Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψιλοβλεπω μπιστ οφ δε ιστ γροιλανδικους και τα ρεστα και ενα εχω να πω με τετοιο ΝΑΟ δεν παιζουν αυτες οι σαχλες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ψιλοβλεπω μπιστ οφ δε ιστ γροιλανδικους και τα ρεστα και ενα εχω να πω με τετοιο ΝΑΟ δεν παιζουν αυτες οι σαχλες...

Αν ήξερες τι είναι ο ΝΑΟ θα ήξερες ότι παίζουν και. Παραπαίζουν χαχα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Gary είπε:

Βόρεια Ελλάδα?

φιλε  πολυ δυσκολα θα παρεις απαντηση αν δεν φτασει η ωρα που θα φαινεται  απ το παραθυρο........( το χιονι ειναι τζοκερ μεχρι τελευταια στιγμη),,,, ...αλλα επειδη καταλαβαινω τον καημο σου θα σου πω αυτο που πιστευω.....οτι 60/40 θα το δεις  ανημερα Χριστουγεννα....και επειδη εισαι και χιονομανα Κιλκις  70/30 !!!🙂

υ.γ το χω κλειδωσει απ το πρωι και δεχομαι μονο βελτιωσεις  !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο μεσος ορος ακυρωνει το κυριο τρεξιμο gfs για τοσο πολυ κρυο δυτικη ευρωπη ειδικα σε ισπανια..

gens-31-1-336.png

gfs-0-336.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αν ήξερες τι είναι ο ΝΑΟ θα ήξερες ότι παίζουν και. Παραπαίζουν χαχα

λες?δεν πανε 3 με 4 χρονια που με ρωτουσες για τους συγκεκριμενους δεικτες.ε τωρα που το σπουδαζεις μιχαηλ λογικο ειναι να ξερεις και λεπτομερειες..αλλα εμπειρικα και βαση κανονα δεν παιζει γροιλανδικος τερας με 0 ΝΑΟ τωρα φυσικα καθε κανονας εχεις και εξαιρεσεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

λες?δεν πανε 3 με 4 χρονια που με ρωτουσες για τους συγκεκριμενους δεικτες.ε τωρα που το σπουδαζεις μιχαηλ λογικο ειναι να ξερεις και λεπτομερειες..αλλα εμπειρικα και βαση κανονα δεν παιζει γροιλανδικος τερας με 0 ΝΑΟ τωρα φυσικα καθε κανονας εχεις και εξαιρεσεις...

Θα σου πω στο τηλέφωνο και θα δεις γιατί βαγγο, σε 10 λεπτά αν θες σε παίρνω και θα το καταλάβεις αμέσως 

Και εγώ έπαθα σοκ μόλις έμαθα τον τρόπο που υπολογίζεται και απογοητεύτηκα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Θα σου πω στο τηλέφωνο και θα δεις γιατί βαγγο, σε 10 λεπτά αν θες σε παίρνω και θα το καταλάβεις αμέσως 

δεν λεω οτι δεν γινεται απλα λεω οτι δεν ειναι ο κανονας...ουτε υπαρχει μανουαλ αυτοματης μεταφρασης ανα περιοχη και ανα δεικτη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, baristrs είπε:

Νομιζω ο ευρωπαιος θα βγει χειροτερος απτο πρωινο

δεν γινεται χειροτερος γιατι ηταν ο χειροτερος απ ολους το πρωι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ίδια χαλια θα βγει αφου βγαζει χαμηλο στην αγγλια ισχυρο,,,μοιάζει πολύ με τζεμ

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τα ίδια χαλια θα βγει αφου βγαζει χαμηλο στην αγγλια ισχυρο,,,μοιάζει πολύ με τζεμ

μονο παιος και τζεμ δεν αποκοπτουν σημαντικα την σφηνα..ολα μα ολα τ αλλα το κανουν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

μονο παιος και τζεμ δεν αποκοπτουν σημαντικα την σφηνα..ολα μα ολα τ αλλα το κανουν 

Βαγγελη δε θέλω τον παιο αντίπαλο σε χειμωνιάτικες κακοκαιριες ..προτιμω να χω τζιφο απεναντι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, antinod είπε:

Που τα λες αυτα, βρε Γιωργο;; Δεν καταλαβαίνω.. 

Στον Σατανα.που έχει μπει στο μυαλο μου και με ξεσηκωνει για το πρωτο χιονακι εδω στις 26-27..😜😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Στον Σατανα.που έχει μπει στο μυαλο μου και με ξεσηκωνει για το πρωτο χιονακι εδω στις 26-27..😜😜

Εγω6σ πάω για κάρβουνα καλού κακού. Δεν ειναι να παίζεις με τις προβατίνες γιορτινές μέρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Και ο ναυτης παρόμοιος με ευρωπαιο...να μένουμε με τζιφο δυστυχως ....δύσκολα.....ας δούμε ανσαμπλ ευρωπαιου τι θα δειχνουν

με τον παλιο ευρωπαιο θα ηταν δυσκολα αλλα με αυτον οχι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...