Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Γιώργο είδες κάτι που σε έκανε να πεις για πιο ανατολικά; μου φαίνεται ίδιο. Επίσης δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι πρέπει Όχι μόνο ανατολικά αλλά και νότια. Τα κεντροβορεια θέλουν ένα -4  με -5 

Ετσι φανηκε αρχικα,τωρα αμφιβαλλω,αλλα μαλλον πιο νοτια θα κατεβει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ξεχείλωμα πάει να πέσει. Δεν θα είναι τόσο καλό όπως πριν. Βέβαια δεν θα είναι για τα Γιάννενα θα μου πεις. Αλλά το ξεχείλωμα δεν το θέλω για να αποφύγω  το ευρωπαικό. Για μετά προφανώς και δεν θα πάει τόσο ψηλά ο Αζορικός, αλλά θα είναι πάλι πολύ ψηλά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κοιτα τι ωραια κλιση παιρνει ο αζορ στις 120 προς τα β.αντολικα και αντιστοιχα πως επεκτεινεται το πρασινακι απο ν.δυτικα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

απο τις αζορες θα σωθουμε για την δευτερη φαση παιδες..θα τρυπησουν αυτο τον γιγαντα αζορ που διαφαινοταν και δεν θα γινει ενιαιος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ίδιο το αικον ο τζιφος

Ειλικρινά παίζει να προτιμώ το αικον για την πρώτη φάση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Απο τη στιγμη που τα σεναρια του ευρωπαικου φορτωσαν χιονια εχουμε 2 μερες μπροστα μας να δουμε τι θα κατσει τελικα...εχω εγω μια σεναριαρα που βγαινει και ευκολα

Να χιονιζει αθηνα κ θεσσαλονικη συγχρονως και λαρισα ηλιο λογω μιχαηλ?😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

απο τις αζορες θα σωθουμε για την δευτερη φαση παιδες..θα τρυπησουν αυτο τον γιγαντα αζορ που διαφαινοταν και δεν θα γινει ενιαιος

Με έχεις μπερδέψει. Το μεσημεριανό ναβτζεμ που σου άρεσε πρακτικά δεν είχε αποκοπές στην περιοχή των Αζορών. Πολύ ψηλά πράγματα. Τελικά τι θες μεγάλες ή μικρές?😂

 

Αυτό που θες εσύ για να μην πάει ο Αζορικός σε άλλον πλανήτη είναι να ενωθούν οι 2 αποκοπές . Γιατί αν η μία εξ αυτών πάει προς τον Αμερικανικό αυλώνα θα βγει ότι έβγαζε ο τζίφος μέχρι το 12αρι. Από τώρα κάνει τις μεγάλες αλλαγές αυτός, και αύριο θα γίνουν μεγαλύτερες

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Με έχεις μπερδέψει. Το μεσημεριανό ναβτζεμ που σου άρεσε πρακτικά δεν είχε αποκοπές στην περιοχή των Αζορών. Πολύ ψηλά πράγματα. Τελικά τι θες μεγάλες ή μικρές?😂

τωρα μιχαηλ αν καταλαβες την ψαχνω και για την δευτερη φαση οποτε υπαρχει συνθεση γιατι τα θελω και τα δυο να κατσουν βολικα για τα μερη μας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλλο ενα κακο τρεξιμο για μεχρι τις 27-28 .  Το φθινοπωρο ηρθε (αργα) και περασε, ο χειμωνας αγνοειται... Για να δουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στις 150 αποκοπη αλλα ειναι τοσο μικρη που δεν μπορει και πολλα...στην πρωτη φαση θα βγει χειροτερο...βασικα δεν ξερω αν θα ναι καν υπαρκτο αυτο το κατι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζιφος παραμενει χαλια αλλα που θα παει θα τουμπιασει

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

τωρα μιχαηλ αν καταλαβες την ψαχνω και για την δευτερη φαση οποτε υπαρχει συνθεση γιατι τα θελω και τα δυο να κατσουν βολικα για τα μερη μας...

Τώρα ο τζίφος θα βγάλει νομίζω κάτι που θέλω εγώ εκ του αποτελέσματος ή πολύ κοντά σε αυτό. Για το πρώτο βγήκε χάλια πάντως.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βελτιωση για την πρωτη φαση, σημαντικη σε σχεση με το 12αρι, οχι τοσο σημαντικη ωστε να ερθει πολυ κοντα σε Ευρωπαιο και Τζεμ. Κατι ειναι κ αυτο.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Τώρα ο τζίφος θα βγάλει νομίζω κάτι που θέλω εγώ εκ του αποτελέσματος ή πολύ κοντά σε αυτό. Για το πρώτο βγήκε χάλια πάντως.  

ο τζιφος το αρχισε στο 12αρι και το συνεχισε στο 18αρια..ειναι στη φαση σταδιακης τουμπας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοντευει να τελειώσει η 1η καρτέλα και η χώρα είναι από +4 έως +8/850. Γεφαει ο κοφμος με την ισοθερμη του 0/850 καπου στα Καρπάθια

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκεινα τα -20 με -22 στα 850 στη βορεια Ρωσσια ονειρευομαι, αλλα τι κριμα που θα τα εξοστρακισει πισω στη Σιβηρια η πολικη μαζα θαλασσιας προελευσης με την ελευση της στην κυκλοφορια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...