Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην παρέα! 

Κρίσιμος ευρωπαίος. Μακάρι να πάει κ αυτός προς ουκμο, τζεμ και να μας κρατήσει και αυτός μέσα στο παιχνίδι. Υπάρχει χρόνος και ελπίδα καθώς μένουν κ άλλα τρεξίματα ακόμα για να αρχίσει να ξεκαθαρίζει το σκηνικό. Πρέπει να κρατήσουμε μέχρι Δευτέρα Τρίτη όπου τότε σιγά σιγά θα αρχίσουν οι λεπτομέρειες. Αν θα μας αφορούν οι λεπτομέρειες θα σημαίνει ότι πάμε καλά, αλλιώς... Και όπως πάντα ευχή να έχω αντίπαλο τον τζίφο κ μαζί μου το ευρωπαικό με ουκμο τζεμ κ όποιο άλλο. Μια βραδιά ικανοποιητικής χιονόπτωσης στην πόλη το ΣΚ των χριστουγέννων εμένα με καλύπτει απόλυτα και αυτήν κυνηγάω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, nikolas 2365 said:

Έτσι και χιονίσει Χαλκίδα φέτος ( Όχι νιφάδες κανονικό χιόνια) υπόσχομαι live μετάδοση σε link 

Ανέβα Διρφη Νικόλα. Με την σημερινή τεχνολογία κάπως θα δείχνεις πίσω σου στο παράθυρο τη Γέφυρα αντί τα έλατα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Τι έγινε παιδιά? Τα ξαναδινει πίσω τα χιόνια μου?

στις 8και29 θα ξερουμε γκαρυ αν εχεις κι εσυ κι εμεις βασιμες ελπιδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Έτσι και χιονίσει Χαλκίδα φέτος ( Όχι νιφάδες κανονικό χιόνια) υπόσχομαι live μετάδοση σε link 

Δεν μας πειθεις!! Αλλοι μας εχουν ταξει περισσοτερα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βαγγεληωο μ.ο. αλλαξε πολυ κ πλεον το χαμηλο τερας που εδειχνε στην ευρωπη το περιοριζει κ σηκωνει τον αζορικο πιο αποφασιστικα.εστω κ δυτικοτερα απο οτι θελουμε.αλλα διαφωνω οτι πηγε προς κυριο ο μ.ο. εχει αρκετα σεναρια σαν το κυριο αλλα εχει κ πολλα σεναρια οπως το τζεμ κ λοιπες δυναμεις. ολα θα κριθουν στο ποσο θα καθυστερηση το χαμηλο εξ αμερικης.οσο περισσοτερο τοσο το καλυτερο να βρει χωρο ο αζορικος να σηκωθει κ να παει προς σκανδιναβια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

καλα αυτο ειναι τρεξιμο τωρα? εχει γινει απαραδεκτο το gfs απορω πιοι βλακες το εχουν

gfs-0-384.png

Κατι αξεστοι,απαιδευτοι..Κερδισαν το αμερικανικο τζοκερ και ειπαν να φτιαξουν ενα μοντελο...Βασικα,κουλοχερη εφτιαχναν,ο τζιφος τους βγηκε..😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

καλα αυτο ειναι τρεξιμο τωρα? εχει γινει απαραδεκτο το gfs απορω πιοι βλακες το εχουν

gfs-0-384.png

Ο Μπαμπης ο σουγιάς νομίζω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει τι δείχνει ο τζίφος, κύριο και ανσαμπλ, είτε έχει καλό σενάριο είτε όχι, πέρα των 96 ωρών (και πολύ λέω). Ας είναι εντάξει τα άλλα,  Ukmo, Ecmw (τα ανσαμπλ του κυρίως), Gem. Icon και ας είναι χάλια ο τζίφος δεν πειράζει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

καλα αυτο ειναι τρεξιμο τωρα? εχει γινει απαραδεκτο το gfs απορω πιοι βλακες το εχουν

gfs-0-384.png

Τοση φασαρια για ενα χιονι Ισλανδιας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, tzelilis είπε:

ΕΠΟΣ!!! κ τραβαει κ τον αυλωνα ..... αχ για αυτο ειναι τα πλαγιαστα τα καλυτερα

Τι γίνεται ρε παιδιά...προκαταρκτικά, πλαγιαστά σε λίγο βλέπω να γράφεται ο Γκουσγκούνης νέο μέλος 🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Ρε παιδιά έχει τόση σημασία το gem??? Ειλικρινά ρωτάω..Σαν άσχετος που ειμαι..Όλα τα αλλά είναι κόλαφος..Έχει αλλάξει ποτε την ιστορία ένα τρέξιμο του gem?

Και Τζεμ και Αμπντούλ και Καζαμία θα ανοίξουμε σε λίγο μέχρι να δούμε το ποθούμενο😁🎆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ερχεται με φορα ...παιος στις οθονες μας...ακολουθα γιουκμο και τζεμα και θα γινει χαμος😀

Νομιζω ειναι προφανεστατο οτι θα ειναι στο ιδιο πανω κατω μοτιβο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Νομιζω ειναι προφανεστατο οτι θα ειναι στο ιδιο πανω κατω μοτιβο

ε ναι συνηθως ακολουθει τζεμ η γιουκμο αλλα και το πρωινο του προδιαθετει οτι καπως ετσι θα ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ε ναι συνηθως ακολουθει τζεμ η γιουκμο αλλα και το πρωινο του προδιαθετει οτι καπως ετσι θα ειναι

Ειχε και ενσεμπλ με χιονι πεδινα κεντροβορεια για πρωτη φορα αρκετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...