Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν κάνει σωστό δυνατό ριτζ προς Αγγλία -Σκανδιναβία ο αζορικός να κόψει την ροή και να σκάψει-κατεβάσει ουσιαστικό ψύχος προς τα Βαλκάνια δεν πρόκειται να γίνει δουλειά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

εμενα μ αρεσει και μ αρεσει πολυ ,και ακομη στην μεση ειναι το ραν

ε ναι αν μιλάμε πάλι για τις 200 ώρες μπορεί να βγει καλό...αλλά πάλι είμαστε στο ζήσε Μάη....και καράβι που αργεί ..έτσι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

ε ναι αν μιλάμε πάλι για τις 200 ώρες μπορεί να βγει καλό...αλλά πάλι είμαστε στο ζήσε Μάη....και καράβι που αργεί ..έτσι....

168 και 192 σωτο..τι να τον κανεις τον ασθενικο αζορικο και να μην εχεις 12 και 24 ωρες μετα νεο φρεσκο απο δυτικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

ε ναι αν μιλάμε πάλι για τις 200 ώρες μπορεί να βγει καλό...αλλά πάλι είμαστε στο ζήσε Μάη....και καράβι που αργεί ..έτσι....

Εγω παντως γενικα δε βλεπω τιποτα σοβαρο πριν τις 200. Για μενα το διαστημα ενδιαφεροντος ξεκινα το επομενο ΣΚ. Αν ειναι να ερθει κατι δυνατο ακομη και γυρω στις 18-20 τα θυσιαζω ολα πριν. Με ημιμετρα δε θα ικανοποιηθω φετος, η αηδια μεχρι τωρα πρεπει να αποζημιωθει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με αυτά και με εκείνα ο ευρωπαίος δεν κατεβάζει την θερμοκρασία κάτω από το μηδέν στα 850 ούτε μέχρι τις 15 !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελα μωρη παιαρα γουσταρεις βρωμικα παιχνιδια...μια διορθωση στις 96 ωρες να γινει και θα βγεις μπομπα αυριο!!!

Vamos!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

επειδη προσωπικα δεν ειμαι πλεον για σοφτ καταστασεις και σεναρια χλιαρα τζιφου προτιμω το χαρντ κορ...η ολα η τιποτα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ελα μωρη παιαρα γουσταρεις βρωμικα παιχνιδια...μια διορθωση στις 96 ωρες να γινει και θα βγεις μπομπα αυριο!!!

Vamos!!!

Αρχηγέ λίγο δοκάρι δεν ήταν και αυτό ; Η διόρθωση δεν είναι στον αντικυκλώνα Ρωσία ; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Αρχηγέ λίγο δοκάρι δεν ήταν και αυτό ; Η διόρθωση δεν είναι στον αντικυκλώνα Ρωσία ; 

Στο μπλεδακι που βγαινει δυτικα της ισλανδιας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

επισης σημειωση οτι ο παιος ακομη δεν εχει δειξει κανενα σεναριο καθοδου ολοκληρωμενο σε οποιαδηποτε ωρα...πλην ενος ραν πριν 2-3 μερες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εσυ μας γλεντας κανονικα ε?...χαχαχαχαχαχα

Κανω πλακιτσα ρε φιλαρακι μου..Να σας χαλαρωνω..Ενταξει δε πολυκαιγομαι το ξερετε..Αλλα ειλικρινα συμπασχω..Και 20 αρια να μου κανει αμα ειναι να βρεχει ας βγαλει και ασταθεια μεσα γεναρη...Αλλα σας καταλαβαινω...Τα ιδια περναγα και γω το φθινοπωρο...Μακαρι ν αλλαξουν ολα προς το καλυτερο για ολους..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...