Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μιχαηλ για πρωτη σου φορα μπερδευεις τα θελω σου με την λογικη πραγματικοτητα...η μεσοι οροι δεν προδιαθετουν με τιποτα για αυτο που δειχνουν τα κυρια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

μιχαηλ για πρωτη σου φορα μπερδευεις τα θελω σου με την λογικη πραγματικοτητα...η μεσοι οροι δεν προδιαθετουν με τιποτα για αυτο που δειχνουν τα κυρια.

Για τέτοια χρονική απόσταση φυσικά και το κάνουν. Εγώ περιμένω να δω τι θα γίνει τις επόμενες 3 μέρες. Αν κρατηθεί η τάση τις επόμενες 3 μέρες, θα δεις ποιος μπερδεύει τα θέλω του και μη. Σου είπα η λίμνη στην δυτική Αμερική. Προφανώς και δεν ξέρω τι θα γίνει με αυτήν, αλλά τα περισσότερα τρεξίματα κάνουν αυτό που θέλω. Από τα σενάρια του τζίφου 2-3 είναι με τελείως λάθος αποκοπή. Ο ευρωπαίος στα περισσότερα σενάριά του χιονίζει την Ήπειρο. Για αυτή την χρονική απόσταση, αυτοί οι μέσοι όροι φωνάζουν δυτικά. Αύριο βλέπουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποφανώς στο 18αρι του τζίφου δεν περιμένω να ανεβεί παραπάνω ο Αζορικός, δεν γίνεται. Αλλά αν νομίζουμε πως αυτό

gens-31-1-192.png

μοιάζει περισσότερο με αυτό

J192-21.GIF?18-12

 

παρά με αυτό

gfs-0-192.png?12

 

προτείνω να πας να ελέγξεις γρήγορα τα μάτια σου Βαγγέλη σε έναν οφθαλμίατρο.

😀

Αν δεν φαινόταν δυτική χιονοκατάσταση δεν θα ασχολιόμουν καν.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Έχω ειδικό φυλλάδιο. Μπορώ να επιστρέψω όποτε θέλω. Είναι του πανεπιστημίου.

Με κλειστά τα πανεπιστήμια;;; περίεργο......

τέλος πάντων για να επιστρέψουμε στο θέμα μας.....αφού δεν συμφωνούν τα ανσάμπλ με τα κύρια για τόσο δυτική ευρώπη και επειδή φυσικά ακόμα είμαστε στις πολύ μακρινές ώρες .....προς το παρόν δεν αγχώνομαι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειναι ξεκαθαρο οτι η φαση ειναι δυτικα το δειχνουν πολλα δεδομενα αν σκασει ομως ισπανια κεντρικη μεσογειο κλπ δν μπορουμε να το ξερουμε ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προφανώς βρε Μιχαήλ σε εκείνες τις ώρες μιάζουν περισσότερο τα κύρια με τα ανσάμπλ των μοντέλων...εμείς εννοούμε ότι η συνέχεια των ανσάμπλ μέσων όρων σε σχεση με τα κυρια τους που πάνε τόσο δυτική ευρώπη θα είχαν περισσότερες ομοιότητες  με την συνεχεια του Γιαπωνέζου  που σε καμία απολύτως περίπτωση δεν θα πήγαινε τόσο δυτικά αν συνέχιζε.............

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ποφανώς στο 18αρι του τζίφου δεν περιμένω να ανεβεί παραπάνω ο Αζορικός, δεν γίνεται. Αλλά αν νομίζουμε πως αυτό

gens-31-1-192.png

μοιάζει περισσότερο με αυτό

J192-21.GIF?18-12

 

παρά με αυτό

gfs-0-192.png?12

 

προτείνω να πας να ελέγξεις γρήγορα τα μάτια σου Βαγγέλη σε έναν οφθαλμίατρο.

😀

Αν δεν φαινόταν δυτική χιονοκατάσταση δεν θα ασχολιόμουν καν.

