Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

????????????

Είναι νωρίς ακόμα Γκάρυ.οπωσ είπε και κάποιο άλλο παιδί πιο πάνω αύριο θα είμαστε πιο σοφοί.σημερα είχαμε κάποια θετικά σημάδια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, oldboy332 είπε:

Θα έριχνε και εδώ ρε, δηλαδή μεχρι τα 300μ στο τελείωμα θα έριχνε νιφάδες πιστεύω. Καλά εγώ είχα φύγει για το χωριό ! Σιγά μην περίμενα εδώ σε τέτοιο σκηνικό . 

Ρε για στρωσιμο λεω,προλαβαινει να βαλει 15ποντο εδω.Αλλα αυτο ψαχνουμε;;;;Ολα αυτα με ενα χαμηλο απο Σικελια κι εκφυλισμο ψυχους.Φαντασου με λιγο διαφορετικη διαταξη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παμε δηλαδη για χιονοκαιρια κεντρικης Στερεας θεσσαλιας....με το σημερινο τρεξιμο.....χαμος εκει στο Μαρτινο.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βελτιωμένα και τα ανσάμπλ,έχει αρκετά καλούτσικα σενάρια και γενικά οι χαμηλές πιέσεις στον κύκλο που μας ενδιαφέρουν για τον αζορικό είναι πιο βόρεια από το 6αρι στα ανσάμπλ. Σε σχέση με το κύριο είναι στο ίδιο σημείο,αρκετά αποδυναμωμένο όμως,το οποίο είναι θετικό. Στο 18αρι πλέον το ενδιαφέρον

gens-31-1-150.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λογικά το τζεμ, θα τρέχει τα χαμηλότερα ΝΑΟ ΑΟ. Αν και σε σχέση με το πρωί, λίγο ήθελε να μην γίνει η τρομερή αναδίπλωση που κάνει τώρα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ρε για στρωσιμο λεω,προλαβαινει να βαλει 15ποντο εδω.Αλλα αυτο ψαχνουμε;;;;Ολα αυτα με ενα χαμηλο απο Σικελια κι εκφυλισμο ψυχους.Φαντασου με λιγο διαφορετικη διαταξη....

Ναι ρε αλλά ο γείτονας ρωτάει Εάν θα χιόνιζε σε μας όποτε για αυτο απαντάω θετικά . Το τι ψάχνουμε είναι γνωστό! Αν έβγαινε ακριβώς έτσι τα νεύρα που θα είχα θα ήταν χειρότερα από αυτά που έχω σήμερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετα το αρχικο σοκ και βλεποντας και τα υπολοιπα μοντελα,εγω προσωπικα δεν εγινα σοφοτερος...Καλο το τζεμ,ο τζιφος θεαματικη βελτιωση ενω το αικον με το ουκμο χαλασαν..Ενα βημα μπρος και δυο πισω κανουμε...Και γω δεκα βηματα πιο κοντα στο φαρμακειο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Ναι ρε αλλά ο γείτονας ρωτάει Εάν θα χιόνιζε σε μας όποτε για αυτο απαντάω θετικά . Το τι ψάχνουμε είναι γνωστό! Αν έβγαινε ακριβώς έτσι τα νεύρα που θα είχα θα ήταν χειρότερα από αυτά που έχω σήμερα.

Ο γειτονας ειναι νεος στην περιοχη και νομιζει οτι μενει Χαλανδρι και ψαχνει πετσες ακομα...οποτε μην τον σιγονταρεις,μαθε του μπαλιτσα..😂😂😂 

@Snow sick

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, teopap7 είπε:

Ο Ευρωπαιος σε λιγο εχει τεραστια βαρύτητα 

Ευτυχως θα ειμαι στη δουλεια και δεν θα ξεροσταλιαζω.πανω απο την οθονη,οποτε μια ενδεχομενη φαπα δεν θα κοστισει τοσο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Το τι ψάχνουμε είναι γνωστό! Αν έβγαινε ακριβώς έτσι τα νεύρα που θα είχα θα ήταν χειρότερα από αυτά που έχω σήμερα.

Και ασε τα.πολλα νευρα μην κατεβω κατω και σου καψω το αμαξι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ο γειτονας ειναι νεος στην περιοχη και νομιζει οτι μενει Χαλανδρι και ψαχνει πετσες ακομα...οποτε μην τον σιγονταρεις,μαθε του μπαλιτσα..😂😂😂 

@Snow sick

Χαχαχαχα. Αρχηγέ μου απολογουμεν. Πάντως πέρυσι με πέτσα 3ωρη την έβγαλα. Μη μείνεις στα λόγια μόνο! Ευχαρίστως δεχόμεθα συμβουλές από τα έμπειρα παππούδια της γειτονιάς:)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαν εκπαιδευτικός που είμαι έχω μια πληροφορία για όσους είστε γονείς και παρακαλώ αν θέλουν οι μοντς να το μεταφέρουν στο ανάλογο θέμα. Ενημερώθηκα πριν λίγο από τον διευθυντή μου ότι η επιτροπή λοιμωξιολόγων συνεδριάζει και πάλι και εξετάζει το άνοιγμα των σχολείων. Υπάρχουν σενάρια στο τραπέζι όπως: Επ αόριστον αναβολή, καθολικό άνοιγμα στις 25, άνοιγμα με εκ περιτροπής διδασκαλία και άνοιγμα στις 11 Ιανουαρίου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρατηρω βιαιες συμπεριφορες,απειλες και χουλιγκανισμο...Λυπηρη κατασταση...Εσεις οι χιονοφιλοι θα επρεπε να ειστε μπον βιβερ και αντιθετως ειστε χουλιγκανοι και βαρβαροι...Παρακαλω τους υπευθυνους να δρομολογησουν αμεσα την αποχωρηση τους απο το φορουμ..Αισχος κυριοι...Που βαδιζουμε??🤔

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σενάρια 3,4,6,21,22,24,29 είναι τα καλά σενάρια για την πρώτη φάση στις 15-16 του μήνα. είναι αρκετά ακόμα που αφήνουν υποσχέσεις για το μετά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...