Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Χρηστος είπε:

Θα ηρεμησει φιλε μου...το καλοκιαρι

εκει θα πεσει γελιο π ειναι και hurricane season υποτιθεται και βγαζει παντου τα παντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dusterakos είπε:

Ας ερθει ενας τυφωνας το καλοκαιρι με τα ολα του και να παει στο καλο η β φαση 🙂 

Ας ειναι medicane καλο.

Αν ειναι σαν τον Ξενοφων που Θεσσαλονικη δεν εριξε τιποτα , ας μην ερθει😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρε καρ£€@λη Ατλαντικε!

Γ@₩+ το σπ/÷ι σου!

Εκει που ειχαμε παρει τα πανω μας,μας αλλαξε τα φώτα! Τι ειναι αυτο το πραγμα ρε παιδί μου?!δεν μας αφηνει μα το χαρουμε καθολου!ποιος πο ¥$£ς μας εχει γκαντεμιασει????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Ski snow είπε:

Μαρουσακης. Σε ολα μεσα. Πυκνες χιονοπτωσεις στο κεντρο την πεμπτη. Β φαση τρελα. Αυτος ειναι ωραιος.  Εσεις κλαιτε. Γιατι.

Όντως είπε τέτοια πράγματα;δεν έμαθε από την προηγούμενη φορά που έπεσε παντελώς έξω;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Jimmys-snow said:

Αρε καρ£€@λη Ατλαντικε!

Γ@₩+ το σπ/÷ι σου!

Εκει που ειχαμε παρει τα πανω μας,μας αλλαξε τα φώτα! Τι ειναι αυτο το πραγμα ρε παιδί μου?!δεν μας αφηνει μα το χαρουμε καθολου!ποιος πο ¥$£ς μας εχει γκαντεμιασει????

Γιατι. Γιατί ο πολικός στρόβιλος υπήρξε πολύ συμπαγής έως τώρα. Γιατί υπήρξε τόσο συμπαγής; Αγνωστο.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Ski snow είπε:

Μαρουσακης. Σε ολα μεσα. Πυκνες χιονοπτωσεις στο κεντρο την πεμπτη. Β φαση τρελα. Αυτος ειναι ωραιος.  Εσεις κλαιτε. Γιατι.

Αυτο το παιδι πρεπει να ειναι εξαρτημενο...Σηκωνω τα χερια ψηλα...Ο θεος να τον βοηθησει...🤔

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Ski snow said:

Μαρουσακης. Σε ολα μεσα. Πυκνες χιονοπτωσεις στο κεντρο την πεμπτη. Β φαση τρελα. Αυτος ειναι ωραιος.  Εσεις κλαιτε. Γιατι.

Παιδια δεν νομιζω να ειπε τετοιο πραγμα, ας ειμαστε λιγο προσεκτικότεροι.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ECM1-48.GIF?03-0

gfs-0-48.png?12

gem-0-48.png?12

ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΑΕΙ ΠΙΟ ΒΟΡΕΙΟΔΥΤΙΚΑ=ΝΑ ΑΝΑΚΟΨΕΙ ΑΤΛΑΝΤΙΚΗ ΡΟΗ.. 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Παιδια δεν νομιζω να ειπε τετοιο πραγμα, ας ειμαστε λιγο προσεκτικότεροι.....

Τα ελεγε ωραια στο face.  Λιγο να δυτικισει, β φαση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δλδ νταξει τραγικο το καταλαβαινετε οτι θα ζησουμε φαση ηφαιστιωνα και απλα να παρακαλαμε για να ειναι θετικο αυτη τη φορα ετσι; μαυρα μεσανυχτα για το τι θα γινει ακομα και μεθαυριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 
 
 
 
2 hours ago, Dusterakos said:

Παρ'ολα αυτα, το θαυμα στατιστικα θα γινει συντομα, αν οχι φετος χαχα

Όταν έχει πλέον 12 χρόνια να το στρώσει στους δρόμους, πάνω στο δλδ στο οδόστρωμα να το πατάς και να φαίνεται όλο το κέντρο της Γλυφάδας κατάλευκο και να μη μπορείς να δεις τη πίσα τότε η στατιστική δεν είναι με το μέρος μας.

Η δεκαετία του 2000 που έδωσε στα πεδινά της Αθήνας μεγάλες συγκινήσεις είναι αυτή είναι το στατιστικό outlier πιστεύω. Ειδικά για τόσο νότια στο κέντρο της Γλυφάδας και σε μηδενικό υψόμετρο που είμαι, τότε είμαι σίγουρος ότι πρέπει να κατέβει όλη η Σιβηρία μαζικά για να αξιωθώ να αφήσω footprint πάνω στο χιόνι και στη μέση του οδοστρώματος. 

Δε πειράζει. Πουλάμε στο εξωτερικό Αθηναική Ριβιέρα εδώ κάτω σε ότι αφορά τα κλιματικά. Χαβανέζες,φοίνικες και τροπικές παραλιές μια αναπνοή από την Αθήνα. Κάτι είναι και αυτό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Hlioupolitis98 είπε:

τα μοντελα ειναι για πεταμα. τελος. ας κοιταμε ουρανο μονο καλυτερα και να ερχεται οτι εινα ινα ερθει σαν εκπληξη

Μιλάμε για τραγικές διαφορές

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Hlioupolitis98 είπε:

τα μοντελα ειναι για πεταμα. τελος. ας κοιταμε ουρανο μονο καλυτερα και να ερχεται οτι εινα ινα ερθει σαν εκπληξη

Μαζι σου ειμαι αλλα αντε να ξεκολλησεις απο τα μοντελα...

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω ο παιος μας δίνει εδώ λίγο περισσότερο υετό για μετά το μεσημέρι. Δεν ξέρω τι γίνεται με Τ ...

mcenergy_europa_rrr_500_060_202002031200

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ετσι να μας παιδευουν να μας βαζουν αυτες τις ελαχιστες κατω του 0.1% υποψιες για την δευτερη φαση για να μας χαλανε την διαθεση. ισα ισα για πειραγμα.

αι σιχτηρ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...