Μιχαήλ όταν λες δυτική χιονοκαιρία εννοείς 50 πόντο στα Γιάννενα ή απλά βλέπω έναν αυλώνα στα δυτικά και επειδή βολοδερνει Ισπανία Γαλλία μήπως χτυπήσει ξώφαλτσα δυτική Ελλάδα  με αποφάγια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Μιχαήλ όταν λες δυτική χιονοκαιρία εννοείς 50 πόντο στα Γιάννενα ή απλά βλέπω έναν αυλώνα στα δυτικά και επειδή βολοδερνει Ισπανία Γαλλία μήπως χτυπήσει ξώφαλτσα δυτική Ελλάδα  με αποφάγια

Τιποτα μωρε.Να δει παπλαμουδα για κανα μισαωρο θελει και οι υπολοιποι να μεινουμε με τον ..... στα χερια.🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Μιχαήλ όταν λες δυτική χιονοκαιρία εννοείς 50 πόντο στα Γιάννενα ή απλά βλέπω έναν αυλώνα στα δυτικά και επειδή βολοδερνει Ισπανία Γαλλία μήπως χτυπήσει ξώφαλτσα δυτική Ελλάδα  με αποφάγια

Ε καλά σε τέτοια χρονική απόσταση Νικόλα μου θα ήταν γελοίο να ήλπιζα για 50ποντο στα Γιάννενα😅 Αυτή την στιγμή το δυτικά που εννοώ εγώ είναι από το δυτικά, αλλά άθλιο δυτικά δηλαδή να έχουμε μικρότερο αυλώνα Σε Ισπανία με ψηλά τον Αζορικό που θα οδηγήσει σε ζέστη για την εποχή ακόμα και στα Γιάννενα, μέχρι μια ισχυρή κακοκαιρία με σχετικά χαμηλές Τ που χιονίζει καλά τα Γιάννενα με δυτικό ρεύμα, και έπειτα κινείται ανατολικότερα. Μην ξεχνάμε ότι η Ζηνοβία πέρσι από τα κατάλοιπα ενός δυτικού αυλώνα ξεκίνησε. Απλά τώρα θα έχει πολύ περισσότερες πιθανότητες το κρύο να είναι αρκετό για χιόνι στην θάλασσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τιποτα μωρε.Να δει παπλαμουδα για κανα μισαωρο θελει και οι υπολοιποι να μεινουμε με τον ..... στα χερια.🤣🤣🤣🤣

Να την εβλεπε κιολας παει και ερχεται χαχαχαχ αλλα δεν θα ειναι και εκει χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τιποτα μωρε.Να δει παπλαμουδα για κανα μισαωρο θελει και οι υπολοιποι να μεινουμε με τον ..... στα χερια.🤣🤣🤣🤣

Μα βρε Γιώργο ακόμα στο κύριο δεν έχει βγάλει ένα σενάριο να πβ χαλάλι ρε παιδί μ. Γτ να κυνηγήσω όταν δείχνει χιοναρα για μια περιοχή ; Αλλά το μόνο που βλέπω είναι βροχές και χιόνια ορεινα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ποφανώς στο 18αρι του τζίφου δεν περιμένω να ανεβεί παραπάνω ο Αζορικός, δεν γίνεται. Αλλά αν νομίζουμε πως αυτό

gens-31-1-192.png

μοιάζει περισσότερο με αυτό

J192-21.GIF?18-12

 

παρά με αυτό

gfs-0-192.png?12

 

προτείνω να πας να ελέγξεις γρήγορα τα μάτια σου Βαγγέλη σε έναν οφθαλμίατρο.

😀

Αν δεν φαινόταν δυτική χιονοκατάσταση δεν θα ασχολιόμουν καν.

ΝΑΙ Ε?..οκ τωρα την πατησες....ρωτα τον γιωργο τι σημαινει αυτο που λεω τωρα...χαχαχαχα🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τιποτα μωρε.Να δει παπλαμουδα για κανα μισαωρο θελει και οι υπολοιποι να μεινουμε με τον ..... στα χερια.🤣🤣🤣🤣

Απλά πολύ περισσότερο από αυτό. 

