Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, BrainA said:

Αν βγει τετοιο πράγμα που δειχνει ο τζιφος αρχη Β' καρτελας, πάμε μεχρι 10 Γεναρη σβηστά. Και μπορει να λεω και λιγο

βαλε και αλλες 10 ζωνικη τελος ο γεναρης😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Δεν υπαρχει Δυτικος Κογκας Μιχάλη, είναι πλασμα της φαντασιας σου.

Το βίντεο που έβαλα πριν, δεν ήταν της φαντασίας μου πάντως.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, south coast είπε:

βαλε και αλλες 10 ζωνικη τελος ο γεναρης😎

Ναι αλλά ο Μάρτης έχει 20 μέρες χειμώνα. Επίσης τον Φλεβάρη έχουμε ζήσει μεγάλους χιονιάδες

Αυτά θα λέμε σε λίγες μέρες 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, [weathermaniac] said:

Το βίντεο που έβαλα πριν, δεν ήταν της φαντασίας μου πάντως.

αυτο δεν ήταν Κογκας Μιχάλη, να ξέρουμε τι λεμε. Αυτο ήταν μια παροδική ισχυρή χιονοπτωση. Ο Κογκας έχει μεγάλα στρωσίδια, χιονοκαταιγιδες κλπ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Σιγα μη χιονιζε καπου αλλου εκτοs Φλωριναs Κοζανηs, ισωs και κανα Χορτιατη με λιγη βελτιωση με αυτο το περασμα. Ακομη και δω πανω απο τα 600 θα ηταν τα χιονια και χιονονερο ισωs στη καλυτερη περιπτωση στο τελοs Ναουσα και Εδεσσα.

Εδώ θα χιονιζε φαινεται και στις 0,25...σε όλη τη δυτική Μακεδονία χιονιζει παντα αυτη η διάταξη απλα οσο πιο βορεια τοσο καλυτερα....μονο  κοζανη φλωρινα χιονιζει οταν το χαμηλο περναει απο πανω μας και παει σε αιγαιο..Αλλά αυτό περναει απο κατω μας ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Beach-snow NG είπε:

Θοδωρή επειδή είναι πολλά που κοιτάμε όλοι, ανάλαβε εσύ αυτόν τον χάρτη που είναι πάρα πολύ ενδιαφέροντας.....οκ γέροντά μου?

Γεράκια🤬😇 Δεν αναλαμβάνω τπτ.

Αυτός και ο cfs dailys είναι κολλητοί.Μαζι θα μας το φέρουνε.😋

IMG_20201219_003724.thumb.jpg.bcf6ab3c32ec74633166fc20faa59cc8.jpg

Υγ.Αν έχουμε αυτή την εικόνα και κάτω από τις 144h,θα...το δω λίγο πιο ζεστά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, BrainA είπε:

αυτο δεν ήταν Κογκας Μιχάλη, να ξέρουμε τι λεμε. Αυτο ήταν μια παροδική ισχυρή χιονοπτωση. Ο Κογκας έχει μεγάλα στρωσίδια, χιονοκαταιγιδες κλπ.

Τότε δες το σενάριο 29 του ευρωπαίου.. Το ότι είναι σπάνιο δεν σημαίνει ότι δεν γίνεται. Όσο σπάνιο είναι αυτό, άλλο τόσο σπάνιο είναι και το 2004 για τα ανατολικά προσήνεμα.

 

και μιλάω συγκεκριμένα για το 2004.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Φτιαξε μας αγορι μου."Je suis kentrovoreios"

Ξερω γω γιωργο ειμαι πολυ επιφυλακτικος λογω τζιφου αλλα αυτο στις 26 ειναι καθαρα γαι δω οτι καλυτερο μονο που ο αυλωνας χτυπαει αδριατικη τελος εδω χιονιζομαστε ..λιγο πολυ θα δειξει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

Τότε δες το σενάριο 29 του ευρωπαίου.. Το ότι είναι σπάνιο δεν σημαίνει ότι δεν γίνεται. Όσο σπάνιο είναι αυτό, άλλο τόσο σπάνιο είναι και το 2004 για τα ανατολικά προσήνεμα.

