Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημαντικό βήμα για μας τους βόρειους τα 12αρια. Ένας Γάλλος ένας Καναδός ένας Αγγλος ένας παιος ένας ναύτης και ο ψωριάρης μόνος του μαζί με Γερμανό. Άλλο ένα βήμα στα αυριανά και μετά πάμε για ξενύχτια

Επεξεργάστηκε από giannis_salonica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με λιγο καλυτερη κλιση και καποιες λεπτομερειες μεχρι και προσηνεμος μπορει να βγει μετα τις 168 του ευρωπαιου αλλα φυσικα ανυπαρκτες πιθανοτητες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ωραία κλίση Αυλώνα ΠΑΟ τον Ευρωπαίο ,λίγο πιο ανατολικά τι θέλουμε και θα έσκασε εκεί που πρέπει για τα κεντροβορειαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, giannis_salonica είπε:

Σημαντικό βήμα για μας τους βόρειους τα 12αρια. Ένας Γάλλος ένας Καναδός ένας Αγγλος ένας παιος ένας ναύτης και ο ψωριάρης μόνος του μαζί με Γερμανό. Άλλο ένα βήμα στα αυριανά και μετά πάμε για ξενύχτια

τα ξενύχτια έχουν ξεκινήσει ήδη χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Santa snow είπε:

Με λιγο καλυτερη κλιση και καποιες λεπτομερειες μεχρι και προσηνεμος μπορει να βγει μετα τις 168 του ευρωπαιου αλλα φυσικα ανυπαρκτες πιθανοτητες

Μην το λες. Άνετα βγαίνει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω αλλά φοβάμαι τα πρωινά...κάθε φορά χτίζουμε,και το πρωί ανοίγεις να βλέπεις το Αυλώνα σε άλλους πλανήτες και διαστάσεις..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οπως και να χει μιλαμε οτι τα 12αρια τα σπανε ..χοντρο παιχνιδι πλεον για 26-27 και σιγα σιγα οσο φτιαχνει το πρωτο τοσο πιο ανατολικα παει το δευτερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Μην το λες. Άνετα βγαίνει. 

Ο αντικυκλωνας καταρεει πολυ γρηγορα και πλατιαζει αποτομα με αποτελεσμα ο αυλωνας να φευγει πολυ γρηγορα ανατολικα και να μην κατεβαινει αρκετα νοτια. Θελουμε το πολικο χαμηλο να πιεσει καταλληλα τον αντικυκλωνα και με απειρη τυχη ισως κατσει αλλα τα ensembles ειναι αμειλικτα. 

Το τιποτα εχει περισσοτερες πιθανοτητες και μετα ερχεται η Βορεια Ελλαδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimitris27 είπε:

Δεν ξέρω αλλά φοβάμαι τα πρωινά...κάθε φορά χτίζουμε,και το πρωί ανοίγεις να βλέπεις το Αυλώνα σε άλλους πλανήτες και διαστάσεις..

σημερα θα βαλω ξυπνητηρι(αν κοιμηθω και δεν πιασω καμια σειρα και καμια ταινια) οποτε τα πρωινα θα ειναι καλα😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

παιζει να εχει βγαλει και υετο αυτο ECM1-192.GIF?19-0ECM0-192.GIF?19-0

Βαγγέλη στην υψηλή ανάλυση για πόλη δεν φτάνει. Ημιορεινα οριακά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Βαγγέλη στην υψηλή ανάλυση για πόλη δεν φτάνει. Ημιορεινα οριακά 

ναι βρε εγω δεν κανω ποτε μεταφραση σε ραν σε τετοιες ωρες απλα βλεπω διαταξεις και τι βγαζουν εγκυκλοπαιδικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ναι βρε εγω δεν κανω ποτε μεταφραση σε ραν σε τετοιες ωρες απλα βλεπω διαταξεις και τι βγαζουν εγκυκλοπαιδικα

Εγκυκλοπαιδικά 500 χμ νοτιονατολθκα και θάψιμο λευκού Πύργου φίλε μου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειπαμε...Θα βελτιωθουν τα μοντελα..Μερες το γραφω..Και που να δειτε απο δευτερα...Απλα πραγματα..Οσο φτιαχνει η πρωτη φαση ακομα περισσοτερο θα στρωσει εδαφος και για την δευτερη...