 

Υ.Γ Σωτήρη. Το χαρτί είναι μόνο για μεταπτυχιακούς.. Από την στιγμή που είμαι μεταπτυχιακός το πανεπιστήμιο είναι ανοικτό για εμένα, όπως και για τους καθηγητές εννοείται

 

 

Λοιπόν στο θέμα μας.. Για την πρώτη φάση, καμία μετακίνηση τζίφου προς αικον-ευρωπαίο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ΝΑΙ Ε?..οκ τωρα την πατησες....ρωτα τον γιωργο τι σημαινει αυτο που λεω τωρα...χαχαχαχα🤣🤣

Υπομονή κάνε για 10 χρόνια Βαγγελάκο. Τα έχεις ξαναπεράσει δεν είναι τίποτα. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι εσύ είσαι παππούλης, πως θα περπατήσεις στο χιόνι σε 10 χρόνια, μόνο από το παράθυρο!😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ΝΑΙ Ε?..οκ τωρα την πατησες....ρωτα τον γιωργο τι σημαινει αυτο που λεω τωρα...χαχαχαχα🤣🤣

Εγω απέχω απο σχολιασμό.Εκτος κι αν με καταβαλει πάλι ο δαιμονας...😜

Προχωραμε με σχολιασμο παιδες τωρα σοβαρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Υπομονή κάνε για 10 χρόνια Βαγγελάκο. Τα έχεις ξαναπεράσει δεν είναι τίποτα. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι εσύ είσαι παππούλης, πως θα περπατήσεις στο χιόνι σε 10 χρόνια, μόνο από το παράθυρο!😀

Ωωωωωωωωω....προσβόλαααααααα.Τα λεγα εγω αυτή η ανίερη συμμαχία θα σπάσει εκκωφαντικά.

Υγ.ΤΕΛΟΣ ΤΩΡΑ.Σχολιασμο παλιοπαιδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα συνεχίσει να κάνει την Β φάση ο τζίφος όπως θέλω, αλλά όχι με τον αντικυκλώνα στον θεό. Για την πρώτη φάση ίσως προχωρήσει λίγο δυτικά βέβαια με άλλον τρόπο από ότι αικον/ευρωπαικό. Δεν μου αρέσει η αραίωση των πράσινων γεωδυναμικών στα δυτικά τμήματα του αυλώνα για την πρώτη φάση.

 

Να σημειώσω επίσης πως ούτε οι υπερβολικά μεγάλες αποκοπές μου αρέσουν γενικά μιλώντας στον ατλαντικό. Δηλαδή δυνητικά, θα μπορούσαν να καταστρέψουν αυτόν τον πανέμορφο για τα γούστα μου Αζορικό αντικυκλώνα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στην αμερικη εγινε χειροτερος ο τζιφος για δυτικο αυλωνα νομιζω και δεν κανει την αποκοπη που λεει και θελει ο μιχαηλ...ετσι ν αρχισω να μπαινω σε ξενα χωραφια😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

στην αμερικη εγινε χειροτερος ο τζιφος για δυτικο αυλωνα νομιζω και δεν κανει την αποκοπη που λεει και θελει ο μιχαηλ...ετσι ν αρχισω να μπαινω σε ξενα χωραφια😀

Ρε άλλα σου εξηγώ, άλλα καταλαβαίνεις.😁 Την έκανε μια χαρά την ημιαποκοπή [όχι αποκοπή, αν γίνει πλήρως αποκοπή τότε θα έχω άμεσο πρόβλημα] Αλλά χειροτέρευσε στα άλλα

 

Γενικά αν δεις αυτή την εικόνα χοντρικα

gfsna-0-150.png?18

 

η μεταβλητή μου κύλησε ομαλά.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

στην αμερικη εγινε χειροτερος ο τζιφος για δυτικο αυλωνα νομιζω και δεν κανει την αποκοπη που λεει και θελει ο μιχαηλ...ετσι ν αρχισω να μπαινω σε ξενα χωραφια😀

Ετοιμος να χαρισει μαγεια ο τζιφος χαχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Ρε άλλα σου εξηγώ, άλλα καταλαβαίνεις.😁 Την έκανε μια χαρά την ημιαποκοπή [όχι αποκοπή, αν γίνει πλήρως αποκοπή τότε θα έχω άμεσο πρόβλημα] Αλλά χειροτέρευσε στα άλλα

 

Γενικά αν δεις αυτή την εικόνα χοντρικα

gfsna-0-150.png?18

 

η μεταβλητή μου κύλησε ομαλά.

ε δε νομιζω να ηταν κανει ο τζιφος αυτο που θελεις και που προφανος κανει το ευρωπαικο ECN1-144.GIF?18-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...