Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι ειρωνικό πάντως. Ενώ να βλέπεις ότι εκ του αποτελέσματος στην δεύτερη φάση ο τζίφος θα βελτιωθεί, να στεναχωριέσαι, επειδή είναι η απαρχή του τέλους του ονείρου σου..😭

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, [weathermaniac] said:

Είναι ειρωνικό πάντως. Ενώ να βλέπεις ότι εκ του αποτελέσματος στην δεύτερη φάση ο τζίφος θα βελτιωθεί, να στεναχωριέσαι, επειδή είναι η απαρχή του τέλους του ονείρου σου..😭

Αυτο ειναι λεπτομερεια μπροστα στο οτι ενδεχεται με τετοιες τραγικες εικονες να χασουμε και κανα μισο Γεναρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Αυτο ειναι λεπτομερεια μπροστα στο οτι ενδεχεται με τετοιες τραγικες εικονες να χασουμε και κανα μισο Γεναρη

Ναι αλλά τον Φλεβάρη έχουμε πολλούς ιστορικούς. Και ο Μάρτιος λένε Μάρτης Γδαρτης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Αυτο ειναι λεπτομερεια μπροστα στο οτι ενδεχεται με τετοιες τραγικες εικονες να χασουμε και κανα μισο Γεναρη

Το θέμα είναι ότι αν βγει κάτι σαν τον τζίφο τώρα  [όχι το 12αρι του] ή σαν τον ευρωπαίο το πρωί, για κάποιες περιοχές δεν είναι χαμένος ο Γενάρης, αλλά ιστορικός. Και αυτές οι περιοχές έχουν να δούνε από το 2005 ιστορικό. Δεν θα μπω όμως στην συζήτηση βαθύτερα, για να μην  βγούμε εκτός θέματος όπως εχθές😀

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

Το θέμα είναι ότι αν βγει κάτι αν τον τζίφο τώρα ή σαν τον ευρωπαίο το πρωί, για κάποιες περιοχές δεν είναι χαμένος ο Γενάρης, αλλά ιστορικός. Και αυτές οι περιοχές έχουν να δούνε από το 2005 ιστορικό. Δεν θα μπω όμως στην συζήτηση βαθύτερα, για να μην  βγούμε εκτός θέματος

Το θεμα ειναι Μιχάλη ότι γυρίσαμε καρτέλα και ακόμα να περάσει το 0/850 τη Γευγελή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό το δείγμα ψυχρού αυλώνα που έρχεται από τον Καναδά αν βγει έτσι θα μας πάρει καιρό να γίνει ανασύνταξη κτλ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τα μετατοπισε μια Ισλανδια ανατολικοτερα τα γεωδυναμικα και τον Αζορικο αντικυκλωνα αλλα δυσκολα προλαβαινει να τα παει εκει που θελουμε. κοιταμε παρακατω προς το παρον

Επεξεργάστηκε από LosAlimos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Το θεμα ειναι Μιχάλη ότι γυρίσαμε καρτέλα και ακόμα να περάσει το 0/850 τη Γευγελή.

Αύριο θα το περάσει νωρίς νωρίς, και στην β φάση είμαι σίγουρος. Ο μόνος που θα κλαίει αύριο θα είμαι εγώ. Εκτός αν γίνει το θαύμα, αλλά και να γίνει, είμαι σίγουρος ότι απλά θα πάει για βροχή😂

Έχει παιχτεί το εργάκι πολλές φορές πλέον. Πλέον ξέρω ακριβώς πως θα χαλάσει. Οι φάπες είναι πολλές, και τουλάχιστον δεν πονάνε τόσο πολύ πλέον από την συνήθεια🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Αυτό το δείγμα ψυχρού αυλώνα που έρχεται από τον Καναδά αν βγει έτσι θα μας πάρει καιρό να γίνει ανασύνταξη κτλ. 

