Jump to content
WEATHER-FUN

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΪΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

..... δεν το'χες ασφαλίσει για καιρικά φαινόμενα .....??????......υπάρχει ασφάλεια ..... έχω κάνει γι'αυτο ακριβώς το λόγο .... το χαλάζι ειναι ότι χειρότερο μπορεί να σου συμβεί ..... και να σου πέσει δέντρο επάνω , από σφοδρό άνεμο ...... 

Εννοείται πως το είχα ασφαλισμένο. Μάλιστα έχω μεικτη.... Αλλά όταν βλέπεις ένα αμάξι αρκετών δεκάδων χιλιάδων ευρώ αγρατζουνιστο που δεν το βγάζω από το γκαράζ ούτε όταν υπάρχει υπόνοια για ψιλοβροχο ε τότε καταλαβαίνεις όταν με έπιασε αυτή η μανία του χαλαζιου πως ήμουνα.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23.4 στην ταράτσα μου... Σχετικά καλά απόψε... Βέβαια κάψανε τα μπετά 5 μέρες και δεν τολμάω να κλείσω κλιματισμό..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια μπόρα περαστική με ξύπνησε στις 5 και 10 περίπου .....από τότε τίποτα ίσα ίσα ......εβρεξε τους δρόμους και έχει δροσιά μην φανταστείτε καμία μπόρα με ηλεκτρικά και έντασεις καλές ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Με πυκνές συννεφιές ξεκινήσαμε στον εύοσμο και με καλή δροσιά,στους 21 βαθμούς το θερμόμετρο τώρα ,ενώ φυσάει και ανατολικός άνεμος.Πριν από λίγο πέσανε και χοντρές σταγόνες για λίγα λεπτά.Καλή συνέχεια σε όλους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 ώρες πριν, Άγγελος είπε:

Κορφή Δίρφυος την Κυριακή!

A42C6D73-09BC-4A5F-AF88-05677F0DAFF5.jpeg

 

Φοβερό πόσο γρήγορα έλιωσαν τόσα μέτρα χιόνι μετά την αφύσικη ζέστη των προηγούμενων ημερών.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Nάτα μας από τα δυτικά και την πατρίδα του Οδυσσέα!!!

Υπέροχη μέρα ξημέρωσε. Με μυρωδιές και υπόκωφα μπουμπουνητά στο Βαθύ της Ιθάκης. Ασθενής βροχή πριν λίγη ώρα!!

FB_IMG_1589956652677.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, oasis είπε:

Φοβερό πόσο γρήγορα έλιωσαν τόσα μέτρα χιόνι μετά την αφύσικη ζέστη των προηγούμενων ημερών.

Εγώ θα το έλεγα φυσιολογικό! Γιατί ναι μεν είχαμε καλό χειμώνα, αλλά σε καμία περίπτωση τις ποσότητες χιονιού του περσινού! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Με συννεφιά ξεκινήσαμε την ημέρα μας σήμερα εδώ στην περιοχή της δυτικής πεδινης Ημαθίας  και μάλιστα με αρκετή δροσιά και τη θερμοκρασία να μην έχει ξεπεράσει ακόμα τους 22....  η ελάχιστη είχε πέσει στους 18 ....ενώ στα αυτοκίνητα πάνω είχε και λασποψιχαλες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από τις κάμερες είναι εμφανές ότι το Ιόνιο ξερνάει υγρασία προς τα ηπειρωτικά , cape υπάρχει αλλά δυστυχώς έχει πάρα πολύ αέρα στα ψηλά .Κρίμα. Δροσούλα σε γενικές γραμμές σήμερα με αεράκι .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πέσαμε μετά από μέρες κάτω από 20 στις ελάχιστες....19,5οC στα Μελίσσια....28οC πριν λίγο καλό συννεφιά πλέον....

ΥΓ Θερμό κύμα σ ευχαριστούμε....καλή άνοιξη και καλό ανοιξοφθινοπωρο τώρα!!

ΜΟΝΟ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΕΔΩ ΠΑΙΔΙΑ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Εννοείται πως το είχα ασφαλισμένο. Μάλιστα έχω μεικτη.... Αλλά όταν βλέπεις ένα αμάξι αρκετών δεκάδων χιλιάδων ευρώ αγρατζουνιστο που δεν το βγάζω από το γκαράζ ούτε όταν υπάρχει υπόνοια για ψιλοβροχο ε τότε καταλαβαίνεις όταν με έπιασε αυτή η μανία του χαλαζιου πως ήμουνα.... 

....σοκ και δεος.....!!!!....ειναι να μη σου κατσει η στραβη......!!!!!!....πάλι καλα που δεν το πληρωσες κιόλας.......!!!!!!

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...