Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σας. Ντούρου ντούρου, στην πλατεία Κουμουνδούρου.. Πολύ κακό για το τίποτα παιδιά. Ουσιαστικά το παιχνίδι για την πρώτη φάση χάθηκε οριστικά.

Να έχετε μία όμορφη Κυριακή.

(υ.γ. Γκάρυ ετοίμαζε τα καζάνια με τη φασολάδα.. ξέρεις εσύ, μαθημένοι είμαστε εξάλλου εδώ στα Βόρεια)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σεναριο 14 καναδου και σεναριο 5 gfs τα 2 καλυτερα απο τα πρωινα τρεξιματα..εχει και μερικα ακομα αλλα με λιγοτερο ψυχος..

gens-14-1-204 (1).png

gens-5-1-348.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό που λέγαμε χθες βράδυ,ξυπνάς και εξαφανιζολ όλα..φυσικά μιλάμε για την πρώτη φάση που στα περισσότερα σενάρια βγάζει ένα ρεταλι στην δυτική Ευρώπη εξαιτίας εκείνης της μυξας,,δεύτερη φάση δεν υπήρξε ποτέ για την χώρα μας για να ασχοληθούμε τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και ο μέσος όρος για μετά έχει πάει δυτικά πάντα μιλάω για την πρώτη καρτέλα.

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

σεναριο 14 καναδου και σεναριο 5 gfs τα 2 καλυτερα απο τα πρωινα τρεξιματα..

gens-14-1-204 (1).png

gens-5-1-348.png

Με δύο σενάρια μόνο δεν γίνεται δουλειά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίζει να ναι ολόιδιο με ουκμο το ευρωπαικο

Το κακό με τα πρωινα είναι ότι η ταση πει για εξασθένηση γιατι το τέρας απο πανω ρουφαει τον αυλωνα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σενάριο 12 τζιφου οποιοσ θέλει για εικονικό γιατί πραγματικό δεν βλέπω χαψαχα(υγ.μονο το ευρωπαϊκό  και το ουκμο μας κρατάει ζωντανούς για την πρώτη φάση)

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εξαρταται ο καθενας τι θελει και για ποτε...Ανετα βγαζει διαταραχη μεταξυ 27-30 του μηνα...Οχι ομως χιονι πεδινο...Πουθενα..Εμενα μου αρκει και ενα καλο βροχοπερασμα..Και οι προοπτικες για κατι τετοιο ειναι κατι παραπανω απο καλες...Αλλα για χιονακι...Χλωμο...Εγω εξ αρχης διαταραχη εψαχνα να βγει,οχι απαραιτητα χιονι...Ηρεμια θελει και θα δουμε πως παει...Κερδος ειναι ακομα και να βρεχει..Χιλιες φορες απο το να εχουμε ηλιοφανεια...Αποψη μου βεβαια..Αντε καλημερουδια..

Το ευρωπαικο στα χναρια του gem...Ολα καλα...Μιχαηηηλλλλ...Χιλιοστα να βαζουμε φιλαρακι...Ε και αμα ερθουν και τα εκατοστα δεν θα πουμε οχι..😉

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο ευρωπαιος βγαζει οτι συνέβαλαν παλια στη δυτικη μακεδονια...φλωρινα κατευθειαν χιονι.πτολεμαιδα χιονονερο μετα χιονι και κοζανη το ίδιο...Καστοριά γρεβενα ..βροχη χιονονερο χιονι

Άντε να δουμε και τα ανσαμπλ Μήπως βελτιωθηκαν κι αλλο

Το τέρας του μιχαηλ κατεβαινει

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κατεβασετο προς την χωρα μας ρε ευρωπαιε λιγο θελει ακομα..

ECM1-216.gif

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Athinaios είπε:

κατεβασετο προς την χωρα μας ρε ευρωπαιε

ECM1-216.gif

Αν το φέρει αυτο στη χώρα μας ουτε 4 βαθμούς στα 850 δεν θα χεις χαχαχ αυλωνας μιχαηλ με κάποιες βελτιωσεις

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το κατεβασε αν και  θελει πιο νοτια ακομα και με ψηλα τον αζορικο δυτικα ..

ECM1-240.gif

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Athinaios είπε:

το κατεβασε αν και  θελει πιο νοτια ακομα και με ωραιο αζορικο δυτικα ..

ECM1-240.gif

Δεν εχει ψυχος γιατι σαν τον άλλο αυλωνα ερχεται κι αυτος απο ατλαντικο..εμένα εδω αν κατεβαινε πιο κάτω η πισω ράχη του μπορει να με χιονιζε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, ανάμεικτα συναισθήματα και για τις 2 φάσεις... Δεν θέλει πολύ για να χαθεί τελείως και η δικιά μου. Ειδικά όταν το χσζοναβτζεμ ακόμα βγάζει τις βλακείες του .Πάντως ο μέσος όρος του άχρηστου τζίφου είναι καλός. 

 

Για την πρώτη φάση τίποτα δεν χάθηκε ακόμα. Τα ξανελεμε σε καμία ωρίτσα όταν κοιμάσαι 3 και 4 είναι λίγο νωρίς τώρα χεχε

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ούκμο και ευρωπαϊκό τα καλά σενάρια στα πρωϊνά ραν από 26 έως 27.  Φυσικά έστω για οριακό πεδινό χιόνι, θέλουν αρκετή δουλειά ακόμη ειδικά από θέμα ψύχους, αλλά προλαβαίνουμε.

Επεξεργάστηκε από LarissaSnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Αζορικός δεν μου αρέσει σε κανένα, για το μετά μιλάω, αφού στις 26-27 θα είναι light. UKMO και GEM έχουν λίγο καλύτερο Αζορικό αλλά αν δεν εγκατασταθούν 1030-1040 στην Αγγλία δεν γίνεται τίποτα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...