Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

καλησπερα ξεκουραση σημερα γιατι ερχεται της αναδιπλωσης το ξενυχτι...😀

Που είσαι βρε μας πήραν αμπάριζα οι νότιοι...😂😂...Δηλαδή να το εγκαταλείψουμε το πρωτο;;..παμε για αναδίπλωση; ;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, yiannis_volos said:

Μπα θα φάνε καλά το βράδυ. Σκέψου ακόμα είναι στα προκαταρκτικά, το χαμηλό θα δώσει χιόνια εκεί το βράδυ κυρίως. 7-9mm υετου 

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ολα πλεον απ οσο ειδα στα γρηγορα πανε στο σεναριο παιου μεχρι στιγμης..με ημιεισβολη αποκοπη της μπιλλιας βορεια και αναδιπλωση και πιθανο εκ νεου καταβσση αυτης της μπιλλιας...το αικον που ετρεξε θετικοτατο..παμε τζιφο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

και γω αυτό κοιτούσα χιονίζει κανα 5 ωρο ήδη και δρόμο, πεζοδρόμιο δεν στρώνει ούτε για αστείο

Επεξεργάστηκε από giannis_salonica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

καλησπερα ξεκουραση σημερα γιατι ερχεται της αναδιπλωσης το ξενυχτι...😀

Εισαι μεσα στο εργο ακριβως ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, giannis_salonica είπε:

και γω αυτό κοιτούσα χιονίζει κανα 5 ωρο ήδη και δρόμο, πεζοδρόμιο δεν στρώνει ούτε για αστείο

Εγω απο καμερα που ειδα απο αλλο καιρικο σαιτ μια χαρα χιονι εχει στρωσει δεν ξερω μηπως εχει χιονι περιφερειακα του κεντρου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, giannis_salonica said:

και γω αυτό κοιτούσα χιονίζει κανα 5 ωρο ήδη και δρόμο, πεζοδρόμιο δεν στρώνει ούτε για αστείο

Θα μπούμε κατά τις 12 τη νύχτα να τσεκάρουμε να δούμε τι γίνεται τότε. Μπορεί να είναι και φολλααααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν είναι και λίγες οι φορές που τα μικρότερα μοντελα έδειξαν το δρόμο.. τζεμ.. icon..

δε ξέρω αν το σενάριο με αποκοπή μας συμφέρει.. αλλά του icon με τρέλανε... κεντροδυτική ευρωπη βέβαια και να φοβάμε μετά, αυτή τη φορά αν έχουμε αζορικό προς Ισπανια  - Γαλλία μερια.. δεν θα υπάρχουν χαμηλές πιέσεις εκεί ικανές για να τραβήξουν το ψύχος κεντροδυτική Ευρώπη όπως άλλες φορές... οπότε κι ετσι λογικά, πολύ κοντά μας θα γίνει ότι είναι να γίνει... αν δε μας συμπεριλαβάνει κιόλας...

..και ειναι κρίμα να μη γίνει όταν βλέπεις τέτοια φάση βόρειά μας...... τώρα είναι η ευκαιρία και ελπίζω η τελική κατάληξη να είναι μία ''ΕΛΛΑΔΑ''... κι ας βγάλει ότι θέλει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ο τζιφος δε θα βγει καλος για εδω λογω της μύτης του χαμηλού στη γροιλανδια απο κατω

Όντως; Γιατι αυτο;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, heavy snow είπε:

Απο τα ποστς που δεν θα ξεχασει κανενας απο το srf.Σε καθε κακοκαιρια που ερχοταν στην Αττικη με πιθανοτητα χιονοπτωσης η λεξη φολα γραφοταν μεχρι και εκατονταδες φορες απο το.....κασκολ.😁

Όταν οι προβλέψεις πήγαιναν αρκετά καλά έθετε συχνά και το εξής ερώτημα " θα χιονίσει Γλυφάδα;"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Stelios είπε:

Όντως; Γιατι αυτο;

Ξέρω γω 😂😂😂..έλεγα ότι θα σηκωθεί ο αζορικος πικ ανατολικα αλλα βλεπω τον αυλωνα πιο καλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λοιπον τωρα που ξεκινανε τα τρεξιματα.ειμαστε μια παρεα κ θα πρεπει να σεβομαστε τα υπολοιπα μελη  κ να γραφουμε αναλογα. 

ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΡΩΝΕΥΕΤΑΙ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ Κ ΑΦΗΝΕΙ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ ΘΑ ΜΠΑΝΑΡΕΤΑΙ... ας κρατησουμε ενα επιπεδο κ να μιλαμε για τους χαρτες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

ΑΠΟΚΟΠΗ ΜΠΑΛΑΣ ΣΤΟ ΙΟΝΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΙΓΑΙΟ... ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ (ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ) ΑΧΑΧ

Για θυμισε μου τ ονομα σου πρωτα πρωτα...Τρελη επιτυχια..Παμε πολυ πισω..ποιος να το θυμαται...😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ξέρω γω 😂😂😂..έλεγα ότι θα σηκωθεί ο αζορικος πικ ανατολικα αλλα βλεπω τον αυλωνα πιο καλο

Χαχαχα εγω βλεπω τον αυλωνα να κινειται πιο νοτιοδυτικα και τον αζορ ελαχιστα πιο ενισχυμενο. Μακαρι να βγει καλο για εδω πανω 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Για θυμισε μου τ ονομα σου πρωτα πρωτα...Τρελη επιτυχια..Παμε πολυ πισω..ποιος να το θυμαται...😝

Σάκη ένα ορθογραφικό εκ παραδρομής. χααχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ο τζιφος δε θα βγει καλος για εδω λογω της μύτης του χαμηλού στη γροιλανδια απο κατω

Εφόσον το μαζεύει μετά το χαμηλακι δεν κάνει ζημιά.  Εάν έφευγε ανατολικα λογικά θα έβγαινε χάλια . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι 96 ωρες του ουκμο δειχνουν οτι εχουμε δρομο ακομα ως προς να υπαρχει ταυτιση των μοντελων σε αυτες τις συντομες ωρες ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ξέρω γω 😂😂😂..έλεγα ότι θα σηκωθεί ο αζορικος πικ ανατολικα αλλα βλεπω τον αυλωνα πιο καλο

αντωνη το θες με την μια για να καταλαβω?😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Που είναι ο σιβηρικος,να τον πιέσει λίγο τον Αυλώνα,για να κάτσει λουκούμι,και με τον Αζορ απέναντι..Θα μπορούσε βλέποντας το Αικον...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

αντωνη το θες με την μια για να καταλαβω?😀

Ε να ρίξει κανενα 5 ποντο και το πρωτο βρε βαγγελη ει αι κοντα οι ώρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...