Πάλι δεν στέκει αυτό που λές. Στατιστικά και μόνο να το δεις, εισαι οφ σαιντ καλε μου φιλε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τότε δες το σενάριο 29 του ευρωπαίου.. Το ότι είναι σπάνιο δεν σημαίνει ότι δεν γίνεται. Όσο σπάνιο είναι αυτό, άλλο τόσο σπάνιο είναι και το 2004 για τα ανατολικά προσήνεμα.

Μιχαήλ Όχι και σπάνιο. Την δεκαετία του 2000 δεν προλάβαιναμε να ξεπαγωσουμε. Ανά 2 χρονια φτιάχναμε και νέα χιονοαλμπουμ

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειχα πει ότι θα σταματήσω να ελπίζω για εδώ 21.12 για κάτι μέσα στο Δεκέμβρη. Τέλος από τώρα. Δεν υπάρχει τίποτα..Δεν βλέπω τον τρόπο να μπορεί να αλλάξει κάτι..Αν και παμπολες φορεσ έρχεται από το πουθενά όπως πέρυσι η Ζηνοβία..Με έχει βαρέσει στέρηση.. Άντε να έρθει Απρίλιος να σταματήσουμε να κοιτάμε χάρτες κ ν είμαστε ήρεμοι..Ρε τι πάθαμε. Κακό μου κάνει ο χειμώνας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Πάλι δεν στέκει αυτό που λές. Στατιστικά και μόνο να το δεις, εισαι οφ σαιντ καλε μου φιλε

Στατιστικά το 2004 ακριβώς αυτό με αυτό το ψύχος έχει 1 χρόνο περισσοτερο από δυτικό κόγκα, που ήταν το 2005. Απλά. πράγματα. Ο δυτικός κόγκας δεν μετριέται με  χιόνι μέσα στα Γιάννενα...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Πάλι δεν στέκει αυτό που λές. Στατιστικά και μόνο να το δεις, εισαι οφ σαιντ καλε μου φιλε

Χαρας στο κουραγιο σου κωστη.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τα ανσαμπλ τραβάνε κι αλλο το σχοινί γιατι πρωτη φαση βγαινουν ακομα πιο καλα και πιο πάνω ο αζορικος και πιο ανατολικα ο αυλωνας

εννοειτε...τα ξυπνητηρια θα παρουν φωτια το εχω παρει προσωπικα και ο τζορτζ εχει απολυτο δικιο😂...ηδη ο τζιφος στο ακυρο κυριο εβγαλει τωρα το τελειο για τα δυτικα μεχρι να παμε στο ντεμρπι κεντροβορεια-προσηνεμα εχουμε πολυ χρονο και ας κερδισει ο καλυτερος σ αυτο το ντερμπι😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, [weathermaniac] said:

Στατιστικά το 2004 ακριβώς αυτό με αυτό το ψύχος έχει 1 χρόνο περισ΄σοτερο από δυτικό κόγκα, που ήταν το 2005. Απλά. πράγματα. Ο δυτικός κόγκας δεν μετριέται με  χιόνι μέσα στα Γιάννενα...

Πως μετριέται?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Θα το πω: ME MΠΟΛΙΚΗ ΤΥΧΗ βλεπουμε νέα Αριάδνη. 

Βαράτε ελεύθερα.

Κώστα δεν είναι τίποτα. Ο Σατανάς σε έχει κυριεύσει για λίγο. Κάνε μια προσευχή και θα περάσει 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Θα το πω: ME MΠΟΛΙΚΗ ΤΥΧΗ βλεπουμε νέα Αριάδνη. 

Βαράτε ελεύθερα.

Στη ζωή μας γενικότερα???:)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, nikolas 2365 said:

Κώστα δεν είναι τίποτα. Ο Σατανάς σε έχει κυριεύσει για λίγο. Κάνε μια προσευχή και θα περάσει 😂😂

Μεταλαβιά, προσευχή, νηστεία,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...