Τον τζιφο μην τον φοβαστε..Θα τουμπαρει οταν θα χει σκασει η πρωτη διαταραχη..😝Μια ζωη..Τα ζωα μου αργα...Αλλα θα τουμπιασει..

Καλα παμε..Το κραταμε και παμε παρακατω...Οταν πολλες φορες ακομα και στο nowcast,υπαρχουν αποκλισεις ειναι βλακωδες να βαζουμε ταφοπλακες απο τις 180 ωρες...Αλλα και πρωιμα γλεντια δεν χρειαζονται..Χαμηλα το κεφαλι και προχωραμε..Καλο βραδυ φιλαρακια..Καλο σαββατοβραδο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μου αρέσει το ευρωπαϊκό... Πολύ πλάγιαζει και τεντωνει δυτικά τον αυλωνα

Επεξεργάστηκε από thesprotos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Δεν μου αρέσει το ευρωπαϊκό... Πολύ πλάγιαζει και τεντωνει δυτικά τον αυλωνα

Η αλήθεια είναι πρέπει να μπει μυτερός Ιόνιο για να βγει χαμηλό και να κατέβει ψύχος νότια. Το θέμα είναι αν μπορεί να κατεβει ο αυλωνας κανοντας μυτη στο Ιόνιο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Δεν μου αρέσει το ευρωπαϊκό... Πολύ πλάγιαζει και τεντωνει δυτικά τον αυλωνα

Και εμένα αν και ομολογουμένως η Αμερική μου άρεσε στην αρχή γιατί όντως ήταν καλό τελικά η συνέχεια μουφεψε.

Ενώ για το πρώτο που λες εσύ συμφωνώ, για αυτό έγραψα ότι είναι σάπιο. Και τελικά δεν χαμηλό δεν δημιουργείται και το ψύχος είναι αλλού για αλλού. Τέλος πάντων πιστεύω σε καλύτερο μέσο όρο. Για την Ήπειρο πάντως η πρώτη φάση είναι εξαιρετική στον τζίφο

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προφανώς και πάμε καλά μετά και τον ευρωπαίο. Απομακρύνεται και αυτός από τζίφο και μας αφήνει ανοιχτό το παράθυρο για να παλέψουμε για το καλύτερο που μπορούμε να πάρουμε. Οι αλλαγές πλέον είναι όλες σημαντικές.  Υπάρχουν ακόμα περιθώρια για τα πάντα. Η διαφορά στον Α μεταξύ τζίφου ευρωπαίου πολύ μεγάλη. Όταν φτάσουμε στις 100 κ ξεκαθαρίσει που θα είναι τελικά θα ξέρουμε κ αν θα ψάχνουμε πλέον το επόμενο στάδιο πχ αποκοπή ή απλά θα μείνουμε θεατές. Τα 12 αρια δώσανε νότα αισιοδοξίας σίγουρα πάντως.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ψυχος αρχες ιανουαριου το σεναριο 3 + 20 + 4 του  gem...αναμονη για τα 18αρια αν και αρκετες φορες τα χανω γιατι με παιρνει ο υπνος.. 

gens-3-0-348.png

gens-20-0-360.png

gens-4-0-348.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από τούμπες καλά πάμε πάντως. Μόνο το ναωτζεμ έμεινε να υποχωρήσει. Το Jma έκανε τούμπα γίγας για τα μακρινά

J168-21.GIF?19-12

 

εχθές

J192-21.GIF?18-12

2 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Το μετεοσιέλ κρασαρε; 

ρε μόνο σε εσένα κρασάρει χαχα. σε εμένα λειτουργεί κανονικά και έχω και αρχαίο μηχάνημα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...