Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, fullmoon36 είπε:

εχεις δικιο περιμενα περισσοτερα παντως 

μεχρι το 12 ζ θα σου ερθουν και αυτα..ειναι φως φαναρι φιλε η ταση ειναι το οποιο χαμηλο να πηγαινει συνεχως πιο βορεια και να σκασει πιο β.ανατολικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν εκανε αλλο βημα προς τα βορεια..περασμα απο τα βορεια και σφαιρα ανατολικα...σχολιασμος για οση αξια μπορει να εχει αυτο το μοντελο οπως φυσικα και ολα τα λεγομενα μεγαλα που ειναι στην ιδια μοιρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, poseidonas είπε:

καλο φαινεται κ το ukmo

UW48-21.gif

απ οσο μπορω να καταλαβω πρεπει να ειναι καλος και αυτος με την συγκριση που κανω με τ αλλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου φαίνεται ιδομμε το Τζεμ ότι ουκμο στις 48!!Κλείδωσαν οι αξιόλογες χιονοπτώσεις σε Θεσσαλία και κεντρική Στερεά!Τώρα με μικρές μετατόπισης μπορούν να μπουν κι άλλες περιοχές στο παιχνίδι όπως αυτές τις μακεεονιας για κάτι σοβαρό!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λοιπον μια πρωτη σουμα...αν εξαιρεσουμε αικον και γαλλικο που το πηγαν σε αλλα επιπεδα τζεμ και γιουκμο δινουν απλα εναν μετριο χιονια για εδω και ο τζιφος μια απο τα ιδια και λιγο χειροτερος...μειωνονται οι πιθανοτητες για κατι εντυπωσιακο αλλα αυξανονται για κατι καλο αλλα κατι που προφανος το εχουμε δει πολλες φορες...εναν υπνακο και στον παιο μετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, fullmoon36 είπε:

Τα ορεινά της Θεσσαλονίκης είναι μέσα 

φιλε μου οτι υετος υπαρχει απ ολα τα μοντελα αφορουν τα καραπεδινα υης θεσσαλονικης και οχι τα ορεινα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

φιλε μου οτι υετος υπαρχει απ ολα τα μοντελα αφορουν τα καραπεδινα υης θεσσαλονικης και οχι τα ορεινα

Έτσι είναι όπως το λες αναφέρομαι για αξιόλογη χιονοστρωση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, fullmoon36 είπε:

Έτσι είναι όπως το λες αναφέρομαι για αξιόλογη χιονοστρωση

αυτη την στιγμη αξιολογη χιονοστρωση δινει μονο το αικον και το γαλλικο και ισως το τζεμ το γιουκμο δε νομιζω να δινει χιονοστρωση αξιολογη οπως και ο τζιφος πασπαλες πρεπει να δινουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...