Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ε δε νομιζω να ηταν κανει ο τζιφος αυτο που θελεις και που προφανος κανει το ευρωπαικο ECN1-144.GIF?18-0

Ρε τα είπαμε δεν το θέλω τόσο πολύ, αν γίνει έτσι πάει ο δυτικός πάνε όλα. Αυτό είναι το άλλο άκρο, που δεν θέλω, αλλά το προτιμώ εκατό τρισεκατομμύρια φορές σε σχέση με την Γιαπωνεζιά

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και για να μην χανουμε το δασος για το δεντρο αυτη την στιγμη υπαρχουν μπροστα τα χριστουγεννα και οσο βλεπω αυτα ελπιζω gfs-0-162.png?18

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωραια επειδη η πρωτη με τη δευτερη φαση πανε πακετο και επειδη την θελουμε κατα δω πρεπει και θα παει ο αζορικος απο την αρχη πολυ βορεια πολυ εντονος και με σφηνα ....αυτα ,επισης τα χριστουγεννα ακομη παιζονται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενα 20 ποντκ φλωρινα ...χαλαρα ...5 ποντους εδω ..κι αυτοι καλοι ειναι...αν και δε θα βγει..έχουν διάφορες τα μοντέλα στις 30 ώρες ξερω γω με τη σφήνα οποτε σιγα μη κερδίσει ο τζιφος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη από το φόρουμ! Ο Αζορικός δεν φτάνει όντως τόσο ψηλά όσο πριν. Θα φτάσει όμως πιο μετά. Το 18αρι απλά πάει να αγγίξει την τελειότητα. Καλά θα κοιμηθώ και σήμερα.  Άντε να δούμε τα αυριανά, και για μια καταραμένη φορά να γίνει αυτό που μπορεί να δώσει τα μέγιστα στην ποιο όμορφη περιοχή της Ελλάδας.😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μιχαλακη σκυλιασε η.κοπρογατα...δε σε βλεπω καλα!🤣🤣

Η κοπρόγατα έφαγε μια τεράστια ήττα αρχές Δεκεμβρίου. Τώρα ελπίζω να φάει την επόμενη και τελειωτική.  Όσο δεν βγαίνει αυτό που θέλω, τόσο θα συνεχίζω. Αν βγει ο δυτικός κόγκας, και το ζήσω, στο φόρουμ δεν θα γράψω για το υπόλοιπο του χειμώνα, γιατί θα έχω ολοκληρωθεί ψυχικά και καιρικά.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Αν βγει ο δυτικός κόγκας, και το ζήσω, στο φόρουμ δεν θα γράψω για το υπόλοιπο του χειμώνα, γιατί θα έχω ολοκληρωθεί.

Μιχαλάρα ωσπού να ολοκληρωθείς εσυ,θα έχουμε γίνει μάνες οι υπόλοιποι...🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Η κοπρόγατα έφαγε μια τεράστια ήττα αρχές Δεκεμβρίου. Τώρα ελπίζω να φάει την επόμενη και τελειωτική.  Όσο δεν βγαίνει αυτό που θέλω, τόσο θα συνεχίζω. Αν βγει ο δυτικός κόγκας, και το ζήσω, στο φόρουμ δεν θα γράψω για το υπόλοιπο του χειμώνα, γιατί θα έχω ολοκληρωθεί.

Ωχ!!🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ανσαμπλ τραβάνε κι αλλο το σχοινί γιατι πρωτη φαση βγαινουν ακομα πιο καλα και πιο πάνω ο αζορικος και πιο ανατολικα ο αυλωνας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν βγει τετοιο πράγμα που δειχνει ο τζιφος αρχη Β' καρτελας, πάμε μεχρι 10 Γεναρη σβηστά. Και μπορει να λεω και λιγο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, [weathermaniac] said:

Η κοπρόγατα έφαγε μια τεράστια ήττα αρχές Δεκεμβρίου. Τώρα ελπίζω να φάει την επόμενη και τελειωτική.  Όσο δεν βγαίνει αυτό που θέλω, τόσο θα συνεχίζω. Αν βγει ο δυτικός κόγκας, και το ζήσω, στο φόρουμ δεν θα γράψω για το υπόλοιπο του χειμώνα, γιατί θα έχω ολοκληρωθεί ψυχικά και καιρικά.

Δεν υπαρχει Δυτικος Κογκας Μιχάλη, είναι πλασμα της φαντασιας σου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ενα 20 ποντκ φλωρινα ...χαλαρα ...5 ποντους εδω ..κι αυτοι καλοι ειναι...αν και δε θα βγει..έχουν διάφορες τα μοντέλα στις 30 ώρες ξερω γω με τη σφήνα οποτε σιγα μη κερδίσει ο τζιφος

Σιγα μη χιονιζε καπου αλλου εκτοs Φλωριναs Κοζανηs, ισωs και κανα Χορτιατη με λιγη βελτιωση με αυτο το περασμα. Ακομη και δω πανω απο τα 600 θα ηταν τα χιονια και χιονονερο ισωs στη καλυτερη περιπτωση στο τελοs Ναουσα και Εδεσσα.

Επεξεργάστηκε από MenNaousa11
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Τα ανσαμπλ τραβάνε κι αλλο το σχοινί γιατι πρωτη φαση βγαινουν ακομα πιο καλα και πιο πάνω ο αζορικος και πιο ανατολικα ο αυλωνας

Φτιαξε μας αγορι μου."Je suis kentrovoreios"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Η κοπρόγατα έφαγε μια τεράστια ήττα αρχές Δεκεμβρίου. Τώρα ελπίζω να φάει την επόμενη και τελειωτική.  Όσο δεν βγαίνει αυτό που θέλω, τόσο θα συνεχίζω. Αν βγει ο δυτικός κόγκας, και το ζήσω, στο φόρουμ δεν θα γράψω για το υπόλοιπο του χειμώνα, γιατί θα έχω ολοκληρωθεί ψυχικά και καιρικά.

Εσυ δεν θα γράφεις στο φόρουμ???χαχαχαχα.Δν υπάρχει περίπτωση! Και 1 μέτρο να σου κάνει 🙂 Θα πάθεις κατάθλιψη σοφε νέε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ενσέμπλ για την συνέχεια όπως το πάνε δυστυχώς δεν μου φαίνονται καλά.. Τέλος πάντω..

 

Υ.Γ. Εϊπα κάτι παράξενο, δεν κατάλαβα το αστείο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...