Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι παει να κανει ρεεεοιιιιιι...σεναριαρα αποκοπη αλλα πιο δυτικα ουτε εγω το σκεφτηκα αυτο....ποιο τζεμ..τι θα βγαλει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι παει να κανει ρεεεοιιιιιι...σεναριαρα αποκοπη αλλα πιο δυτικα ουτε εγω το σκεφτηκα αυτο....ποιο τζεμ..τι θα βγαλει

για τον παιο λες βαγγελη?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimitris27 είπε:

Για κάποιο λόγο δεν μου αρέσει ο παιος

δημητρη πιστευω οτι αν οντος εχει κανει την αποκοπη το τζεμ θα ειναι γατακι..θα φανει στο επομενο φρειμ..νομιζω οτι την εχει κανει οντος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

δημητρη πιστευω οτι αν οντος εχει κανει την αποκοπη το τζεμ θα ειναι γατακι..θα φανει στο επομενο φρειμ..νομιζω οτι την εχει κανει οντος 

Βαγγέλη σε τι αποκοπη;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυτο που πρεπει να  κανει το εκανε περασε πρασινακια γεωδυναμικα προς αζορες και επειδη το εκανε πιο δυτικα απο τζεμ και γιουκμο ειναι 12 ωρες πισω στην εξελιξη...αρα στις 144 θα φανει το αποτελεσμα/εκτος κι αν λεω μπουρδες και τα βλεπω οπως θελω...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Παίζει να βγει καλύτερο από gem. Πατήστε live active compare και κάντε σύγκριση 

Που είναι τo live compare?το βρήκα οκ

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ελα πολυ καλος βγαινει και για τα 1 και πιθανα και για το μετα ,το στηνει ολο πιο ανατολικα εχει μεγαλυτερη βαρυτητα ο ανατολικος αζορικος και το χαμηλο πεδιο των αζορων κραταει τα μποσικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...