Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και ναι μαλλον ο εμποδισμος θα τις κοψει την φορα της μ[πλε βλακειας απο την ισλναδια που τροφοδοτει και δεν αφηνει το χαμηλακι να αποκοπει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

η σφηνα στο αικον στις πρωτες ωρες πανω κατω ειναι ιδια αλλα ειναι νομιζω πιο καλη η κατασταση στην μελλοντικη μπλε βλακεια της ισλανδιας που θα βγει μετεπειτα

Τι εχουμε;;Μολις γυρισα.Κανε μια συνοψη να μη διαβαζω πισω,αν μπορεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τι εχουμε;;Μολις γυρισα.Κανε μια συνοψη να μη διαβαζω πισω,αν μπορεις

εκτος αικον και τζιφου που δειχνουν δυτικα τερατα ολα τ αλλα εφτιαξαν την πρωτη φαση με πιο αργη καταρευση αζορικου και αρα αυξησε πιθανοτητες για 26-27 ενω ταυτοχρονα  στηνουν τον αζορικο αρκετα πιο ανατολικα απο πριν για το μετα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

εκτος αικον και τζιφου που δειχνουν δυτικα τερατα ολα τ αλλα εφτιαξαν την πρωτη φαση με πιο αργη καταρευση αζορικου και αρα αυξησε πιθανοτητες για 26-27 ενω ταυτοχρονα  στηνουν τον αζορικο αρκετα πιο ανατολικα απο πριν για το μετα...

Όμορφα,ευχαριστω.Παω να δω παιο με λεπτομερειες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5mb πάνω ο αζορ στισ75.παιζει ρόλο αυτό η μπα?προς Τζεμ το αικον κοιτάξτε 84 ωρεσΤζεμ και αικον

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Diagramme GEFS

 

 

Ιωάννινα.. φοβερό διάγραμμα. Πλέον τα ποσοστά δεν μετριούνται μόνο ανά 5% μιας και υπάρχουν περισσότερα σενάρια. Σίγουρα θα βοηθηθούμε πάρα πολύ χαχαχα

 

Η αποκπή στην δεύτερη φάση δεν με τρελαίνει.. Δεν ξέρω αν βελτιώθηκε ή αν χάλασε, το βήμα δεν είναι σαφές. Σαν τον τζίφο δεν θα είναι πάντως. Λογικά για το πρώτο θα δείξει καλά πραγματάκια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα μπηκα και ειδα λιγο 12αρια, μου αρεσει πολυ  ο μ.ο. του ευρωπαικου σαν λογικη διότι αφηνει παρα πολλες ελπίδες για τα βορεια σε πρωτη φαση και μετα οπως στεινεται υπαρχουν ελπιδες και για ημειορινα εδω προς πρωτοχρονια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, k _ SABBAK είπε:

Is coming home soon... Stay tuned... 

Πρώτον, τα ματάκια μου πάλι🤣, δεύτερον αυτό το έλεγε και Γιώργος πέρσι, και έγινε μπαμπάκας. θα γίνεις και εσύ?😛

 

Το αικον, εν τέλη μου αρέσει παντού περισσότερο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πρώτον, τα ματάκια μου πάλι🤣, δεύτερον αυτό το έλεγε και Γιώργος πέρσι, και έγινε μπαμπάκας. θα γίνεις και εσύ?😛

 

Το αικον, εν τέλη μου αρέσει παντού περισσότερο.

Μισέλ Είμαι ήδη μπαμπάς.. Ασε να κάνουμε λίγο χουλιαμα με τα εγγλέζικα.. Χαχαχαχα.. Έρχεται ο βόρειος να ξέρεις.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Σημαντικο βημα απο αικον μεσα σ'ενα μονο ραν.

Απλά μένει να αρχίσει και ο τζιφοσ κάποια στιγμη.εντωμεταξυ τι ψύχος κατεβάζει στισ ΗΠΑ ρε φίλε μου στισ 120image.thumb.png.c072b632237b1768380bd221bf5645e5.png

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Απλά μένει να αρχίσει και ο τζιφοσ κάποια στιγμη.εντωμεταξυ τι ψύχος κατεβάζει στισ ΗΠΑ ρε φίλε μου στισ 120image.thumb.png.c072b632237b1768380bd221bf5645e5.png

Το -12 φτανει σε αντιστοιχο γεωγραφικο μηκος του Καΐρου σχεδον.Τρομερα πραγματα αυτη η χωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Απλά μένει να αρχίσει και ο τζιφοσ κάποια στιγμη.εντωμεταξυ τι ψύχος κατεβάζει στισ ΗΠΑ ρε φίλε μου στισ 120image.thumb.png.c072b632237b1768380bd221bf5645e5.png

αυτό είναι ένα μέτριο σενάριο για εκεί. κοίτα ο τζίφος

gfsna-1-120.png?12

 

Για αυτό βγαίνει η ψυχρή εισβολή η δεύτερη δυτική Ευρώπη-ατλαντικό. Λογικά αυτό θα αλλάξει άμεσα στα επόμενα τρεξίματα

 

πιο μετά

gfsna-1-132.png?12

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε 2 μέρες παίζει να βλέπουμε πολύ καλύτερα τρεξίματα. Εγώ πιστεύω ημιορεινα προσήνεμα είναι στο παιχνίδι. Τα πεδινά μόνο με θαύμα. Όσο για την Β φάση μου φαίνεται ψόφια από θερμοκρασίες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Απλά μένει να αρχίσει και ο τζιφοσ κάποια στιγμη.εντωμεταξυ τι ψύχος κατεβάζει στισ ΗΠΑ ρε φίλε μου στισ 120image.thumb.png.c072b632237b1768380bd221bf5645e5.png

Αυτός είναι Αυλώνας μαμω την τρέλα μου!!!!!! Κ εμείς περιμένουμε τα ρεταλια από την Ιταλία !!  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 minutes ago, [weathermaniac] said:

Πρώτον, τα ματάκια μου πάλι🤣, δεύτερον αυτό το έλεγε και Γιώργος πέρσι, και έγινε μπαμπάκας. θα γίνεις και εσύ?😛

 

Το αικον, εν τέλη μου αρέσει παντού περισσότερο.

Μεσα απ΄τα χερια θα στον πάρει ο Βαγγέλης τον δυτικό Μιχαλη 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, giannis_salonica είπε:

Τώρα πέρα από πλάκα δείτε διαφορές ο τζιφος στις 12h στον ατλαντικό

και στον πολικό στρόβιλο του Καναδά

anim_cfa9.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...