανω τον σταυρο μου μια χαρη τους ζητω..Εχετε τους λεω παντα τον αυλωνα μου γερο να το στρωσει στα πετραλωνα και στον βοτανικο.

Καλο τρεξιμο..Για γουρι θα την πεσω..Καλο βραδυ αδερφια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, menidi said:

Εμείς τώρα....για ποια φάση προσευχόμαστε; Για την Α η τη Β; 

Προσευχομαστε να πιασει το Β τερας αττικη!! 

Για το Α τερας (πεμπτη) εγω περιμενω υετο απο αιγαιο στα ΒΠ στρωσιμο(καμια πετσα) και νιφαδες γενικα στην Αττικη.

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Εμείς τώρα....για ποια φάση προσευχόμαστε; Για την Α η τη Β; 

ΓΙΑ ΟΛΑ.. ΒΛΕΤΙΩΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΑ.. -10 -34 ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΑΡΑ ΑΙΓΑΙΟ ΣΕ Α ΚΑΙ Β ΦΑΣΗ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...