ρε κοίτα εδώ

gfs-0-6.png?6

 

και κοίτα για πότε ήρθε ο επόμενος

gfs-0-6.png?6

 

Αν βγει αυτό που θέλω, παίζει να βγει πιο γρήγορα μετά αυτό που θέλουν οι υπόλοιποι😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κακος ο τζιφος αλλα βελτιωμενος σε σχεση με το 12αρι και το σιχαμα που εβγαζε στο συνολο του τρεξιματος του...Παμε γι αυριο πλεον..Καλο βραδυ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καληνυχτες με την ευχή να ξυπνήσω αύριο και κατά τις 10 να κάνω refresh εδώ και να ειμαστε στις 163 σελιδες 

Επεξεργάστηκε από Snow sick
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αχταρμάς στις 120 ώρες τα ανσαμπλ

Ο μέσος όρος ειναι πιο δυτικα αλλα ειναι πλασματικό αυτο γιατι 5, 6 σεναρια πήγαν στη Πορτογαλία χαχααχ

Βροχη και χιονονερο εχω απο το yr.noμε 2,3 βαθμους χαχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακόμα και η τηλεόραση με τρολλαρει, ξέρει τι θα χρειαστώ εγώ αυριο🤣

IMG_20201220_003308.thumb.jpg.2b92d6ca3664b733f7e09443f59c2875.jpg

 

Στα ενσεμπλς παραδόξως η ψυχρή εισβολή πάει πιο νότια στην Αμερική , αλλά δείχνει επίσης μεγαλύτερη διασπορά σεναρίων από ότι πριν . Και έτσι και αλλιώς δεν τα εμπιστεύομαι. Αύριο το βράδυ ακόμα και η εικόνα της δεύτερης φάσης θα έχει αλλάξει σημαντικά, και θα αρχίσει να κλείνει η ψαλίδα. Μεθαύριο το βράδυ θα έχουμε μια σαφή εικόνα για τον αν θα κατέβει το θηρίο αυτό νότια, η αν δεν κατέβει καθόλου που απεύχομαι. Μιας και τότε η μεταβλητή που κοιτάω θα βρίσκεται σε αρχικές συνθήκες, οπότε θα ξέρουμε σε καλή προσέγγιση την έκταση και ένταση της ψυχρής εισβολής των ανατολικών ΗΠΑ 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ακόμα και η τηλεόραση με τρολλαρει, ξέρει τι θα χρειαστώ εγώ αυριο🤣

IMG_20201220_003308.thumb.jpg.2b92d6ca3664b733f7e09443f59c2875.jpg

 

Στα ενσεμπλς παραδόξως η ψυχρή εισβολή πάει πιο νότια στην Αμερική , αλλά δείχνει επίσης μεγαλύτερη διασπορά σεναρίων από ότι πριν . Και έτσι και αλλιώς δεν τα εμπιστεύομαι. Αύριο το βράδυ ακόμα και η εικόνα της δεύτερης φάσης θα έχει αλλάξει σημαντικά, και θα αρχίσει να κλείνει η ψαλίδα. Μεθαύριο το βράδυ θα έχουμε μια σαφή εικόνα για τον αν θα κατέβει το θηρίο αυτό νότια, η αν δεν κατέβει καθόλου που απεύχομαι. Μιας και τότε η μεταβλητή που κοιτάω θα βρίσκεται σε αρχικές συνθήκες, οπότε θα ξέρουμε σε καλή προσέγγιση την έκταση και ένταση της ψυχρής εισβολής των ανατολικών ΗΠΑ 

Μιχαηλ το ίδιο εγινε και στη πρώτη φάση για δω ..φαίνεται πιο δυτικα ο αυλωνας αλλα ειναι λογω διασποράς οποτε ολα ειναι στον αερα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χειμωνας στην Κεντροδυτικη και Βορεια Ευρωπη, θερμος τομεας στην γειτονια μας. Θα το υποστουμε και ας ελπισουμε αυτα τα 970hpa στο Ηνωμενο Βασιλειο σε 15-20 μερες να γινουν 1045 ως αντιδραση της κυκλοφοριας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ζήτημα να ναι 3 τα καλά σεναρια για τα βορεια στο 18 αρι ...ας ελπισουμε αυριο να πανε προς ευρωπαιο μη κερδισει ο τζιφος για πρωτη  φορα...καλο βραδυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε παιδια στα ασνμπλ εχει αρκετα που ειναι καλα για 26-27 και ακομη πιο πολλα π[ου πανε να στησουν καλη δευτερη φαση με μερικα απο αυτα να φαινεται οτι θα βγουν φωτια στη δευτερη καρτελα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...